Domy i apartamenty w Colico

Domy i apartamenty w Colico

Domy i apartamenty w Colico

Colico to najważniejszy port jeziora Como należącego do grupy północnych włoskich jezior (sprawdźcie naszą ofertę pod hasłem "Kraina włoskich jezior noclegi"). Położony jest na jego północnym krańcu i stanowi alternatywę dla transportu drogowego ze Szwajcarii do Mediolanu. Całość znajduje się u stóp majestatycznego Monte Legnone, w północnej części Lombardii i całych Włoch (blisko granicy ze Szwajcarią).

Powyższy opis jest dość istotny, bowiem od razu wskazuje do kogo może być skierowany nasz produkt „domy i apartamenty w Colico”. Jak łatwo się domyślić jest to zakwaterowanie idealne dla osób, które chcą połączyć wypoczynek nad wodą z wakacjami w górach. Obu atrakcji jest pod dostatkiem, a dodatkowo wszystko to okraszone jest zielonymi krajobrazami, ciekawymi miasteczkami, atrakcjami dla najmłodszych i pyszną włoską kuchnią. Swoje miejsce znajdą tu także wszyscy, którzy poszukują wytchnienia od dusznych i głośnych ośrodków miejskich, w których mieszkają na co dzień. Czego jak czego, ale ciszy i kojącej atmosfery tu nie zabraknie – zwłaszcza na łonie natury. Nie ma więc co się dłużej zastanawiać – jeśli powyższe atuty miejscowości Colico do Was przemawiają, to rezerwujcie domy i apartamenty w Colico na niezapomniane wakacje we Włoszech!

 

Każdy kto ma dość już hotelowych pokoików i tłumów w recepcji, stołówce lub przy basenie, powinien sprawdzić ofertę NOVASOL. Dlaczego? Z kilku powodów. Otóż nasz produkt „wakacje w Lombardii” to kwatery mieszkalne, które:

 1. Są w pełni wyposażone.

 2. Są całkowicie niezależne.

 3. Posiadają wszystkie podstawowe udogodnienia, w tym kompleksowo urządzone kuchnie lub aneksy kuchenne.

 4. Zapewniają prywatny charakter wypoczynku.

 5. dostępne przez cały rok, a więc można tu zamieszkać w „mniej obleganych” sezonach.

Oprócz wyżej wymienionych cech, nasze domy i apartamenty w Colico posiadają szereg dodatkowych udogodnień, które znacząco podnoszą komfort wakacji. Szczególnie polecamy Wam:

 • Domy z widokiem na wodę i góry

 • Domy przy plaży

 • Domy z basenem

 • Domy przyjazne zwierzętom – właściciele tych domów, zezwalają na wspólne wakacje z domowym pupilem.

 • Domy all inclusive – te kwatery mają już wliczone opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel w cenę najmu.

Zapraszamy!

 

Wakacje w Colico

Wypoczynek w Colico to gwarancja wrażeń i dobrej zabawy. Jedynym mankamentem urlopu w tym mieście jest fakt, że co dzień staniecie przed trudnym wyborem, a mianowicie: jak dzisiaj spędzić czas? Na to pytanie, mamy dla Was kilka podpowiedzi. Otóż rezerwując domy i apartamenty w Colico z katalogu „noclegi Włochy”, możecie:

 • Wypocząć nad wodą – relaks nad wodami jeziora Como to połączenie bezkarnego leżakowania, kąpieli w czystych wodach jeziora i przepiękne widoki, które łączą wodę z wysokimi górami. Tutejsze plaże, to naturalne kąpieliska piaszczyste, kamieniste, a nawet trawiaste. Znajdziecie tu również płatne plaże, które są wyposażone w bogatą infrastrukturę.

 • Uprawiać sporty wodne – wody jeziora Como świetnie nadają się na aktywny wypoczynek. Panują tu korzystne warunki do uprawiania windsurfingu, żeglarstwa oraz kitesurfingu (co roku odbywają się tu zawody w tej dziedzinie). Oczywiście, można tu także uprawiać kajakarstwo, nurkowanie i inne dyscypliny.

 • Przemierzać szlaki górskie – skaliste i zielone szczyty górskie czekają na Was. Swoje trasy znajdą tu amatorzy oraz zawodowi piechurzy, a także miłośnicy ekstremalnych wyzwań oraz wspinaczki. Wędrówki po górach to również świetna okazja na podziwianie pięknych widoków oraz bogactwa flory i fauny.

 • Poznać atrakcje miasta – czekają tu na Was: Fort Montecchio, Fort Fuentes, wieże obronne, Wille, kościoły oraz bogata w atrakcje promenada biegnąca wzdłuż jeziora Como.

Domy i apartamenty w Colico