Domy i apartamenty w Capranica

Domy i apartamenty w Capranica

Domy i apartamenty w Capranica

Capranica to nazwa pięknej miejscowości znajdującej się pomiędzy dwoma kraterowymi jeziorami Vico oraz Bracciano. Całość znajduje się w północnej części regionu Lacjum, ok. 70 kilometrów od wiecznego miasta (tam również znajdziecie nasze domy we Włoszech). Capranica położona jest na dwóch tufowych wzgórzach leżących u podnóża wygasłych wulkanów Cimini oraz Sabatini i to właśnie tutaj powstały zdjęcia do filmu Federico Felliniego „La Dolce Vita”.

Nasz produkt „domy i apartamenty w Capranica” to propozycja dla osób szukających nowych i ciekawych miejsc na wymarzony urlop. Capranica, o dziwo, najbardziej popularna jest wśród Włochów, a więc miejsce to nie zostało jeszcze zdominowane przez masowy ruch turystyczny. Tym bardziej warto odwiedzić tą część Lacjum, ponieważ znajduje się tu wiele ciekawych miejsc i naturalnych atrakcji, które na długo pozostają w pamięci. Z urlopu w Capranica zadowoleni więc będą i amatorzy relaksu w hamaku w zacisznej atmosferze, i miłośnicy aktywnego spędzania czasu. Wakacje w Capranica dają również możliwość szybkiego dotarcia do Rzymu oraz na wybrzeże Morza Tyrreńskiego (niecałe 60 kilometrów). Dlatego też, proponujemy Wam Capranica spory wybór naszych obiektów na wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Capranica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Capranica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Capranica

Loading...

Domy i apartamenty w Capranica

Już dziś zarezerwujcie wakacje w Capranica i odliczajcie dni do wyjazdu. Jak to zrobić? To proste, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią bazę noclegową i już można zacząć pakować walizki. Tu, z pomocą przychodzi NOVASOL, która ma Wam do zaoferowania domy i apartamenty w Capranica i okolicy, w których spędzicie niezapominanie wakacje w komfortowych warunkach. Nasz produkt „Lacjum wakacje”, w odróżnieniu od hoteli, to kompleksowo wyposażone kwatery, które są w pełni samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi, a co za tym idzie, gwarantują prywatność, swobodę i indywidualność. Zapraszamy!

Kiedy już wertować będziecie naszą ofertę, to Waszą uwagę chcielibyśmy skupić na najpopularniejszych obiektach, a są nimi:

  1. Domy przyjazne dzieciom – ze specjalnymi atrakcjami dla najmłodszych Gości.

  2. Domy z panoramicznym widokiem – kwatery umiejscowione na obrzeżach miasta, które oferują piękne widoki z okien i balkonu.

  3. Domy z basenem – ciekawa opcja dla każdego, kto uważa, że jednak odległość do jezior i morza jest zbyt spora.

Jeszcze raz – zachęcamy gorąco do rezerwacji oferty „domy i apartamenty w Capranica”.

 

Domy i apartamenty w Capranica

Wakacje w Capranica

Można śmiało powiedzieć, że Capranica to prawdziwy raj dla każdego wczasowicza. Zacznijmy od atutów samego miasta, które podzielone jest na trzy części:

  • Średniowieczną – najstarsza część miasta z wąskimi uliczkami, placami, bramami, murami obronnymi i zabytkowymi domostwami.

  • Renesansową – w której podziwiać można pięknie zdobione kościoły, jak np. kościół św. Franciszka z freskami Michała Anioła.

  • Nowoczesną – z budowlami powstałymi po XVII wieku, a więc i tu znajdziecie mnóstwo ciekawych miejsc.

Rezerwując produkt „apartamenty Włochy”, poznacie również ekspozycje miejscowych muzeów, a także liczne punkty gastronomiczne serwujące pyszne włoskie dania. Koniecznie też wybierzcie się na miejskie rynki, gdzie można zakupić oliwę, wina oraz inne miejscowe wyroby.

Poza miastem, też czeka na Was wiele atrakcji. Tutejszy krajobraz jest bowiem zdominowany przez góry wulkaniczne, a więc przemierzać będziecie mogli zalesione wąwozy, wspinać się na tufowe góry i wulkany, zaznacie orzeźwienia w wodach termalnych oraz poznacie bogatą florę i faunę. Polecamy Wam również wizytę na brzegu jezior Bracciano oraz Vico i skorzystanie z ich relaksacyjnej oferty. Koniecznie też odwiedźcie małe i duże miasteczka regionu oraz słynny Rzym (przy okazji, sprawdźcie ofertę "Rzym noclegi"). Zapraszamy!