Domy i apartamenty w Martinsicuro

Domy i apartamenty w Martinsicuro

Domy i apartamenty w Martinsicuro

Martinsicuro to typowy kurort nadmorski, który znajduje się na północnym krańcu włoskiej Abruzji, we wschodniej części Włochy(sprawdźcie również ofertę „domy we Włoszech”). Z racji takiego umiejscowienia, Martinsicuro nazywane jest Prima Spiaggia d’Abruzzo, co dosłownie oznacza pierwszą plażę Abruzji. Miejscowość była ważnym i strategicznym punktem już w czasach starożytnych, a dziś jest to popularne miejsce wypoczynku oraz znaczący ośrodek rybołówstwa.

Nasza oferta „domy i apartamenty w Martinsicuro” to propozycja dla osób, które nade wszystko uwielbiają słoneczne oraz morskie kąpiele. Tych pierwszych dostarczą długie i piaszczyste plaże, z kolei te drugie będą zasługą błękitnych wód Morza Adriatyckiego. Martinsicuro jest też dobrym punktem startowym do wycieczek po miastach Marche I Abruzji, a także na wyprawy w góry, bowiem wystarczy przejechać 40 kilometrów w głąb lądu, aby stanąć u zboczy masywu Gran Sasso, który jest najwyższym pasmem Apeninów. Poza tym, w Martinsicuro znajdziecie mnóstwo zabytków, ciekawych miejsc oraz bogatą ofertę atrakcji dla każdego. I właśnie z tych powodów, polecamy Wam ten kurort na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Martinsicuro

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Martinsicuro

Loading...

Domy i apartamenty w Martinsicuro

Wynajem prywatnych kwater jest coraz bardziej popularny we Włoszech, nic więc dziwnego, że i NOVASOL sukcesywnie poszerza swoją włoską ofertę. Świetnym przykładem może być tu właśnie miejscowość Martinsicuro, w której oferujemy nasz produkt, a mianowicie „domy i apartamenty w Martinsicuro”. Spośród podobnych kwater, wyróżnia je m.in.:

 • Pełna samodzielność obiektów.

 • Kwatery są wynajmowane w całości – bez współdzielenia pokojów czy pomieszczeń sanitarnych.

 • Wszystkie obiekty z oferty „wakacje w Abruzji” posiadają własną, wyposażoną kuchnię.

 • Pozostałe pomieszczenia są również umeblowane i posiadają wszelkie niezbędne urządzenia i przybory.

 • Gwarantują niezależność i prywatność.

 • Dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Oprócz tego, naszą ofertę wyróżnia duże zróżnicowanie. Dzięki wielu czynnikom, możemy Wam polecić m.in.:

 1. Apartamenty przy plaży.

 2. Domki w wioskach wakacyjnych.

 3. Apartamenty z basenem – akwen może być prywatny lub współdzielony – sprawdźcie w opisie obiektu.

 4. Domy przyjazne zwierzętom – do których można wybrać się z domowym ulubieńcem.

 5. Luksusowe wille – dla osób uwielbiających wysoki standard i liczne udogodnienia.

 6. Domy dla grup – obiekty mogące pomieścić nawet kilkadziesiąt, wspólnie spędzających urlop, osób.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Martinsicuro

Wakacje w Martinsicuro

Wiecie już gdzie znajduje się Martinsicuro oraz jaką ofertę ma w nim dla Was NOVASOL. Teraz czas zapoznać Was z tym co oferuje kurort. A jeśli mówimy o kurorcie, to od razu domyślacie się zapewne, że wybierając obiekt z katalogu „apartamenty Włochy”, będziecie mieć możliwość wypoczynku na plaży. Dodajmy, ze bardzo atrakcyjnej plaży, która ma piaszczyste podłoże oraz łagodny spadek dna morskiego, a więc panują tu bezpieczne warunki dla każdego. Podobnie jak w innych częściach kraju, w Martinsicuro można wypoczywać w strefach darmowych oraz prywatnych. Te drugie dostępne są za opłatą i oferują dodatkowe udogodnienia jak leżaki, parasole, itp. Wybór jednak pozostawiamy Wam.

Martinsicuro oferuje również sporo ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Warto udać się do m.in.:

 • Kościoła serca Jezusowego.

 • Willi Barnabei.

 • Muzeum antycznych broni.

 • Wieży Karola V – obiekt z XVI wieku.

 • Rezerwatu Sentina – jest to siedlisko wielu gatunków ptaków.

Poza tym, można tu aktywnie spędzić czas na rowerze, uprawiając piesze wędrówki, sporty wodne oraz wędkarstwo w rzece Tronto. Można także wsiąść w autobus lub auto i wybrać się do Ascoli Piceno, San Benedetto del Tronto, Pescary czy Teramo (w którym również znajdziecie obiekty z oferty „Teramo apartamenty”).