Apartamenty wakacyjne w Viterbo

Viterbo to włoskie miasto, które znajduje się w północnej części regionu Lacjum, ok. 50 kilometrów od wybrzeża oblewanego wodami Morza Tyrreńskiego oraz ok. 80 kilometrów od stolicy kraju, czyli Rzymu (planującym rzymskie wakacje, polecamy Wam także nasze wszystkie domy we Włoszech). Viterbo położone jest na zboczu góry Palanzana, która należy do pasma wulkanicznych gór Cimini. Nazwa miasta, prawdopodobnie pochodzi z łacińskiego Vetus Urbs, które oznacza „Stare Miasto” – a jest to faktycznie stara miejscowość. Jej początki sięgają czasów antycznych, następnie była nazywana miastem papieży (funkcjonował tu dwór papieski), a dziś posiada największą średniowieczną starówkę w Europie.

Jak wynika z powyższego opisu, domy i apartamenty wakacyjne w Viterbo to oferta noclegów dla amatorów zwiedzania i odkrywania. Spacery po mieście oraz jego okolicy dostarczą Wam wielu niezapomnianych wrażeń oraz dadzą możliwość poznania fascynującej historii kraju. Urlop w Viterbo to również okazja na regenerację organizmu, bowiem występują tu gorące wody termalne, z których korzystanie jest bezpłatne. Poza tym, można stąd organizować wycieczki po okolicy, wybrać się nad morze oraz do Rzymu. Miejsce to polecane jest także aktywnym sportowcom, a szczególnie biegaczom i kolarzom. Sprawdźcie więc naszą kwatery na wymarzone wakacje we Włoszech!

 

Apartamenty wakacyjne w Viterbo

Popularne domy wakacyjne w Viterbo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Viterbo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Viterbo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Viterbo

Loading...

Apartamenty wakacyjne w Viterbo

Zanim zaczniecie odkrywać skarby Viterbo i okolicy, należy wcześniej zapewnić sobie odpowiednią bazę noclegową, a nawet obiekt, w którym można spędzić także i przyjemnie dzień. I właśnie takie kwatery wakacyjne znajdziecie w naszej ofercie „Lacjum wakacje”. W tejże ofercie znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne w Viterbo, które zapewnią Wam wszelkie wygody oraz udogodnienia. Decydując się na obiekty NOVASOL, zamieszkacie w kwaterach, które:

 1. niezależnymi jednostkami mieszkalnymi,

 2. Są tylko do Waszej dyspozycji podczas turnusu,

 3. Gwarantują prywatność oraz swobodę podczas wypoczynku,

 4. całkowicie urządzone oraz wyposażone,

 5. Posiadają własną kuchnię oraz łazienkę,

 6. Dostępne są o każdej porze roku i to w atrakcyjnej cenie.

Jeśli więc szukacie alternatywy dla hotelowego wynajmu, to nasze propozycje będą w sam raz!

 

Apartamenty wakacyjne w Viterbo

Domy z basenem w Viterbo

O wyjątkowości naszej oferty w Lacjum stanowi fakt, że nasze kwatery wakacyjne oferują różne udogodnienia, służce tylko jednemu – Waszej satysfakcji z urlopu. Jednym z takich udogodnień są prywatne baseny, w których oprócz orzeźwienia, znajdziecie także mnóstwo wrażeń oraz dobrej zabawy. Decydując się na domy lub apartamenty i domy z basenem, spotkacie się z dwoma typami basenów:

 • Basen tylko dla Was – basen tylko do Waszego użytku, spotykany w domach wakacyjnych, które mają własny, prywatny ogród.

 • Basen współdzielony – najczęściej spotykany, gdy zdecydujecie się na apartamenty wakacyjne w Viterbo. Do basenu ma dostęp kilka apartamentów, które dzielą wspólną działkę.

Zapraszamy!

 

Apartamenty wakacyjne w Viterbo

Wakacje w Viterbo

Dom wakacyjny już wybrany, także można zacząć planować urlop w Viterbo. Oto kilka propozycji dla osób wybierających nasze kwatery z oferty „apartamenty Włochy”:

 • Zabytki miejskie – spacerując ulicami miasta odkryjecie takie budowle jak: Katedra Św. Wawrzyńca, Kościół św. Marii, pałac papieski, średniowieczną starówkę, nekropolię rzymską, miejskie podziemia i wiele innych zabytków.

 • Bulicame – termy z wodami, które sięgają 55 stopni C. Tylko 3 kilometry od miasta do miejsca, o których wspominał już sam Dante.

 • Muzea – Narodowe Muzeum etruskie, Muzeum Ceramiki, Muzeum Katedralne, Muzeum Santa Rosa, Muzeum Miejskie.

 • Okolica – rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Viterbo dacie sobie również szansę na poznanie ciekawych miast tj. Rzym ( przy okazji sprawdźcie ofertę "Rzym noclegi"), Civitavecchia, Grosseto, Terni i wiele innych.