Domy wakacyjne w Castel del Monte

Domy wakacyjne w Castel del Monte

Domy wakacyjne w Castel del Monte

„Zamek na wzgórzu” to dosłowne tłumaczenie nazwy miejscowości Castel del Monte. Miasteczko to znajduje się w głębi włoskiej Abruzji, ok. 70 kilometrów od, położonej na wybrzeżu, Pescary, we Włoszech (sprawdźcie także produkt „apartamenty Włochy”). Castel del Monte położone jest na terenie Parku Narodowego Gran Sasso & Monti della Laga, a więc w otoczeniu naturalnych, górskich krajobrazów. Miejscowość, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się na szczycie wzgórza, z którego podziwiać można fantastyczne widoki, w tym dolinę Trino.

Domy wakacyjne w Castel del Monte to propozycja wakacji w pięknym miejscu, z którego codziennie można wyruszać na długie i ekscytujące wędrówki. Oprócz gór, znajduje się tu mnóstwo wiosek i miasteczek, w których życie przebiega zupełnie innym rytmem, niż w np. w nadmorskiej części kraju. Dzięki temu, będziecie mieli możliwość poznania zupełnie nowych tradycji, historii i zwyczajów. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby poznać dalsze miejscowości regionu lub spędzić relaksujący dzień nad Morzem Adriatyckim (czymże w końcu jest godzina jazdy autem). Dlatego też, jeśli szukacie ciekawego miejsca na wakacje we Włoszech, polecamy Wam Castel del Monte.

 

Domy wakacyjne w Castel del Monte

Skoro dotarliście aż tutaj, to znaczy, że szukacie porządnej kwatery wakacyjnej na wymarzony urlop. Mamy dobrą wiadomość – trafiliście w dobre miejsce. Otóż NOVASOL oferuje komfortowe mieszkania i domy wakacyjne w Castel del Monte oraz okolicy. Obiekty te są alternatywą dla przepełnionych hoteli i ciasnych hosteli. Z nami wypoczniesz w komfortowych i prywatnych warunkach, a możliwe nawet, że poczujecie się jak we własnym domu – dlatego koniecznie sprawdźcie kwatery z oferty „Abruzja wakacje”.

Jak wybrać obiekt dopasowany do Waszych wymagań? To dziecinnie proste! Wystarczy wpisać odpowiednią liczbę osób, wybrać odpowiednie filtry i oczom Waszym ukażą się domy spełniające wszystkie kryteria. U nas, każdy znajdzie obiekt dla siebie, ponieważ kwatery różnią się od siebie m.in.:

  1. Wielkością – od apartamentów dla par po wielkie wille dla grup,

  2. Standardem – w ofercie mamy obiekty od trzech do pięciu gwiazdek – wszystkie one są w pełni wyposażone,

  3. Położeniem – oferujemy wam noclegi w centrach miast, na łonie natury, itp.

  4. Dodatkowym wyposażeniem – sprawdźcie, np. nasz dom z basenem, domy spa, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Castel del Monte

Wakacje w Castel del Monte

O sposobie spędzenia urlop w Castel del Monte zdecydujecie sami. Mamy jednak dla Was prosty przepis z propozycjami spędzenia wolnego czasu w tym malowniczym miejscu. Otóż najpierw należy wyjść z apartamentu lub domu wakacyjnego, a następnie wykonać jedną z poniższych czynności:

  • Spacer ulicami miasta – przeczesując zakamarki Castel del Monte poznacie świetnie zachowane budownictwo z XIX wieku oraz czasów średniowiecza. Wybierając wakacje z katalogu „domy we Włoszech” zwróćcie uwagę na mury obronne oraz kościół św. Katarzyny.

  • Zwiedzanie muzeów – W Castel del Monte można podziwiać bogate ekspozycje Muzeum Wełny, Muzeum Owczarskim, Muzeum Historycznym, Muzeum „Prac Rolniczych” oraz Muzeum del Forno del Ballo.

  • Wędrówki po górach – piękne szlaki poprowadzą przez majestatyczne szczyty – niezależnie czy jesteście zaprawionymi w bojach wędrowcami czy osobami, które stawiają pierwsze kroki na górskiej ścieżce.

  • Podziwianie – widoków z miejskiego wzgórza oraz florę i faunę Parku Narodowego.

  • Wypoczynek nad morzem – sprawdźcie jakie atrakcje, oprócz plaż i ciepłych wód Morza Adriatyckiego, mają dla Was nadmorskie kurorty.