Domy wakacyjne w Torreglii

Domy wakacyjne w Torreglii

Domy wakacyjne w Torreglii

Torreglia to niewielka miejscowość znajdująca się w samym sercu Wenecji Euganejskiej, zaledwie 60 kilometrów od słynnej Wenecji (zainteresowanym polecamy również naszą wakacyjną ofertę „Wenecja apartamenty”) oraz wybrzeża Adriatyku. Torreglia położona jest na terenie Regionalnego Parku Wzgórz Euganejskich – dosłownie u stóp tych niezwykłych wzniesień. Ciekawostką jest fakt, iż miasteczko podzielona jest na dwie części: nowoczesną (na płaskim terenie) oraz historyczną (która położona jest na pagórach o wysokości 132 m n.p.m.).

Domy wakacyjne w Torreglii to, jak łatwo się domyśleć, propozycja wakacyjnych kwater dla osób szukających nowych i interesujących miejsc na urlop oraz na wypoczynek na łonie natury. Swoje miejsce znajdą tu również miłośnicy wszelkich aktywności na świeżym powietrzu oraz amatorzy zwiedzania i odkrywania małych miejscowości, które wkomponowały się w tutejszy krajobraz juk w czasach antycznych. Torreglia może być również punktem wypoczynkowym, z którego można codziennie wyruszać na ekscytujące wycieczki po całym regionie i jego najciekawszych miejscach – a tych oczywiście nie brakuje. To wszystko sprawia, że naprawdę warto wybrać ofertę "domy wakacyjne Włochy" właśnie w Torreglii, do czego gorąco zachęcamy!

 

Domy wakacyjne w Torreglii

Udane wakacje składają się z licznych elementów, których zestaw jest zmienny w zależności od osoby. Jednak jest jeden wspólny mianownik, który pojawia się w każdej definicji niezapomnianego urlopu. Są to mianowicie komfortowe noclegi. I właśnie takie noclegi oferuje Wam NOVASOL w swojej usłudze „Wenecja Euganejska noclegi”. Jednak nasze domy wakacyjne w Torreglii gwarantują nie tylko wyspanie się, ale i szereg innych pozytywnych właściwości. Wśród nich są:

  • Gwarancja prywatności – w odróżnieniu od hoteli, otrzymacie całkowicie samodzielną kwaterę z dostępem do wszelkich mediów.

  • Pełne wyposażenie – co dotyczy nie tylko pomieszczeń mieszkalnych, ale i łazienek oraz kuchni (w niektórych przypadkach – aneksów kuchennych).

  • Komfort i bezpieczeństwo – zarówno za dnia, jak i w nocy.

  • Spokojną i kameralną atmosferę.

Całość jest dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach, a część obiektów jest dostępna w opcji all inclusive. Oznacza to, ze w cenę najmu takiej kwatery wliczono już opłatę za wszystkie media, sprzątanie końcowe oraz pościel z ręcznikami. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Torreglii

Domy z basenem w Torreglii

Prawie 70 kilometrów do plaż Adriatyku może stanowić pewną niedogodność, dlatego też nasze domy wakacyjne w Torreglii postanowiły wyjść Wam naprzeciw. Część naszych kwater w tym pięknym miejscu posiada własne akweny, dzięki którym zaznacie relaksu wodnego i słonecznego bez konieczności jazdy nad morze. Domy i apartamenty z basenem to również możliwość wypoczynku w prywatnej atmosferze i z dala od tłumów, a także dużo frajdy dla dzieci – a z doświadczenia wiemy, że jak się dziecko nudzi na wakacjach, to i rodzice mają nieudany urlop. Dlatego tym goręcej polecamy Wam nasze kwatery z basenem na niezapomniane wakacje w Torreglii.

 

Domy wakacyjne w Torreglii

Wakacje w Torreglii

Torreglia to świetne miejsce na wymarzony wypoczynek – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wybierając tą lokalizację zapewnicie sobie różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu. Każdy kto zarezerwuje obiekt wakacyjny z katalogu „domy i apartamenty Włochy”, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Już sama wędrówka uliczkami miasta wprawi Was w dobry nastrój i zachwyci Wasze oczy zabytkową zabudową, a przecież to zaledwie ułamek tego co na Was tu czeka. Dlatego też nie ma co dłużej zwlekać - rezerwujcie domy wakacyjne w Torreglii na pełne wrażeń wakacje.