Domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea

Domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea

Domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea

Eraclea to niewielkie miasto położone w północnej części regionu Wenecja Euganejska, ok. 12 kilometrów od słynnego kurortu Caorle (zainteresowanym polecamy zapoznanie się z ofertą „wakacje w Caorle”). Miejscowość powstała już w XI wieku, lecz dziś najbardziej znana jest ze specjalnej dzielnicy, a mianowicie Eraclea Mare, która położona jest bezpośrednio nad morzem i to właśnie w tej części kumuluje się większość ruchu turystycznego.

Domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea to propozycja wypoczynku zarówno dla osób szukających spokojnej lokalizacji jak i osób lubujących się w kurortowych przyjemnościach i atrakcjach. Ci pierwsi zamieszkają w głębi lądu, a drudzy wybiorą dom lub apartament w samym sercu przybrzeżnej części miasta. To również propozycja dla osób, które chcą wypocząć nad morzem, ale mieszkać w pewnej odległości od tętniącego życiem kurortu. Jedno jest pewne, każdy będzie usatysfakcjonowany wyborem. Poza tym, jest to dobry wybór na aktywne wakacje, zwiedzanie ciekawych miast, jak np. Wenecja jak i możliwość wypoczynku w słonecznej atmosferze. Zapraszamy więc do Eraclea na wyjątkowe wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea

Każdy, kogo interesuje wypoczynek w północnej części Włoszech, powinien zerknąć na nasze propozycje zakwaterowania. Dlaczego? Oto kilka cech, które odróżniają ofertę NOVASOL np. od hoteli:

  1. Kwatery z katalogu „Wenecja Euganejska wakacje” to całkowicie niezależne jednostki mieszkalne.

  2. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea są udostępnione tylko Wam w czasie rezerwacji.

  3. Każdy obiekt wakacyjny jest kompletnie urządzony i oferuje dostęp do niezbędnych mediów.

  4. Wszystkie apartamenty i domy wakacyjne posiadają wyposażoną kuchnię lub aneks.

  5. Urlop w naszych obiektach to gwarancja prywatności wypoczynku.

Te i inne czynniki sprawiają, że w naszych kwaterach wypoczniecie w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Oczywiście, całość jest dostępna w przystępnych cenach i to prawie przez okrągły rok. Zapraszamy więc do rezerwacji!

Aby jeszcze bardziej przekonać Was do naszej oferty wakacyjnej, część naszych obiektów posiada dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że z urlopu wrócicie jeszcze bardziej wypoczęci i szczęśliwi. W Eraclea szczególnie polecamy: domy i apartamenty wakacyjne z basenem, domy przyjazne dzieciom oraz domy przy plaży.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea

Wakacje w Eraclea

Urlop w tej części kraju można podzielić na dwa etapy: wakacje nad morzem i wakacje w głębi lądu. Na początek skupmy się na pierwszym wariancie, gdyż jest on chyba najczęściej wybierany. Otóż, rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Eraclea z katalogu „noclegi Włochy”, możecie się nastawić na godziny niczym niezakłóconego relaksu i wypoczynku. Tutejsza plaża jest bardzo długa, szeroka i piaszczysta, a delikatne opadanie dna morskiego zapewnia bezpieczne warunki do zabawy. Warto tu również dodać, że kurort od plaży oddziela las piniowy, dzięki czemu zawsze można skorzystać z jego cienia podczas słonecznych dni. Oprócz tego, pamiętajcie, że część odcinków plażowych jest płatnych, także zwróćcie uwagę na tablice informacyjne.

Drugi wariant, czyli wakacje poza plażą jest niemniej atrakcyjny. Przede wszystkim, będziecie mogli spokojnie wypocząć np. w ogrodzie lub basenie Waszego domu wakacyjnego i naładować naturalne akumulatory. Poza tym, polecamy Wam spacer uliczkami miasta, jak i jego nadmorskiej ulicy, gdzie czekają na Was niezliczone atrakcje i punkty gastronomiczne serwujące pyszne dania. Urlop w Eraclea to także okazja na odwiedzenie ciekawych miast, jak np. Wenecji (polecamy również produkt „Wenecja noclegi”), Padwy czy Treviso.