Domy wakacyjne w Grenaa

Grenaa to jeden z najpopularniejszych duńskich ośrodków wakacyjnych oraz uznany port rybacki i przeładunkowy. Miejscowość położona jest na wschodnim wybrzeżu półwyspu Djursland (sprawdźcie także ofertę „Djursland noclegi”), w środkowej części duńskiej Jutlandii.

Wakacje w Grenaa to propozycja na wypoczynek w nowym i ciekawym miejscu. Dania to dziś kraj mało istniejący w świadomości polskich turystów, a szkoda, gdyż jest to miejsce pełne niezwykłych miejsc i niezapomnianych wrażeń. Dlatego, jeśli chcecie odkryć nieszablonowy kierunek turystyczny, to będzie to miejsce idealne dla Was. Grenaa to również, a właściwie przede wszystkim, idealne miejsce na wakacje nad morzem oraz prawdziwy raj dla rowerzystów (chyba każdy słyszał o jakości dróg rowerowych w kraju). Poza tym, miejscowość i okolica, oferują liczne zabytki oraz atrakcje dla całej rodziny, więc będziecie mieli możliwość poznania Duńczyków z innej strony. Zapowiadają się prawdziwie emocjonujące wakacje w Danii.

 

Domy wakacyjne w Grenaa

Popularne domy wakacyjne w Grenaa

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Grenaa

Loading...

Semesterhus med pool i Grenaa

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Grenaa

Loading...

Wakacje nad morzem

Rezerwując domy wakacyjne w Grenaa, spędzicie niezapomniane chwile na tutejszych plażach. Kurort oferuje Wam aż 5-kilometrowy odcinek piaszczystej plaży, a gdyby i to okazało się niewystarczające, to na całym półwyspie czekają na Was 22 plaże i ponad 200 kilometrów wybrzeża. Wracając jednak do Grenaa, jej kąpielisko co roku otrzymuje nagrody jakościowe, a łagodny spadek dna i brak kamieni powoduje, że jest to świetne miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi. Na plaży, oprócz oczywistego relaksu i kąpieli, znajdziecie również liczne atrakcje oraz infrastrukturę, ale co najważniejsze, ekologiczne podejście Duńczyków do natury. Dlatego, spędzając wakacje w Jutlandii Wschodniej, pamiętajcie o tym, aby również szanować przyrodę i naturalność tych miejsc.

 

Domy wakacyjne w Grenaa

Domy wakacyjne w Grenaa

Już teraz możecie sprawdzić naszą ofertę wakacyjną w Grenaa i okolicy. Mamy tu dla Was prywatne domki, które są kompletnie wyposażone oraz oferują tak niezbędny komfort i wygodę. Jako ciekawostkę możemy podać fakt, że spora część produktu „nocleg Dania”, to obiekty, które wykonane są z ekologicznych materiałów, a ich użytkowanie również ma dużo wspólnego z aktywną ochroną przyrody. Na Waszą uwagę chcemy również zwrócić fakt, iż nasze domy wakacyjne w Grenaa to bardzo zróżnicowany produkt. Kwatery NOVASOL znajdują się w różnych lokalizacjach (blisko plaży, w centrum miasta, na łonie natury, itp.), mogą pomieścić różne ilości Gości (od dwóch do kilkunastu osób) oraz oferują różny standard. Posiadamy tu także domki z dodatkowymi atrakcjami jak basen, sauna, siłownia czy ogród. Wybór należy do Was!

 

Domy wakacyjne w Grena

Wakacje w Grenaa i okolicy

Plaże i morze to nie koniec atrakcji jakie oferuje Grenaa i okolice. Rezerwując domy wakacyjne w Grenaa, będziecie mieli szereg okazji na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu. Oto kilka naszych sugestii:

  • Djursland Sommerland – park rozrywki dla całej rodziny. Rollercoastery, karuzele, zjeżdżalnie wodne i tematyczne strefy. Na rodzinne chwile polecamy również Ree safari zoo, położone około 20 km od Grenaa.

  • Rejsy po morzu – wakacje w Grenaa to okazja na podziwianie wybrzeża Jutlandii wschodniej. Stąd również kursują rejsy na wyspę Anholt (na której podziwiać można największą kolonię fok oraz pustynię północnej Europy) oraz do szwedzkiego miasta Varberg.

  • Odkrywanie uroków miasta – w Grenaa podziwiać można zabytkowe domostwa oraz kościoły, a także zapoznać się z bogatą ofertą gastronomiczną, zwłaszcza, ze miejscowymi przysmakami są potrawy z ryb i owoców morza. Poleacmy Wam także wizytę w Kattegatcentret, w którym obserwować można aż 250 gatunków ryb morskich, w tym różne gatunki rekinów.

Wakacje w Djursland to gwarancja niezapomnianej przygody!