Domy wakacyjne w Bolsena

Domy wakacyjne w Bolsena

Domy wakacyjne w Bolsena

Bolsena to miejscowość położona w północnej części włoskiego Lacjum, w centralnej części kraju (polecamy Wam także nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Miasteczko swoją nazwę zawdzięcza wulkanicznemu akwenowi Bolsena, nad którym zresztą się znajduje. Całość otoczona jest wzgórzami górami należących do pasma Vulsini. Miejscowość podzielona jest na cztery części:

 • Castello – średniowieczna dzielnica,

 • Santa Christina – największa, głównie mieszkaniowa, część miasta,

 • Borgo – nasjstarsza część miasta i gminy

 • San Giovanni – najnowocześniejsza dzielnica.

Bolsena jest nazywana miastem eucharystycznego cudu, bowiem w XIII wieku, podczas nabożeństwa, zauważono krwawienie hostii.

Uzbrojeni w podstawową wiedzę, możecie się domyślać, że oferta „domy wakacyjne w Bolsena” to oferta skierowana do osób, chcących wypocząć nad wodą, ale w spokojniejszych warunkach. Tutaj, spędzicie przyjemne chwile nad jeziorem, a miasto zaoferuje Wam wszystko to co niezbędne turystom – przy czym, w znacznie mniejszym natężeniu niż np. w nadmorskich kurortach. Wakacje w Bolsena, to również okazja na urlop na łonie natury, aktywne wakacje pośród gór oraz możliwość poznania najpiękniejszych i najciekawszych miast Lacjum oraz Toskanii. Wspomnieć jeszcze warto o walorach tutejszej kuchni, która składa się z produktów wytwarzanych przez miejscowych rolników i hodowców. Resztę atrakcji odkryjecie już sami, wystarczy tylko wybrać kwaterę z katalogu "apartamenty Włochy" w mieście Bolsena.

 

Domy wakacyjne w Bolsena

Do wszystkich szukających komfortowych noclegów i miejsca odpoczynku mamy bardzo dobrą wiadomość. Są nią nasze kwatery wakacyjne w Bolsena i okolicy. W odróżnieniu, od np. hoteli, NOVASOL gwarantuje Wam kameralny charakter Waszych wakacji i przyjemne chwile tylko we własnym gronie, a nie z setką osób korzystających z hotelu. Jednak to nie wszystko! Otóż wybierając domy wakacyjne Bolsena, zyskacie również gwarancję, że Wasz obiekt będzie:

 1. Kompletnie wyposażony,

 2. Miał dostęp do mediów,

 3. Całkowicie niezależny i samodzielny,

 4. Oferował bezpieczne warunki pobytu dla wszystkich Uczestników,

 5. Udostępniony tylko Wam,

 6. Atrakcyjny cenowo.

Warto także pamiętać, że rezerwując dowolny obiekt wakacyjny z katalogu „Lacjum noclegi”, będziecie pod opieką naszego lokalnego oddziału oraz infolinii. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Bolsena

Kwatery specjalne w Bolsena

Z doświadczenia wiemy, że każdy z Was ma różne wymogi i potrzeby dotyczące udanego wypoczynku. Dlatego też, staramy się jak najbardziej różnicować naszą wakacyjną ofertę domów i apartamentów. Dzięki temu, możemy Wam zaoferować takie domy wakacyjne w Bolsena jak:

 • Domy dla grup – najlepsza opcja dla miłośników urlopu w większym gronie;

 • Domy w gospodarstwach agroturystycznych - dla miłośników wiejskich wakacji;

 • Domy przyjazne zwierzętom – dla wszystkich tych, którzy lubią spędzić wspólne chwile z domowym zwierzakiem;

 • Domy z basenem – dodatek, który uprzyjemni każde wakacje;

 • Domy dla aktywnych – obiekty ze sportowym wyposażeniem.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Bolsena

Wakacje w Bolsena

Wybierając apartamenty i domy wakacyjne w Bolsena, Wasz urlop będzie mógł upłynąć na:

 1. Plażowym relaksie – zarówno w mieście, jak i poza nim, znajdziecie liczne plaże piaszczyste z piaskiem wulkanicznym oraz sztuczne, które przypominają te nadmorskie;

 2. Uprawianiu sportów wodnych – wody Jeziora Bolsena świetnie nadają się do nurkowania, snorkelingu, wędkarstwa, kajakarstwa, windsurfingu oraz jazdy na nartach wodnych;

 3. Wakacjach w górach – tutejsze szczyty dochodzą do 700 metrów n.p.m., także pozwalają na całodniowe wędrówki oraz uprawianie kolarstwa górskiego;

 4. Wędrówkach po mieście – podczas których poznacie liczne pałace, katakumby, kościoły oraz zamek Monaldeschi della Cervara, w którym znajduje się, m.in. Muzeum Jeziora Bolsena;

 5. Odkrywaniu włoskich miast – rezerwując obiekt w Bolsenie, będziecie mieli okazję na wycieczkę do Viterbo, Rzymu (przy okazji, sprawdźcie ofertę "Rzym noclegi") czy Asyżu.