Apartamenty i domy w Idro

Idro to miejscowość położona we wschodniej części włoskiej Lombardii, na wybrzeżu Jeziora Idro, które wchodzi w skład Krainy włoskich jezior (sprawdźcie także naszą ofertę „domy nad włoskimi jeziorami”). Całość otoczona jest skalistymi i zalesionymi szczytami górskimi, co tworzy piękne krajobrazy. Jasno więc wynika, że wakacje w Idro to propozycja dla osób chcących połączyć wypoczynek nad wodą z urlopem w górach. To również miejsca dla osób lubiących aktywny wypoczynek, a także tych, którzy najwięcej przyjemności czerpią z całodziennych wędrówek lub rowerowych wojaży po nierównym i pofałdowanym terenie.

Jednak nie tylko dla aktywnych wczasowiczów skierowana jest oferta „apartamenty i domy w Idro”. W miasteczku znajdziecie także okazje do, niczym nieskrępowanego, relaksu i całodniowego wylegiwania się na jednej z plaż jeziora Idro lub Jeziora Garda, które również jest w pobliżu. W okolicy, znajdziecie także liczne rozrywki i atrakcje dla całej rodziny. Jasno więc wynika, że Idro to polecana lokalizacja na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy w Idro

Apartamenty i domy w Idro

Każdy kto chciałby spędzić wakacje właśnie w tej części Włoch, koniecznie powinien sprawdzić naszą ofertę. W jej skład wchodzą domy i apartamenty w Idro oraz okolicy, które znacznie różnią się od hotelowego najmu. Nasze obiekty, zanim zostaną dopisane do katalogu, są wcześniej sprawdzane przez lokalnych inspektorów i jeżeli spełniają warunki NOVASOL – dochodzi do podpisania umowy na wyłączność. Warunki, jakie muszą spełniać kwatery w Lomabrdii są następujące:

  1. Pełne wyposażenie w podstawowe meble oraz urządzenia.

  2. Kuchnia lub rozbudowany i wyposażony aneks kuchenny.

  3. Obiekty muszą być czyste i zadbane.

  4. Muszą gwarantować pełną indywidualność i prywatność.

  5. Na czas trwania najmu, mają być dostępne tylko dla Was.

  6. Zapewniają komfortowe wakacje i miło spędzone chwile.

Oprócz wyżej wymienionych cech, nasze apartamenty i domy w Idro posiadają również i inne, dodatkowe udogodnienia. Mamy Wam tu do zaoferowania domy z basenem, domy z widokiem na wodę oraz góry, domy dla rowerzystów, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych. Część obiektów jest również oznaczona znaczkiem „all inclusive”. Oznacza to, ze w cenie najmu są już wliczone opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Idro

Wakacje w Idro

W Idro nie będziecie mieć ani chwili na nudę. Rezerwując apartamenty i domy w Idro, będziecie mogli m.in.:

  • Spędzić przyjemne chwile nad wodą – wokół jeziora znajdziecie niewielkie plaże, które zachęcają do relaksu i kąpieli. Na wodach jeziora można również uprawiać sporty wodne oraz wziąć udział w rejsie okraszonym, zapierających dech w piersiach, widokami.

  • Zdobywać szczyty górskie – wybierając produkt „apartamenty Włochy” poznacie prawdziwe oblicze włoskich Alp. Na tutejsze szczyty prowadzą, pełne wymagań, szlaki turystyczne, na których doznacie przyjemnego zmęczenia. Pamiętajcie tylko, że w górach panuje kapryśna pogoda, a poziom trudności trasy turystycznej należy dobrać odpowiednio pod własne siły i możliwości.

  • Odkryć Jezioro Garda – akwen ten, to jedno z najpiękniejszych jezior we Włoszech. Oferuje ono, piękne miasteczka, niezwykłe widoki z wody oraz brzegu, wyposażone plaże oraz szereg atrakcji i możliwość uprawiania sportów wodnych. Zainteresowani, powinni sprawdzić naszą ofertę „Garda noclegi”.

  • Spędzić rodzinne chwile – w bliskiej okolicy Idro znajdziecie miejsca, gdzie rozrywkę znajdzie cała rodzina. Atrakcje czekają Was w lunaparku Gardaland, Park Jungle Aventure oraz parku tematycznym Movie Studios Caneva World. Są tu również aquaparki, ja np. Aqua Paradise czy Cavour Parco Aquatico.