Domy i apartamenty w Rimini

Domy i apartamenty w Rimini

Domy i apartamenty w Rimini

Rimini to bodajże najbardziej znany i uwielbiany przez turystów kurort wakacyjny. Położony on jest we wschodniej części regionu Emilia-Romania, a konkretnie na wybrzeżu oblewanym błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego. Początki Rimini sięgają czasów antycznych, a dokładnie okresu kiedy tymi ziemiami władali Etruskowie. Przez wieki, miasto było ważnym ośrodkiem w historii kraju, a swoją renomę kurortu zaczęło budować w XIX wieku. Dziś, jest to miasto, które zna chyba każdy i jest ono jednym z głównych celów podróży w Europie.

Nasz produkt „domy i apartamenty w Rimini” to oferta skierowania do wszystkich amatorów kurortów i atrakcji z nimi związanymi. Świetnie odnajdą się tu także miłośnicy zwiedzania, rodziny z małymi dziećmi, wielbiciele intensywnego życia morskiego oraz, co oczywiste, fani wypoczynku nad morzem i w wodzie. W Rimini nikt nie będzie się nudził, także jeśli jeszcze nigdy nie mieliście przyjemności wizytowania wybrzeża regionu Emilia-Romania, to koniecznie wybierzcie Rimini i naszą ofertę "apartamenty Włochy".

 

Popularne domy wakacyjne w Rimini

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rimini

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rimini

Loading...

Domy i apartamenty w Rimini

Rimini, jak na światowej sławy kurort przystało, oferuje bogatą bazę noclegową. My jednak wiemy, ze nie każdy lubi hotele, które mogą przytłaczać ciasnotą, brakiem prywatności oraz wysokimi cenami. Dlatego też, polecamy Wam sprawdzenie naszego produktu „domy i apartamenty w Rimini” z katalogu „wakacje w Emilia-Romania”. Dlaczego? Oto kilka powodów:

 • To w pełni samodzielne jednostki mieszkalne.

 • kompletnie wyposażone.

 • Zapewniają prywatność i indywidualny charakter wypoczynku.

 • Umiejscowione są nie tylko w centrum, ale i w spokojniejszych miejscach, jak np. obrzeża miasta czy nawet w pewnym oddaleniu od Rimini.

 • atrakcyjne cenowo i nie zawierają żadnych ukrytych kosztów.

Mało tego, nasza oferta to także obiekty z licznymi udogodnieniami. Możecie tu zarezerwować apartamenty przy plaży, domy z basenem, kwatery przyjazne dzieciom, apartamenty all inclusive czy obiekty wakacyjne, które akceptują pobyt ze zwierzakiem domowym. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Rimini

Wakacje w Rimini

W Rimini nie będziecie mieć ani chwili na nudę czy szukanie atrakcji „na siłę”. Wystarczy tylko zarezerwować nasz produkt „domy i apartamenty w Rimini”, a będziecie mogli skorzystać z takich atrakcji jak:

Plaże

To oczywista oczywistość, że jadąc do kurortu wakacyjnego spodziewać się można plaż. Rimini oferuje aż 15 kilometrów szerokich plaż z drobnym piaskiem. Znajdziecie tu głównie strefy płatne (z rozbudowaną infrastrukturą oraz licznymi atrakcjami), ale też i strefy bezpłatne, na których można swobodnie rozłożyć się ze swoim sprzętem lub go wynająć. Na plażach oferowane są także liczne strefy dla dzieci, bogata oferta gastronomiczna oraz możliwość udziału w rejsie po morzu.

Zabytki

Słysząc „Rimini” mało kto wie, że miasto to bogate jest w zabytki oraz ciekawe historycznie miejsca. Wybierając ofertę „noclegi Włochy”, będziecie mogli poznać takie atrakcje jak:

 • Ruiny rzymskiego amfiteatru z II wieku.

 • Łuk Augusta z I wieku p.n.e.

 • Most Tyberiusza.

 • Wieżę zegarową Torre dell’Orologio z XVI wieku.

 • Tempio Malatestiano – gotycką katedrę.

 • Sant’Agostino – romański kościół z XIII wieku.

 • Zamek Sismondo.

 • Grand Hotel – bogato zdobiony budynek, który prezentuje styl Art. Nouveau.

 • Teatr Galli.

Atrakcje dla całej rodziny

Spędzając wakacje w Rimini sprawdźcie również ofertę tutejszych muzeów, jak np. Muzeum Miejskiego, Muzeum Felliniego, Muzeum degli Sguardi czy Muzeum Rybołóstwa. Oprócz tego, odwiedźcie miejską biblioteką oraz miejscowe festiwale kulturalne. Rezerwując domy i apartamenty w Rimini, przyjemne chwile spędzą tu także najmłodsi Goście. Czeka tu na nich miejski Aquapark, Park Miniatur oraz wielki lunapark Fiabliandia.