search

Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Noclegi w Tarquinia

Tarquinia to piękne miasto położone w północnej części regionu Lacjum, ok. 100 kilometrów na północ od stolicy kraju – Rzymu (Jeśli zaś jesteście zainteresowani noclegami w Wiecznym Mieście, sprawdźcie naszą ofertę „Rzym noclegi”). Tarquinia znajduje się na rozległym wzgórzu, a jedna z jego dzielnic – Tarquinia Lido, oddalona jest o zaledwie 6 kilometrów i położona jest bezpośrednio przy wodach Morza Tyrreńskiego. Warty odnotowania jest również fakt, iż miasto to było jednym z najważniejszych ośrodków już w czasach antycznych. Dzięki temu, można tu dziś podziwiać zarówno Etruską, jak i Rzymską część miasta – obie zabytkowe i równie piękne. Etruska część miasta z nekropolią została także wpisana na Listę światowego Dziedzictwa UNESCO, co jest chyba wystarczającą rekomendacją do odwiedzenia miasta Tarquinia.

Domy i apartamenty wakacyjny w Tarquinia to propozycja dla osób szukających możliwości różnorodnego i atrakcyjnego spędzenia czasu. Szereg możliwości oferowanych przez miasto i okolicę jest tu naprawdę bogaty, także każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szczególnie polecamy skorzystanie z atrakcji i turystycznych niespodzianek w nadmorskiej części miejscowości oraz poznanie najciekawszych zabytków miasta. Również warto wybrać się na wycieczkę do Rzymu, chociażby tylko do spaceru ulicami tego wspaniałego miasta. Sprawdźcie więc nasze propozycje z katalogu „noclegi Włochy” w Tarquinia i wyruszcie w stronę słonecznej Italii.

  Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą wakacyjną ofertą. W niej, proponujemy Wam prywatne obiekty, które w całości są udostępniane tylko Wam. Dzięki temu, nie będziecie z nikim obcym współdzielić poszczególnych pokojów czy łazienek. Cały obiekt wakacyjny jest dostępny tylko dla Was i nikt inny nie ma prawa wstępu do niego. Nasze domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia posiadają także własne i wyposażone kuchnie (lub aneksy kuchenne), a więc zawsze będziecie mogli przygotować posiłek, niezależnie od pory dni. Poza tym, kwatery z katalogu „noclegi Lacjum” oferują Wam prywatność, bezpieczeństwo oaz komfortowe warunki pobytu. Zapraszamy!

  Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Tematyczne kwatery w Tarquinia

Wiemy doskonale, że każdy szuka obiektu o różnych cechach i dodatkowym wyposażeniu. Dlatego też, staramy się aby nasza oferta wakacyjna była jak najbardziej urozmaicona. Dzięki temu, możemy Wam zaoferować takie domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia, jak:

  1. Apartamenty miejskie,

  2. Apartamenty przy plaży – w nadmorskiej części miejscowości,

  3. Domy i apartamenty z basenem – szczególnie popularne we Włoszech,

  4. Obiekty przyjazne zwierzętom,

  5. Domy all inclusive – te kwatery mają już wliczone wszystkie dodatkowe opłaty, czyli koszty zużycia mediów, sprzątanie końcowe oraz wynajem pościeli z ręcznikami.

Obiekty specjalne można łatwo wyselekcjonować, używając odpowiednich filtrów i pomocy na stronie. Zachęcamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego z nami – na pewno pomożemy Wam znaleźć odpowiedni obiekt wakacyjny!

  Domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia

Atrakcje w Tarquinia

Wakacje w Tarquinia to okazja na m.in.:

  • Poznanie Rzymskiej i Etruskiej starówki– obie części pełne są zabytków i świetnie zachowanych budowli.

  • Wypoczynek nad morzem – rezerwując obiekt z katalogu „domy wakacyjne Włochy” zaznacie przyjemnego relaksu na piaszczystej plaży i w błękitnych wodach Morza Tyrreńskiego.

  • Poznanie dzikiej natury - domy i apartamenty wakacyjne w Tarquinia to zakwaterowanie, które umożliwi Wam wizytę w naturalnym rezerwacie Salina, w którym podziwiać można m.in. flamingi, pszczołojady, czaple.

  • Odkryjecie piękne miasta regionu – Civitavecchia, Rzym, Viterbo i wiele mniejszych miejscowości, które już czekają na Wasze przybycie.