Domy i apartamenty wakacyjne w Jesolo

Domy i apartamenty wakacyjne w Jesolo

Domy i apartamenty wakacyjne w Jesolo

Jesolo to jeden z najbardziej popularnych kurortów nadmorskich we Włoszech i w całej Europie. Pod względem wizytujących go turystów, zajmuje w kraju trzecie miejsce, tuż za równie słynnym ośrodkiem Rimini (w którym oferujemy nasz produkt „Rimini noclegi”). Jesolo położone jest w południowo-wschodniej części regionu Wenecji Euganejskiej i znajduje się przy wodach Zatoki Weneckiej. Z kolei jego nadmorska część – Lido di Jesolo – graniczy bezpośrednio z błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego.

Oczywistym jest, że oferta domy i apartamenty wakacyjne w Jesolo to opcja skierowana do osób szukających wypoczynku nad morzem z gwarancją słonecznej pogody. Miejscowość oferuje aż 15 kilometrów piaszczystej plaży okraszonej licznymi atrakcjami i udogodnieniami. Poza tym, jest to jeden z najbliżej położonych, od granicy z Polską, kurortów włoskich. Wakacje w Jesolo to również propozycja dla osób szukających spokojniejszych miejsc do wypoczynku, bowiem całe intensywne życie skupia się tu nad morzem, a w samym Jesolo jest znacząco mniej hałaśliwie i można tu poczuć zaciszną atmosferę. Jasno więc wynika, że każdy znajdzie tutaj swoje miejsce oraz spędzi niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Jesolo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Jesolo

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Jesolo

Wybierając się na wakacje do północnej części Włoch, nie zapomnijcie wcześniej zarezerwować sobie noclegów. Miejsce to jest na tyle popularne (4,5 miliona turystów rocznie), że znalezienie kwatery na miejscu jest często niemożliwe. Z pomocą przychodzi Wam NOVASOL, bowiem mamy dla Was domy i apartamenty wakacyjne w Jesolo i okolicy, które są alternatywą dla zatłoczonych hoteli i pensjonatów. Nasze kwatery wakacyjne z katalogu „Wenecja Euganejska wakacje” to całkowicie prywatne i niezależne obiekty wakacyjne, w których spędzicie urlop w komfortowych warunkach i prywatnej atmosferze. Nasze domki i mieszkania są również całkowicie umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty, dzięki czemu poczujecie się tu jak u siebie w domu.

W tym punkcie, warto również wspomnieć o specjalnych obiektach wakacyjnych, które dzięki swojemu dodatkowemu wyposażeniu sprawiają, że wypoczynek jest jeszcze bardziej udany. Mamy tu na myśli, nasze domy i apartamenty z basenem, które są szczególnie popularne wśród naszych Klientów. Prywatny basen posiada wiele zalet, a najważniejszą z nich jest fakt, że można się swobodnie opalać i zażywać kąpieli w prywatnej atmosferze. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Jesolo

Atrakcje Jesolo

W gminie Jesolo znajdziecie całe mnóstwo atrakcji, zarówno dla małych jak i dużych turystów. Oto kilka propozycji na spędzenie wolnego czasu, jeśli w Jesolo wybierzecie kwaterę z katalogu "noclegi Włochy:

  • Plaża – 15 kilometrów piaszczystej plaży, to liczba która robi wrażenie. Warto pamiętać, że część plaż jest prywatnych i wstęp na nie jest dodatkowo płatny. Na plażach, oprócz wypoczynku, czeka na Was całe mnóstwo dodatków, jak np. strefy z wodnymi atrakcjami, bary, place zabaw, boiska do gier, animacje, wypożyczalnie sprzętu wodnego, itp.

  • Miejski deptak – jest to najdłuższy deptak w Europie, bowiem ma aż 6 kilometrów długości. Wzdłuż niego czeka na Was aż 1200 sklepów, bogata oferta gastronomiczna i liczne atrakcje.

  • Muzeum Historii Naturalnej – miejsce, w którym podziwiać można aż 15 tysięcy eksponatów.

  • Muzeum Militarne Vidotto

  • Antiche Mura – wykopaliska archeologiczne udostępnione zwiedzającym. Znajdują się tu ruiny antycznych murów oraz katedry z IX wieku.

  • Akwarium „Sea Life” – miejsce, w którym podziwiać można bogactwo flory i fauny morskiej oraz wód słodkowodnych.

  • Jesolandia i Aqualandia – odpowiednio park rozrywki oraz aquapark, w których frajdę znajdą całe rodziny.