Apartamenty i domy w Trevignano Romano

Trevignano Romano to miejscowość znajdująca się w północnej części Lacjum, nad Jeziorem Bracciano i około 60 kilometrów od stolicy kraju – Rzymu. Wszystko to znajdziecie praktycznie w samym centrum kraju i jest to okazja, aby, teraz, sprawdzić nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech. Trevignano Romano położone jest w mikroregionie zwanym Tuscia Romana, który rozdziela Toskanię oraz północnej Lacjum, a więc daje to okazję na zwiedzenie dwóch pięknych krain podczas jednego urlopu.

Apartamenty i domy w Trevignano Romano to oferta skierowana do każdego, kto marzy o urlopie w ciekawym i pełnym atrakcji miejscu. Tutaj znajdziecie wszystko: góry, plaże, zabytki, ciekawe miasta, atrakcje dla całej rodziny, naturalne i zielone enklawy oraz możliwość aktywnego wypoczynku. Dodatkowym atutem jest bliskość Rzymu, który wypada odwiedzić przynajmniej raz podczas urlopu. Nie od rzeczy jest również fakt, że Trevignano Romano położone jest ok. 35 kilometrów od wybrzeża Morza Tyrreńskiego, a więc do wypoczynku nad jeziorem można śmiało dołożyć wakacje nad morzem. Wszystko to scalmy jeszcze spokojnym otoczeniem oraz dostępem do słynnej włoskiej kuchni, a otrzymacie kompletny przepis na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy w Trevignano Romano

Apartamenty i domy w Trevignano Romano

Satysfakcję z urlopu zapewni Wam miejscowość oraz jej atrakcje, z kolei zadowolenie z wypoczynku postaramy się zapewnić Wam my! Otóż, nasze kwatery wakacyjne, oprócz roli bazy noclegowej, to dużo więcej niż np. hotele czy pensjonaty. Otóż, rezerwując domy i apartamenty w Trevignano Romano z katalogu “Lacjum noclegi” otrzymacie kwatery, które:

 • Są całkowicie niezależne.

 • Są w pełni samodzielne.

 • Oferują kompletne wyposażenie.

 • Zapewniają komfortowe warunki wypoczynku.

 • Gwarantują pełną prywatność i swobodę.

 • Oferują dostępność o każdej porze roku.

 • Dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Poza wyżej wymienionymi, nasze apartamenty i domy w Trevignano Romano są bardzo zróżnicowane – a wszystko to po to, aby obiekty mogły spełnić jak najwięcej Waszych potrzeb. Dlatego też, oferujemy Wam obiekty w dogodnych lokalizacjach (przy plaży, w centrum miejscowości, na terenie winnic, gajów lub gospodarstw agroturystycznych), o różnym standardzie, wielkości oraz cenach. Znajdziecie tu również domy tematyczne z dodatkowym wyposażeniem. Do nich można zaliczyć: domy z basenem, domy dla aktywnych, domy dla rowerzystów czy domy spa. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Trevignano Romano

Wakacje w Trevignano Romano

W Trevignano Romano jedno jest pewne: tu nie ma czasu na nudę! Warto więc przed przyjazdem rozplanować sobie dni, aby mieć jak największą satysfakcję z urlopu. Mamy dla Was kilka propozycji spędzenia wolnego czasu, także śmiało możecie się posiłkować tymi wytycznymi. Jeśli więc wybieracie ofertę „apartamenty Włochy” wybierzcie się:

 1. Na plażę – tutejsze plaże są wąskie i piaszczyste. Szczególnie polecane jest kąpielisko „Water World Beach”, gdzie oprócz wypoczynku czekają na Was atrakcje wodne, wypożyczalnia sprzętu plażowego i wodnego oraz mnóstwo udogodnień. Warto dodać, że wody Jeziora Bracciano świetnie nadają się do uprawiania windsurfingu, żeglarstwa, kajakingu oraz nurkowania.

 2. W góry – zielone wzgórza otaczające Trevignano Romano od północy zapraszają na długie eskapady. Podczas wędrówek natkniecie się na piękne widoki, a Wasze mięśnie zostawią wystawione na spory wysiłek. Miejsce to ściąga także amatorów kolarstwa górskiego i paraglidingu.

 3. Do Trevignano Romano – to akurat dość logiczne, że rezerwując apartamenty i domy w Trevignano Romano, warto wybrać się na spacer jego ulicami. Znajdziecie tu piękne nabrzeże, Ruiny zamku z XII wieku, ogrody, gotycki kościół Madonny oraz Muzeum miejskie.

 4. Do Rzymu – zamieszkać tak blisko wiecznego miasta i nie odwiedzić go, to byłaby duża strata. Także jest to punkt obowiązkowy podczas urlopu w Trevignano Romano, a przy okazji, sprawdźcie nasze kwatery z oferty "Rzym noclegi".