Domy i apartamenty w Manerba Del Garda

Domy i apartamenty w Manerba Del Garda

Domy i apartamenty w Manerba Del Garda

Manerba Del Garda to słoneczny kurort położony na zachodnim brzegu pięknego Jeziora Garda (sprawdźcie także naszą ofertę “Garda wakacje”), we wschodniej części włoskiej Lombardii. Miejscowość znajduje się w samym sercu zielonej enklawy Valtenesi, a jej otoczenie stanowią wioski i miasteczka ulokowane na wzgórzach. Nazwa miejscowości pochodzi od Minerwy, rzymskiej bogini sztuki, rzemiosła oraz mądrości, choć część historyków twierdzi, że Manerba powstała od imienia wodza plemienia wojennego. Zostawmy jednak spory na boku, bowiem jest to miejsce jak najbardziej nadające się na wakacyjne szaleństwa.

Domy i apartamenty w Manerba Del Garda to usługa skierowana do miłośników wypoczynku nad wodą oraz na łonie natury. Jezioro Garda nazywane jest najpiękniejszym jeziorem we Włoszech, a więc niezwykłych widoków i chwil nie zabraknie. Manerba Del Garda to również świetne miejsce na wakacje na wsi, bowiem okolica słynie z produkcji wina i oliwy z oliwek. Oprócz tego, zaznacie tu, tak cenionych podczas wypoczynku, spokoju oraz ciszy, które z pewnością pozwolą na regenerację po roku pełnym pracy. I właśnie dlatego, polecamy Wam Manerba Del Garda na wyjątkowe wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Manerba Del Garda

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Manerba Del Garda

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Manerba Del Garda

Loading...

Domy i apartamenty w Manerba Del Garda

Z przyjemnością zapraszamy Was do naszych kwater wakacyjnych nad Jeziorem Garda, które są całkowicie odmienne od hoteli i pensjonatów. Co je wyróżnia? Można to opisać w kilku słowach, a mianowicie domy i apartamenty w Manerba Del Garda:

  • Są pełni samodzielne;

  • Są całkowicie niezależne;

  • Są kompletnie wyposażone;

  • Posiadają własne kuchnie oraz łazienki (wyposażone!);

  • dostępne przez okrągły rok;

  • W czasie najmu, dostęp do nich macie tylko Wy.

Jednak to nie wszystkie zalety obiektów wakacyjnych z katalogu „wakacje w Lombardii”. Nasze kwatery posiadają także dodatkowe wyposażenie, które podniesie komfort Waszego wypoczynku. Wśród nich, warto wymienić basen, saunę, sprzęt do ćwiczeń, konsole do gier, grill czy wyposażony ogród.

Na koniec jeszcze jeden atut naszej oferty, a mianowicie program all inclusive. W jego ramach, na miejscu nie będą na Was czekać żadne dodatkowe koszty. W tych kwaterach bowiem, w cenie najmu są już opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel z ręcznikami. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Manerba Del Garda

Wakacje w Manerba Del Garda

W Manerba Del Garda czeka na Was morze atrakcji (mimo, że wypoczywać będziecie nad jeziorem). Na pierwszy plan wysuwają się oczywiście pięknie położone plaże, na których zaznacie zasłużonego relaksu oraz kąpieli w błękitnych wodach Gardy. Oprócz tego, będziecie mieli możliwość uprawiania sportów wodnych, podziwiać piękne klify oraz poznacie ciekawe atrakcje dla małych i dużych. Rezerwując domy i apartamenty w Manerba Del Garda z katalogu “apartamenty Włochy”, koniecznie sprawdźcie ofertę rejsów – dzięki nim poznacie całej jezioro Garda oraz jego porty i niesamowite krajobrazy, które tworzy ono z majestatycznymi górami.

Oczywiście, urlop w Manerba Del Garda nie może się odbyć bez poznania innych atrakcji miasta, zwłaszcza, że tych nie brakuje. Podczas wakacji koniecznie sprawdźcie takie miejsca jak:

  • Miejskie targi – odbywają się co piątek. Podczas ich trwania, nie tylko można zakupić miejscowe specjały, ale także posłuchać lokalnych muzyków i poznać prace artystów.

  • Muzeum i park archeologiczny

  • Kościoły miejskie – w których podziwiać można wspaniałe freski.

  • Pozostałości po domach na palach (obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO).

Koniecznie też wybierzcie się na szczyt klifu, z którego podziwiać można fantastyczny widok na Jezioro oraz miasto. To będą niezapomniane wakacje!