Domy wakacyjne w Oer Strand

Domy wakacyjne w Oer Strand

Domy wakacyjne w Oer Strand

Oer Strand nie jest typowym miastem czy wioską. Bardziej można sklasyfikować to miejsce, jako osiedle wakacyjne, które jest bardzo charakterystyczną lokalizacją w Danii. Oer Strand znajduje się pomiędzy dwoma wioskami (Alerne oraz Oerne) i oddalone jest od znanego miasta Ebeltoft o ok. 6 kilometrów (polecamy Wam również zajrzenie do oferty „noclegi Ebeltfot”). Całość, położona jest na południowym cyplu półwyspu Djursland, we wschodniej części Danii. Nazwa osiedla nawiązuje do plaży, która jest główną atrakcją i jednocześnie świetnym miejscem na wypoczynek, dlatego też polecamy to miejsce na wymarzony odpoczynek.

Skoro już wspomnieliśmy o wypoczynku, to  proponujemy Wam nasze domy wakacyjne w Oer Strand. Będą one idealnym zakwaterowaniem dla osób szukających nowych kierunków wypoczynku oraz miłośników północnej części Europy. Miejsce to polecamy także tym, którzy lubią aktywny wypoczynek oraz odkrywanie ciekawych atrakcji oraz miejsc – wiedzcie bowiem, że tych na półwyspie Djursland nie brakuje. Urlop w domu wakacyjnym w Oer Strand to także możliwość zrelaksowania się w idyllicznym miejscu, którego głównymi atutami są cisza, spokój oraz naturalne otoczenie. Dlatego też, jeśli szukacie kwater na wypoczynek, sprawdźcie nasze domy wakacyjne w Danii i w drogę!

 

Popularne domy wakacyjne w Øer Strand

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Øer Strand

Loading...

Semesterhus med pool i Øer Strand

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Øer Strand

Loading...

Domy wakacyjne w Oer Strand

Nagłówek ten nawiązuje do naszej oferty wakacyjnej. Generalnie, Oer Strand, składa się właśnie z domków letniskowych, które służą Duńczykom do wypoczynku przez cały rok. Nic zatem dziwnego, że większość z nich jest wynajmowana turystom, m.in. przez NOVASOL. Wybór obiektu z oferty „Djursland noclegi” ma niewątpliwie wiele zalet, jak chociażby takie jak możliwość zamieszkania w obiekcie, który jest:

 • Samodzielny,

 • Niezależny,

 • Wyposażony w meble oraz urządzenia, które są niezbędne do codziennego użytku,

 • Bezpieczny,

 • Gwarantem prywatnego charakteru wypoczynku.

Oprócz tych atutów, nasze domy wakacyjne w Oer Strand, oferują również wiele dodatkowych udogodnień, dzięki którym, zyskacie możliwość przeżycia urozmaiconych wakacji. Szczególnie polecamy Wam:

 1. Domy przy plaży,

 2. Domy z sauną,

 3. Domy przyjazne zwierzętom,

 4. Domy z basenem,

 5. Domy dla rowerzystów.

W imieniu właścicieli domów, gorąco zapraszamy na wymarzony urlop!

 

Domy wakacyjne w Oer Strand

Wakacje nad morzem w Oer Strand

Kąpieliska w Oer Strand są dość wyjątkowe, jak na tą część Europy, ponieważ oferują możliwość kąpieli w dość ciepłej wodzie – szczególnie jest to ważne, gdyż wody Bałtyku nie należą do najcieplejszych. Poza tym, wakacje nad morzem w Oer Strand to: plaże z drobnym i jasnym piaskiem, bardzo łagodny spadek dna morskiego oraz możliwość uprawiania snorkelingu. Rezerwując domy wakacyjne w Oer Strand, będziecie także mieli okazję podziwiać liczne gatunki ptactwa wodnego. Wszystko to za sprawą dużych piaszczystych wysp, które tworzą się tu podczas odpływów – zaopatrzcie się więc w lornetkę.

 

Domy wakacyjne w Oer Strand

Atrakcje w okolicy Oer Strand

Wybierając się na wakacje na wschodnie wybrzeże kraju, np. rezerwując obiekt z oferty „noclegi Dania”, zyskacie możliwość poznania wielu interesujących miejsc. Wśród nich znajdziecie m.in.:

 • Skandinavisk Dyrepark – specjalny park, w którym podziwiać można skandynawskie zwierzęta,

 • Djursland Sommerland – jeden z największych parków rozrywki w Europie,

 • Tropikalne zoo w Randers – ciekawa koncepcja ogrodu zoologicznego umiejscowionego w specjalnych bio-kopułach,

 • Ree Park – zoo typu safari, czyli takie, w którym zwierzęta swobodnie przemieszczają się na dużych przestrzeniach,

 • Zamek Kalo – obiekt mający prawie 700 lat,

 • Kattegatcentret – ogromne akwarium,

 • Klify w miejscowości w Sangstrup.

I wiele innych atrakcji, które trudno zliczyć. Poza tym, wybierając domy wakacyjne w Oer Strand, będziecie mogli uprawiać wiele aktywności, poznacie pyszną kuchnię Danii oraz w pełni zregenerujecie siły.