Domy wakacyjne w Handrup Strand

Domy wakacyjne w Handrup Strand

Domy wakacyjne w Handrup Strand

Handrup Strand to nadmorska część niewielkiej miejscowości Handrup, która z kolei znajduje się w południowej części półwyspu Djursland, zaledwie 7 kilometrów od znanego kurortu Ebeltoft (sprawdźcie również naszą propozycję „domy wakacyjne w Ebeltoft”). Handrup Strand położone jest nad Zatoką Ebeltoft, która wchodzi w skład Morza Bałtyckiego. Jest to typowa miejscowość wypoczynkowa, która chętnie jest odwiedzana przez Skandynawów.

Domy wakacyjne w Handrup Strand o oferta skierowana do podróżników lubiących poznawać nowe miejsca. Zarówno miejscowość, jak i cały półwysep Djursland ma sporo do zaoferowania, a dość niedalekie położenie od granic Polski sprawia, że podróż tutaj nie jest szczególnie uciążliwa (zwłaszcza, że można skorzystać z przepraw promowych, które same w sobie również są ciekawym doświadczeniem). Handrup Strand to także miejsce gdzie można wypocząć w spokojnej atmosferze, z dala od tłumów i hałasu. Poza tym, w okolicy znajdują się piękne lasy oraz mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Dlatego, jeśli planujecie urlop w ciekawym i nieszablonowym miejscu, to Handrup Strand będzie świetnym miejscem na wakacje w Danii.

 

Popularne domy wakacyjne w Handrup Strand

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Handrup Strand

Loading...

Semesterhus med pool i Handrup Strand

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Handrup Strand

Loading...

Domy wakacyjne w Handrup Strand

Z NOVASOL spędzicie wakacje w prawdziwie skandynawskim stylu. W Danii, najpopularniejszy jest wynajem całych obiektów wakacyjnych (a nie pojedynczych kwater) wraz z towarzyszącymi im udogodnieniami, jak np. kryty basen, sauna, ogród czy ogrodzona działka. Dlatego też, z przyjemnością, proponujemy Wam nasze domy wakacyjne w Handrup Strand, które są w pełni samodzielnymi jednostkami. Warto tu wspomnieć, że nasza oferta „wakacje w Djursland” to obiekty wakacyjne, w których duży nacisk postawiono na ochronę środowiska, m.in. poprzez zastosowanie w nich energooszczędnych systemów czy używanie naturalnych materiałów do budowy. Oprócz rozwiązań ekologicznych, nasze kwatery wakacyjne są komfortowo urządzone, a także gwarantują bezpieczne warunki wypoczynki oraz pełną prywatność.

Nasza oferta wakacyjna, to m.in. propozycja kwater dla właścicieli zwierzaków domowych. Wiemy, jak restrykcyjne są przepisy w hotelach, dlatego też, z nieukrywaną przyjemnością, informujemy, ze wiele naszych domków akceptuje pobyt z domowym ulubieńcem. Pamiętajcie więc, że wybierając domy wakacyjne w Handrup Strand, możecie spędzić wspólne wakacje z psem, kotem czy kanarkiem i przy okazji mieć pewność, że w obiektach tych panują bezpieczne dla nich warunki. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Handrup Strand

Wakacje w Handrup Strand

W Handrup Strand w pełni się zregenerujecie i nabierzecie sił na cały rok. Wystarczy tylko zarezerwować obiekt z katalogu „noclegi Dania” i wybrać się na plażę, która oblewana jest spokojnymi wodami Zatoki Elbeltoft. Tutejsze kąpielisko jest piaszczysto-trawiaste, spadek dna łagodny, a woda wyjątkowo spokojna. Jest to miejsce polecane osobom niepełnosprawnym oraz rodzinom z małymi dziećmi. Oczywiście, można tu także uprawiać sporty wodne, zwłaszcza w wietrzne dni. Wtedy, amatorzy żeglarstwa i windsurfingu, mają tu swoje pole do popisu.

Rezerwując domy wakacyjne w Handrup Strand, będziecie mogli także zwiedzić okolicę miasta. Szczególnie polecamy wojaże na rowerze, ponieważ duńskie trasy rowerowe należą do najlepszych i najbezpieczniejszych w Europie. Niezależnie jednak, jaką formę przemieszczania wybierzecie, polecamy Wam wizytę w takich miejscach jak:

  • Aarhus – główne miasto regionu. Znajduje się tu żywy skansen, liczne muzea oraz katedra z najwyższą wieżą w Danii. Polecamy Wam tu również naszą ofertę „domy wakacyjne w Aarhus”.

  • Djursland Sommerland – park rozrywki oraz park wodny z 60 atrakcjami dla małych i dużych.

  • Grenaa – miasto z ciekawymi zabytkami i akwarium Kattegatcentret, w którym obserwować można ponad 250 gatunków ryb z całego świata.