Apartamenty i domy wakacyjne w Nesso

Apartamenty i domy wakacyjne w Nesso

Apartamenty i domy wakacyjne w Nesso

Nesso to urocza miejscowość położona w północnej części włoskiej Lombardii, a dokładniej w krainie włoskich jezior (nad którymi proponujemy ofertę „noclegi w krainie włoskich jezior”). Nesso znajduje się na wybrzeżu jeziora Como, w jego południowo-zachodniej odnodze – jezioro bowiem nie jest klasycznym oczkiem wodnym, tylko długim i rozlewającym się w kilku kierunkach akwenem. Nazwa miejscowości pochodzi z języka starożytnych Celtów i oznacza cumowanie.

Jeśli zwizualizujecie sobie północną część Włoch, to łatwo odpowiecie sobie na pytanie do kogo może być skierowana oferta „apartamenty i domy wakacyjne w Nesso”. Jeśli jednak nie znacie tej części kraju, to podpowiemy Wam, ze to idealne zakwaterowanie dla osób ciekawych świata oraz lubiących aktywne zwiedzanie. Nesso bowiem, oprócz jeziora, otoczone jest wysokimi wzgórzami i górami, które skrywają w sobie liczne atrakcje, malowniczo położne wsie, dziką naturę i ciekawe miejsca. Oczywiście, jezioro Como również dostarcza wielu atrakcji, więc wypoczynek nad wodą również jest aktywnością, dostępną w Nesso. Wreszcie, bliskie położenie od m.in. Mediolanu czy Szwajcarii sprawia, że miłośnicy historii i zabytków również powrócą stąd zadowoleni. Nie zastanawiajcie się więc ani chwili dłużej, tylko rezerwujcie kwatery wakacyjne na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Nesso

Każdy kto chce poznać zupełnie inne oblicze Włoch, koniecznie powinien wybrać się właśnie do północnej części kraju. I to nie tylko latem, zimą jest tu równie pięknie (jeśli nie bardziej). Niezależnie jednak o jakiej porze roku planujecie się tu wybrać, wiedzcie, że apartamenty i domy wakacyjne w Nesso stoją dla Was otworem. Oprócz dostępności, posiadają wiele innych cech, które sprawiają, że wakacje w Lombardii będą naprawdę udane. Otóż nasze kwatery wakacyjne zapewniają komfort, bezpieczeństwo, wyposażenie, wygodę oraz pełną prywatność. Mało tego, są to całkowicie samodzielne obiekty, które w całości są udostępnione tylko Wam – bez żadnych dokwaterowań czy współdzielenia np. kuchni lub łazienki. Przekonajcie się sami!

Wyliczając zalety naszych kwater wakacyjnych, nie możemy nie wspomnieć o niestandardowych dodatkach, które mają tylko jeden cel – jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam urlop. Dlatego też, nasze apartamenty i domy wakacyjne w Nesso oferują m.in. basen, ogród, saunę, siłownię i inne tego typu udogodnienia, które znajdziecie w opisie obiektu. Oprócz tego, mamy tu również domy przyjazne zwierzętom, dzięki czemu możecie w Nesso spędzić wspólne wakacje z psem, kanarkiem czy kotem. To będzie niezapomniany urlop.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Nesso

Wakacje w Nesso

Urlop w Nesso to czas na aktywny wypoczynek – oczywiście, jeśli wolicie relaks w poziomie to nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie – to są Wasze wakacje i tylko Wy decydujecie jak je spędzić. Jeśli jednak możemy podrzucić kilka pomysłów, to wiedzcie, że rezerwując apartamenty i domy w Nesso możecie:

  • Wybrać się w rejs po jeziorze Como – z tutejszego nabrzeża kursują rejsy wycieczkowe, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Tych widoków nie da się ot tak zapomnieć.

  • Wypocząć na plaży – rezerwując produkt „apartamenty Włochy” skorzystajcie z wypoczynku nad i w wodach jeziora. Zaledwie kilometr od Nesso, w miejscowości Careno, znajduje się kąpielisko, na którym w pełni się zrelaksujecie.

  • Wędrować po górach – zostańcie zdobywcami alpejskich wzgórz i szczytów. Gdy już wejdziecie na górę, czeka na Was nagroda – przepiękne panoramy i widoki.

  • Poznać ciekawe miejsca w okolicy – miasto Como, Lecco, Mediolan i wiele innych miast zaprasza!