Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Tarquinia to piękne miasto położone w północnej części regionu Lacjum, ok. 100 kilometrów na północ od stolicy kraju – Rzymu (przy okazji, polecamy Wam nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Tarquinia znajduje się na rozległym wzgórzu, a jedna z jego dzielnic – Tarquinia Lido, oddalona jest o zaledwie 6 kilometrów i położona jest bezpośrednio przy wodach Morza Tyrreńskiego. Warty odnotowania jest również fakt, iż miasto to było jednym z najważniejszych ośrodków już w czasach antycznych. Dzięki temu, można tu dziś podziwiać zarówno Etruską, jak i Rzymską część miasta – obie zabytkowe i równie piękne. Etruska część miasta z nekropolią została także wpisana na Listę światowego Dziedzictwa UNESCO, co jest chyba wystarczającą rekomendacją do odwiedzenia miasta Tarquinia.

Domy i apartamenty wakacyjny w Tarquinia to propozycja dla osób szukających możliwości różnorodnego i atrakcyjnego spędzenia czasu. Szereg możliwości oferowanych przez miasto i okolicę jest tu naprawdę bogaty, także każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szczególnie polecamy skorzystanie z atrakcji i turystycznych niespodzianek w nadmorskiej części miejscowości oraz poznanie najciekawszych zabytków miasta. Również warto wybrać się na wycieczkę do Rzymu, chociażby tylko do spaceru ulicami tego wspaniałego miasta. Sprawdźcie więc nasze propozycje na wakacje we Włoszech w miejscowości Tarquinia i wyruszcie w stronę słonecznej Italii.

 

Popularne domy wakacyjne w Tarquinia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Tarquinia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Tarquinia

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą wakacyjną ofertą. W niej, proponujemy Wam prywatne obiekty, które w całości są udostępniane tylko Wam. Dzięki temu, nie będziecie z nikim obcym współdzielić poszczególnych pokojów czy łazienek. Cały obiekt wakacyjny jest dostępny tylko dla Was i nikt inny nie ma prawa wstępu do niego. Nasze domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia posiadają także własne i wyposażone kuchnie (lub aneksy kuchenne), a więc zawsze będziecie mogli przygotować posiłek, niezależnie od pory dni. Poza tym, kwatery z katalogu „noclegi Lacjum” oferują Wam prywatność, bezpieczeństwo oaz komfortowe warunki pobytu. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Tematyczne kwatery w Tarquinia

Wiemy doskonale, że każdy szuka obiektu o różnych cechach i dodatkowym wyposażeniu. Dlatego też, staramy się aby nasza oferta wakacyjna była jak najbardziej urozmaicona. Dzięki temu, możemy Wam zaoferować takie domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia, jak:

  1. Apartamenty miejskie,

  2. Apartamenty przy plaży – w nadmorskiej części miejscowości,

  3. Domy i apartamenty z basenem – szczególnie popularne we Włoszech,

  4. Obiekty przyjazne zwierzętom,

  5. Domy all inclusive – te kwatery mają już wliczone wszystkie dodatkowe opłaty, czyli koszty zużycia mediów, sprzątanie końcowe oraz wynajem pościeli z ręcznikami.

Obiekty specjalne można łatwo wyselekcjonować, używając odpowiednich filtrów i pomocy na stronie. Zachęcamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego z nami – na pewno pomożemy Wam znaleźć odpowiedni obiekt wakacyjny!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Atrakcje w Tarquinia

Wakacje w Tarquinia to okazja na m.in.:

  • Poznanie Rzymskiej i Etruskiej starówki– obie części pełne są zabytków i świetnie zachowanych budowli.

  • Wypoczynek nad morzem – rezerwując obiekt w Italii zaznacie przyjemnego relaksu na piaszczystej plaży i w błękitnych wodach Morza Tyrreńskiego.

  • Poznanie dzikiej natury - domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia to zakwaterowanie, które umożliwi Wam wizytę w naturalnym rezerwacie Salina, w którym podziwiać można m.in. flamingi, pszczołojady, czaple.

  • Odkryjecie piękne miasta regionu – Civitavecchia, Rzym (sprawdźcie również ofertę "Rzym noclegi"), Viterbo i wiele mniejszych miejscowości, które już czekają na Wasze przybycie.