Domy i apartamenty w Cesenatico

Domy i apartamenty w Cesenatico

Domy i apartamenty w Cesenatico

Cesenatico to duży nadmorski kurort, położony pomiędzy Ravenną I Rimini (w tym miejscu polecamy także naszą ofertę “Rimini apartamenty”), w południowo wschodniej części regionu Emilia-Romania. Cesenatico to również nazwa gminy, która wbija się w głąb lądu, granicząc, ze znaną z historii, rzeką Rubikon. Sama miejscowość, to jeden z najpopularniejszych słonecznych resortów, który jest odwiedzany przez trzy miliony turystów rocznie.

Nasza oferta „domy i apartamenty w Cesenatico” to propozycja skierowana do wszystkich, którzy szukają rozrywkowego miejsca z gwarancją słonecznej pogody. Cesenatico, jak na renomowany kurort przystało, oferuje wszystko co potrzebne do usatysfakcjonowania odwiedzających. Poza tym, tutejsze plaże są na tyle długie i szerokie, że każdy tu znajdzie miejsce dla siebie, nawet jeśli szuka ustronniejszego miejsca. Urlop w Cesenatico to również okazja na poznanie najciekawszych miast regionu, także można tu połączyć wypoczynek na plaży ze zwiedzaniem miejsc, które odegrały znaczącą rolę w długiej historii kraju. Dlatego też, jeśli powyższy opis wydał Wam się intrygujący, to polecamy Wam Cesenatico na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Cesenatico

Również i w Cesenatico NOVASOL posiada dla Was wakacyjną ofertę, która jest całkowitym przeciwieństwem hotelowych pokojów. Nasze kwatery wakacyjne to w pełni samodzielne obiekty, w których znajdziecie wszystkie niezbędne meble i urządzenia (dotyczy to również kuchni). Oprócz tego, nasze domy i apartamenty w Cesenatico z katalogu „wakacje w Emilia-Romania” zapewniają Wam także poczucie prywatności, bezpieczeństwa oraz komfortu. Wystarczy tylko wybrać jeden z obiektów wakacyjnych i już możecie szykować się do słonecznych wakacji! Zapraszamy!

Domy i apartamenty w Cesenatico

Wakacje nad morzem w Cesenatico

Należałoby napisać kilka słów o największej atrakcji kurortu Cesenatico, a mianowicie plaży. Otóż, tutejsze wybrzeże oblewane jest błękitnymi (a czasem wręcz turkusowymi) wodami Morza Adriatyckiego, które są znacznie cieplejsze niż nasz Bałtyk. Poza tym, wakacje nad morzem w tej części Włoch, to wypoczynek na drobnym białym piasku oraz w miejscu, gdzie spadek dna morskiego jest bardzo łagodny. Dlatego też, miejsce to świetnie nadaje się na wypoczynek z małymi dziećmi. Tak naprawdę, rezerwując domy i apartamenty w Cesenatico musicie pamiętać tylko o jednej rzeczy, otóż tutejsze kąpieliska dzielą się na dwa rodzaje: płatne oraz darmowe. Są one, oczywiście, świetnie oznakowane, a poza tym, płatne w cenie mają zapewniony leżak i parasol słoneczny.

Wypoczynek nad wodą w Cesenatico to także możliwość skorzystania z szerokiej gamy atrakcji. Wzdłuż plaż znajdziecie wypożyczalnie sprzętu do uprawiania sportów wodnych, specjalne strefy atrakcji wodnych, liczne bary i restauracje, place zabaw dla dzieci, miejsca do grania w siatkówkę, a nawet baseny (choć my, ze swojej strony, polecamy Wam bardziej nasze domy z basenem, w których zażyjecie kąpieli w prywatnej atmosferze). Warto również sprawdzić ofertę rejsów wycieczkowych, podczas których, podziwiać będzie niesamowite krajobrazy.

 

Atrakcje Cesenatico

Wakacje w nadmorskim kurorcie spędza się głównie nad wodą, jednak w Cesenatico warto sprawdzić co jeszcze oferuje miasto swoim Gościom. Jeśli więc wybierzecie domy i apartamenty w Cesenatico z katalogu „apartamenty Włochy”, to koniecznie odwiedźcie takie miejsca jak:

  • Kanał portowy – został on zaprojektowany przez Leonarda da Vinci. Dziś, cumują w nim kutry rybackie oraz zabytkowe łodzie należące do miejscowego muzeum. Oprócz tego, wzdłuż kanału znajdziecie liczne knajpki i restauracje.

  • Muzea – Muzeum Morskie, Muzeum-Dom Moretti oraz Spazio Pantani.

  • Kościół św. Jakuba  - z XIV wieku.

  • Plac Ciceruacchio.

  • Nadmorska promenada – pełna atrakcji dla całej rodziny.