Domy i apartamenty wakacyjne w Gaeta

Gaeta jest miejscowością położoną na południowym krańcu włoskiego Lacjum, w połowie drogi pomiędzy dwoma słynnymi miastami Italii (zerknijcie także na nasze wszystkie domy we Włoszech), czyli Rzymem oraz Neapolem. Gaeta to ceniony ośrodek turystyczny, nadmorski kurort oraz miasta o dużym znaczeniu w historii, bowiem pierwsze zapiski o tej miejscowości pochodzą już z IX wieku p.n.e. Przez wieki, Gaeta pełniła ważne funkcje obronne i w sumie pozostało tak do dziś, bowiem swoją bazę mają tu wojska NATO. Prosimy się jednak nie obawiać, nie wpływa ona w najmniejszym procencie na poziom atrakcyjności i niezapomnianych wrażeń.

Domy i apartamenty wakacyjne w Gaeta to oferta prezentująca zakwaterowania dla chyba każdego rodzaju wczasowicza. Czy jesteście miłośnikami całodniowego relaksu na plaży, czy cenicie sobie eksplorację naturalnych krajobrazów lub zabytków – każdy znajdzie tu mnóstwo atrakcji dla siebie. Wakacje w tym mieście będą także wspaniałą lekcją historii, a dość niedalekie położenie od Rzymu (polecamy także katalog "Rzym noclegi") i Neapolu sprawia, że można stąd zaplanować wycieczki do tych miast. Urlop w Gaeta to również okazja na wypoczynek z fenomenalnymi widokami. W miejscu tym bowiem, skupiają się góry, klify, jaskinie i szerokie piaszczyste plaże – całość warto obejrzeć i od strony lądu i od strony Moza Tyrreńskiego. Tyle atrakcji w jednym miejscu sprawia, że jest to polecana przez nas miejscowość na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Gaeta

Popularne domy wakacyjne w Gaeta

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Gaeta

Atrakcje atrakcjami, ale przecież bez solidnego dachu nad głową, urlop nie będzie udany. Spośród mnogości ofert hoteli, NOVASOL ma Wam do zaoferowania coś zupełnie innego, a przy tym bardzo przyjemnego. Są to mianowicie prywatne kwatery, które mogą służyć zarówno jako baza noclegowa jak i lokal codziennego użytku. Jest to możliwe, bowiem domy i apartamenty wakacyjne w Gaeta maja wszystko to, co powinny mieć samowystarczalne obiekty mieszkalne. Także, w kwaterach z katalogu „Lacjum noclegi” znajdziecie:

  • Dostęp do mediów,

  • Niezbędne wyposażenie,

  • Kuchnię (lub aneks) oraz łazienkę – mogą też być w liczbie mnogiej; w zależności od wielkości obiektu,

  • Komfort i bezpieczeństwo,

  • Prywatność i spokojną atmosferę.

Oprócz tego, domy i apartamenty w Gaeta posiadają i inne atrakcyjne dodatki, które uprzyjemnią Wam wakacje. Dzięki temu, możecie wybierać spośród takich kwater jak: apartamenty przy plaży, apartamenty z basenem, domy przyjazne dzieciom i wiele innych. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Gaeta

Wakacje nad morzem w Gaeta

Bogactwo plaż – to z pewnością atut tego kurortu. Co najważniejsze, każda plaża jest inna i oferuje zupełnie odmienne możliwości spędzenia wolnego czasu. Rezerwując apartamenty wakacyjne w Gaeta, będziecie mieli okazję poznać znaczenie słów „wakacje nad morzem” w takich miejscach jak:

  1. Serapo – główna plaża miejska, z której podziwiać można klify i budowle na nich stojące.

  2. Fontania – która graniczy z jaskiniami,

  3. Arenauta – do której prowadzi aż trzysta schodków,

  4. San Vito – najlepsza plaża do obserwacji bogactwa flory i fauny dna morskiego,

  5. Plaża w zatoce S. Agostino – oferująca możliwość wspinaczki skałkowej.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Gaeta

Atrakcje w Gaeta

Gdy Wasza skóra nabierze już odpowiedni stopień opalenizny, koniecznie wybierzcie się na zwiedzanie miasta. Niezależnie od pory dnia czy nocy, czeka tu na Was bogactwo atrakcji oraz bogata oferta gastronomiczna. Wybierając apartamenty wakacyjne w Gaeta poznacie również mnóstwo zabytkowych budowli, które swoim rodowodem sięgają jeszcze czasów antycznych – warto więc, zaopatrzyć się w mapkę miasta lub przewodnik. Wszystko już jasne - został ostatni krok, a mianowicie zarezerwować kwaterę z katalogu "domy i apartamenty Włochy".