Domy i apartamenty wakacyjne w Sirmione

Sirmione

Domy i apartamenty wakacyjne w Sirmione

Już dziś sprawdź naszą ofertę „domy we Włoszech” w Sirmione w Lombardii. W prowincji Brescia, miejscowość Sirmione wznosi się na wydłużonym półwyspie z przepięknymi widokami na południową stronę jeziora Garda. Sirmione jest popularnym ośrodkiem wypoczynkowym, ponieważ jest zarówno ośrodkiem turystycznym, jak i termalnym, ale ma również bogatą i różnorodną historię. Nasze domy wakacyjne w Sirmione są idealne dla tych, którzy chcą spędzić wakacje pełne relaksu i przy okazji coś odkryć. Nasze domy i apartamenty w Sirmione są wyposażone we wszelkie udogodnienia i specjalnie zaprojektowane dla Państwa, żeby jak najbardziej skorzystać z wypoczynku i rekreacji. Zarezerwuj już dziś wakacje we Włoszech i bądź zadowolonym oraz mile zaskoczonym urokliwym miejscem do wypoczynku nad brzegiem jeziora Garda. Na pewno nie będziesz tego żałować.

 

Popularne domy wakacyjne w Sirmione

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sirmione

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sirmione

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sirmione

Loading...

Wycieczki z Twojego domu wakacyjnego w Sirmione

Kiedy mówimy o Sirmione, nie sposób nie odnieść się do jaskiń katulońskich, które w rzeczywistości wcale nie są jaskiniami i które wprawiają wielu zwiedzających je turystów w prawdziwie zdumienie. W miejscu znanym jako "Le Grotte di Catullo" nie znajdziesz żadnych jaskiń, ale pozostałości największej rzymskiej willi w północnych Włoszech. Myląca nazwa pochodzi od faktu, że niezwykłe znalezisko pokryte jest roślinnością. Kolejnym bardzo ważnym punktem na naszej wycieczce po Sirmione jest Zamek Scaliger. Ta średniowieczna forteca, to ważny punkt na mapie historycznego centrum Sirmione . Jest to jeden z najokazalszych i najlepiej zachowanych zamków we Włoszech, a także bardzo rzadki przykład fortyfikacji jeziorowych w Europie. Nasze domy wakacyjne w Sirmione są dobrze położone, a co za tym idzie mają dobre połączenie ze wszystkimi ważnymi zabytkami artystycznymi i kulturalnymi. Możesz łatwo zaplanować wycieczkę po urokliwej okolicy, ponieważ nasze domy i apartamenty w Lombardii, w Sirmione, znajdują się niedaleko miasta, a jednocześnie otoczone są okoliczną naturą.

 

Sirmione

Urlop w Sirmione o każdej porze roku.

Sirmione jest idealnym miejscem na wakacje o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy pragniesz romantycznego weekendu, relaksującego urlopu czy aktywnego wypoczynku, Sirmione powita Cię w całej swojej okazałości i różnorodności. Zima jest idealna na spacer wzdłuż brzegu rzeki, wiosną można cieszyć się eksplozją kolorów, a latem i jesienią można cieszyć się zachodem słońca nad jeziorem podczas relaksującego pikniku. Zarezerwuj dom wakacyjny z oferty „apartamenty Włochy” i baw się dobrze. Możesz zaplanować wiele wycieczek po okolicy, udać się na piesze wycieczki lub po prostu cieszyć się piękną przyrodą podczas wakacji w Lombardii. Istnieje również wiele możliwości wycieczek rowerowych podczas wakacji w Sirmione. Na pewno nie będziesz się nudzić!

 

Sirmione

Zakwaterowanie w Sirmione

NOVASOL oferuje wiele różnych apartamentów i domów wakacyjnych we Włoszech. Rezerwacja zakwaterowania w Sirmione, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jest łatwa. Ustaw filtry wyszukiwania na naszej stronie internetowej zgodnie z Twoimi potrzebami i wybierz dom wakacyjny NOVASOL w Sirmione, który najbardziej Ci odpowiada. Po prostu zaplanuj wakacje w Italii z domu i zarezerwuj swoje zakwaterowanie w Sirmione za pomocą kilku kliknięć. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z dziećmi, rodziną czy grupą przyjaciół albo czy masz konkretne marzenie, np. na dom z basenem - z pewnością znajdziemy odpowiedni dom wakacyjny dla Ciebie i Twoich bliskich. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia i odkrycia. Nie zapomnij aparatu fotograficznego, aby nagrać wiele wydarzeń i zapamiętać je później. Życzymy dobrej zabawy!