search

Domy wakacyjne w Bolsena

Noclegi w Bolsena

Bolsena to miejscowość położona w północnej części włoskiego Lacjum, około 30 kilometrów od Viterbo (chętnym polecamy również ofertę „Viterbo noclegi”). Miasteczko swoją nazwę zawdzięcza wulkanicznemu akwenowi Bolsena, nad którym zresztą się znajduje. Całość otoczona jest wzgórzami górami należących do pasma Vulsini. Miejscowość podzielona jest na cztery części:

 • Castello – średniowieczna dzielnica,

 • Santa Christina – największa, głównie mieszkaniowa, część miasta,

 • Borgo – nasjstarsza część miasta i gminy

 • San Giovanni – najnowocześniejsza dzielnica.

Bolsena jest nazywana miastem eucharystycznego cudu, bowiem w XIII wieku, podczas nabożeństwa, zauważono krwawienie hostii.

Uzbrojeni w podstawową wiedzę, możecie się domyślać, że oferta „domy wakacyjne w Bolsena” to oferta skierowana do osób, chcących wypocząć nad wodą, ale w spokojniejszych warunkach. Tutaj, spędzicie przyjemne chwile nad jeziorem, a miasto zaoferuje Wam wszystko to co niezbędne turystom – przy czym, w znacznie mniejszym natężeniu niż np. w nadmorskich kurortach. Wakacje w Bolsena, to również okazja na urlop na łonie natury, aktywne wakacje pośród gór oraz możliwość poznania najpiękniejszych i najciekawszych miast Lacjum oraz Toskanii. Wspomnieć jeszcze warto o walorach tutejszej kuchni, która składa się z produktów wytwarzanych przez miejscowych rolników i hodowców. Resztę atrakcji odkryjecie już sami, wystarczy tylko wybrać kwaterę z katalogu "apartamenty Włochy" w mieście Bolsena.

  Domy wakacyjne w Bolsena

Domy wakacyjne w Bolsena

Do wszystkich szukających komfortowych noclegów i miejsca odpoczynku mamy bardzo dobrą wiadomość. Są nią nasze kwatery wakacyjne w Bolsena i okolicy. W odróżnieniu, od np. hoteli, NOVASOL gwarantuje Wam kameralny charakter Waszych wakacji i przyjemne chwile tylko we własnym gronie, a nie z setką osób korzystających z hotelu. Jednak to nie wszystko! Otóż wybierając domy wakacyjne Bolsena, zyskacie również gwarancję, że Wasz obiekt będzie:

Kompletnie wyposażony,

Miał dostęp do mediów,

Całkowicie niezależny i samodzielny,

Oferował bezpieczne warunki pobytu dla wszystkich Uczestników,

Udostępniony tylko Wam,

Atrakcyjny cenowo.

Warto także pamiętać, że rezerwując dowolny obiekt wakacyjny z katalogu „Lacjum noclegi”, będziecie pod opieką naszego lokalnego oddziału oraz infolinii. Zapraszamy!

  Domy wakacyjne w Bolsena

Kwatery specjalne w Bolsena

Z doświadczenia wiemy, że każdy z Was ma różne wymogi i potrzeby dotyczące udanego wypoczynku. Dlatego też, staramy się jak najbardziej różnicować naszą wakacyjną ofertę domów i apartamentów. Dzięki temu, możemy Wam zaoferować takie domy wakacyjne w Bolsena jak:

 • Domy dla grup – najlepsza opcja dla miłośników urlopu w większym gronie;

 • Domy w gospodarstwach agroturystycznych - dla miłośników wiejskich wakacji;

 • Domy przyjazne zwierzętom – dla wszystkich tych, którzy lubią spędzić wspólne chwile z domowym zwierzakiem;

 • Domy z basenem – dodatek, który uprzyjemni każde wakacje;

 • Domy dla aktywnych – obiekty ze sportowym wyposażeniem.

Zapraszamy!

  Domy wakacyjne w Bolsena

Wakacje w Bolsena

Wybierając apartamenty i domy wakacyjne w Bolsena, Wasz urlop będzie mógł upłynąć na:

 1. Plażowym relaksie – zarówno w mieście, jak i poza nim, znajdziecie liczne plaże piaszczyste z piaskiem wulkanicznym oraz sztuczne, które przypominają te nadmorskie;

 2. Uprawianiu sportów wodnych – wody Jeziora Bolsena świetnie nadają się do nurkowania, snorkelingu, wędkarstwa, kajakarstwa, windsurfingu oraz jazdy na nartach wodnych;

 3. Wakacjach w górach – tutejsze szczyty dochodzą do 700 metrów n.p.m., także pozwalają na całodniowe wędrówki oraz uprawianie kolarstwa górskiego;

 4. Wędrówkach po mieście – podczas których poznacie liczne pałace, katakumby, kościoły oraz zamek Monaldeschi della Cervara, w którym znajduje się, m.in. Muzeum Jeziora Bolsena;

 5. Odkrywaniu włoskich miast – rezerwując obiekt z oferty „domy wakacyjne Włochy”, będziecie mieli okazję na wycieczkę do Viterbo, Rzymu czy Asyżu.