Wakacje w domu wakacyjnym w Bønnerup

Bonnerup Strand to nadmorski kurort położony w północnej części półwyspu Djursland (sprawdźcie także pełną ofertę „domy wakacyjne w Djursland”), który z kolei znajduje się we wschodniej części duńskiej Jutlandii. Miejscowość ta słynie z długich piaszczystych plaż oraz możliwości uprawiania morskiego wędkowania – jest więc chętnie odwiedzana przez turystów z całej Europy.

Wakacje w Bonnerup Strand polecamy wszystkim amatorom wakacji nad morzem i jednocześnie nie lubiących ponad czterdziestostopniowych upałów. Urlop w tym kurorcie polecany jest także osobom lubiącym aktywny wypoczynek i to szczególnie wtedy gdy jest wietrzna pogoda. Poza tym, jest to świetna baza wypadowa do ciekawych miast Jutlandii oraz wypoczynku na łonie natury. Jednym słowem, jest to świetne miejsce na wakacje w Danii.

 

Bonnerup Strand

Popularne domy wakacyjne w Bønnerup Strand

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bønnerup Strand

Loading...

Semesterhus med pool i Bønnerup Strand

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Bønnerup Strand

Loading...

Domy wakacyjne w Bonnerup Strand

Już dziś możecie zarezerwować domy i apartamenty w Bonnerup Strand z naszej oferty. Oferujemy Wam w pełni samodzielne i wyposażone obiekty wakacyjne. Nasz produkt „domki w Jutlandii Wschodniej” to także gwarancja prywatności, która tak bardzo poszukiwana jest w dzisiejszych czasach. W naszej ofercie znajdziecie kwatery zróżnicowane pod względem wielkości, standardu, lokalizacji oraz dodatkowych udogodnień – wystarczy tylko ustawić filtry pod swoje potrzeby i preferencje. Warto również dodać, że dużo obiektów wakacyjnych w Bonnerup Strand pozwala na wspólne wakacje z psem lub kotem, także wybierając się na wakacje z NOVASOL, nie będziecie musieli zostawiać domowego ulubieńca w kraju. Zapraszamy!

 

Bonnerup Strand

Wakacje nad morzem w Bonnerup Strand

Wybierając dom wakacyjny w Danii będziecie mogli oddać się wypoczynkowi na pięknym wybrzeżu należącym do Cieśniny Kattegat. Tutejsze plaże są piaszczyste oraz charakteryzują się powolnym spadkiem dna morskiego, dlatego kąpieliska są chętnie odwiedzane przez rodziny z małymi dziećmi. Poza tym, panują tu świetne warunki do długich spacerów wzdłuż wybrzeża oraz uprawiania sportów wodnych, jak nurkowanie czy żeglarstwo. Znajduje się tu także baza kajakowa wraz z wypożyczalnią sprzętu, także nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać się w niezapomniany rejs po wodach morskich.

Bonnerup Strand

Urlop na rowerze

Dania to kraj znany z tego, że stworzono w nim świetne warunki do uprawiania kolarstwa. Nie inaczej jest w Bonnerup Strand i jego okolicy. Każdy kto zarezerwuje kwatery w Djursland będzie miał do dyspozycji kilometry tras rowerowych. Szczególnie popularna jest tu tras z nabrzeża portowego aż na wschodni kraniec półwyspu (jazda wzdłuż wybrzeża) oraz w jego poprzek – na południowe wybrzeże. Trasy te prowadzą przez naturalne krajobrazy, lasy oraz małe wioski i osady, w których wydaje się, że czas zatrzymał się kilka stuleci temu.

 

Atrakcje w okolicy Bonnerup Strand

Wybierając nasz produkt „domy wakacyjne w Bonnerup Strand” będziecie mogli nie tylko plażować i jeździć na rowerze. Okolica Bonnerup Strand pełna jest atrakcji i ciekawych miejsc.  Szczególnie polecamy Wam wizytę w:

  • Djursland Sommerland – park rozrywki z licznymi kolejkami górskimi oraz atrakcjami dla całej rodziny. Uwaga – Klienci NOVASOL mają specjalną zniżkę na bilety wstępu – więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

  • Las tropikalny w Randers – w specjalnym zoo, które znajduje się w specjalnych kopułach, można podziwiać florę i faunę Ameryki Południowej.

  • Ree Park – ogród zoologiczny typu safari. Znajduje się tu pięć stref kontynentalnych, w których zwierzęta mogą swobodnie się poruszać.

  • Park Narodowy Mols Bjerge – rezerwat chroniący unikalne środowisko lasów i wzgórz.

  • Kattegatcentret – akwarium w miejscowości Grena, w którym można podziwiać 250 gatunków ryb, w tym różne odmiany rekinów.