Domy wakacyjne w Fjellerup Strand

Fjellerup Strand to niewielka osada, a właściwie nadmorska część miejscowości Fjellerup (takie nazewnictwo jest powszechnie stosowane w Danii). Całość znajduje się w północnej części półwyspu Djursland, ok. 13 kilometrów na zachód od podobnego kurortu, a mianowicie Bonnerup (w którym, z kolei oferujemy także produkt „Bonnerup noclegi”).

Nasza oferta „domy wakacyjne Fjellerup” to propozycja skierowana dla osób szukających nowych i nieszablonowych miejsc na wakacyjny wypoczynek. Niestety, panuje jakaś negatywna opinia, że Dania to kraj zimny, wietrzny i deszczowy – nie ma to wiele wspólnego z prawdą. W lipcu i sierpniu, pogoda w tej części kraju nie różni się zbytnio od tej na naszym wybrzeżu. Podobnie ma się teoria o braku atrakcji i nieciekawych plażach – urlop w Fjellerup Strand i okolicy to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Miejsce to polecane jest także amatorom rowerowych przejażdżek, bowiem Dania słynie z umiłowania do jednośladów, a co za tym idzie, cały kraj jest opleciony siatką szlaków rowerowych o świetnej nawierzchni. Jeśli więc powyższy opis Was zaintrygował, to zapraszamy do Fjellerup Strand na wyjątkowe wakacje w Danii.

 

Domy wakacyjne w Fjellerup Strand

Popularne domy wakacyjne w Fjellerup Strand

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Fjellerup Strand

Loading...

Semesterhus med pool i Fjellerup Strand

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Fjellerup Strand

Loading...

Domy wakacyjne w Fjellerup Strand

Ulubioną formą wypoczynku Duńczyków (jak i całej Skandynawii) są wozy kempingowe oraz domki wakacyjne. Bardzo często Duńczycy udostępniają swoje domy, a urlop spędzają podobnym obiekcie w innej części kraju. I właśnie dlatego możemy pochwalić się dużą ilością obiektów wakacyjnych w Fjellerup Strand, jak i w całym kraju. Kwatery z oferty NOVASOL mają specyficzne cechy, które wyróżniają ją spośród podobnych stron. Otóż, rezerwując domy wakacyjne w Fjellerup Strand otrzymacie kwatery, które:

  • Są w pełni wyposażone.

  • Są całkowicie niezależne i samodzielne.

  • Posiadają własną strefę zewnętrzną (np. ogród).

  • Zapewniają prywatny charakter wypoczynku.

  • Posiadają dodatkowe udogodnienia, jak np. grill, basen czy saunę.

To co jeszcze wyróżnia nasz produkt „wakacje w Djursland” to pomoc miejscowych biur serwisowych. W nich, oprócz odebrania kluczy, otrzymacie odpowiedzi na wszelkie pytania, oferty spędzania wolnego czasu oraz pomoc w przypadku jakichś zakłóceń. Serwisy te, odpowiadają także za stan obiektów i to właśnie och pracownicy sporządzili fotografie i opisy obiektów – a więc po przyjeździe na miejsce, możecie być pewni, że otrzymacie to co widzieliście na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Fjellerup Strand

Wakacje w Fjellerup Strand

Urlop w Fjellerup Strand to prawdziwa gratka i moc wrażeń. Zacznijmy od głównego atutu miejscowości, a mianowicie plaży. Otóż, rezerwując domy wakacyjne w Danii, spędzicie wakacje na długiej i piaszczystej plaży, która zdaje się nie mieć końca. Stąd, oprócz leżakowania, chętnie wybierana jest na długie spacery wzdłuż morskich fal. Tutejsze kąpieliska charakteryzują się również łagodnym spadkiem dna morskiego, a więc turyści w każdym wieku mogą się swobodnie pluskać w wodach cieśniny Kattegat. Oprócz tego, można tu z powodzeniem uprawiać sporty wodne, jak żeglarstwo, windsurfing czy kajakarstwo, a więc wrażeń nie zabraknie.

Oprócz „wodnych atrakcji”, Fjellerup Strand i jego okolica oferują mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Jeśli więc zarezerwujecie domy wakacyjne w Fjellerup Strand, to sprawdźcie takie miejsca jak:

  • Randers – największe miasto regionu. Oprócz licznych zabytków, warto także sprawdzić miejscowe muzea oraz „Las deszczowy” – trzy kopuły, w których podziwiać można florę i faunę egzotycznych kierunków.

  • Djursland Sommerland – potężny lunapark z licznymi atrakcjami, kolejkami górskimi, karuzelami, itp. – mnóstwo frajdy dla całej rodziny.

  • Grenaa – miasto na wschodnim wybrzeżu półwyspu Djursland (sprawdźcie również ofertę „Grenaa noclegi”) – tu szczególnie warto odwiedzić morskie Kattegatcentret, w którym obserwować można ponad 250 gatunków ryb.