Domy i apartamenty w Misano Adriatico

Domy i apartamenty w Misano Adriatico

Domy i apartamenty w Misano Adriatico

Misano Adriatico, jak sama nazwa wskazuje, to słoneczny kurort położony tuż przy wybrzeżu Morza Adriatyckiego, w południowej części regionu Emilia-Romania. Znajduje się on w ciągu podobnych kurortów, rozciągających się od miasta Cattolica (w którym mamy do zaoferowania produkt „Cattolica apartamenty”) aż po Cervię.

Domy i apartamenty w Misano Adriatico to propozycja dla wszystkich szukających, niczym nieskrępowanego, wypoczynku na plaży. Atutem tej części kraju, z pewnością jest fakt, iż świetne warunki pogodowe trwają tu zwykle od połowy kwietnia aż do połowy października, także miejsce to polecane jest także tym, którzy preferują spokojniejsze klimaty, nawet kosztem niższych temperatur. Jak na popularny kurort przystało, Misano Adriatico oferuje mnóstwo atrakcji oraz ciekawych form spędzania wolnego czasu. Nic nie stoi na przeszkodzie również, aby poznać plaże i zabytki sąsiednich kurortów lub wybrać się na romantyczny spacer wzdłuż wybrzeża, które zdaje się nigdy nie kończyć. Na koniec, Misano Adriatico oferuje także intensywne życie nocne oraz bogatą gastronomię. Podsumowując, wszystkie te elementy sprawiają, że czekają tu na Was ekscytujące wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Misano Adriatico

Misano Adriatico oferuje mnóstwo miejsc noclegowych, począwszy od luksusowych hoteli, po pojedynczo wynajmowane pokoje. NOVASOL, ma tu dla Was zgoła coś innego do zaproponowania, a mianowicie domy i apartamenty w Misano Adriatico i okolicy, które są całkowicie niezależnymi i samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi. Na te dwie cechy produktu „Emilia-Romania wakacje” wpływają takie elementy jak:

 • Pełne wyposażenie.

 • Dostęp do wszelkich niezbędnych mediów.

 • Prywatna kuchnia oraz łazienka.

 • Gwarancja prywatności.

 • Do obiektu dostęp macie tylko Wy.

 • Pomoc lokalnego biura serwisowego.

Oprócz tego, nasze kwatery wakacyjne posiadają dodatkowe udogodnienia, jak np. basen, klimatyzacja, sauna, ogród czy widok na morze. W części naszych obiektów, możecie także spędzić niezapomniane wakacje z psem lub kotem, wystarczy tylko sprawdzić w opisie taką możliwość. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Misano Adriatico

Aktywne wakacje w Misano Adriatico

W Misano Adriatico nie będziecie mieć czasu na nudę, no bo jak może być nudno w kurorcie z dostępem do błękitnego Morza Adriatyckiego? Wystarczy więc zrobić kilka kroków od progu domu wakacyjnego, aby przeżyć niezapomniane wakacje nad morzem. Oto kilka szczegółów dotyczących tutejszych plaż:

 1. Są one długie, szerokie i piaszczyste.

 2. Kąpieliska cechują się łagodnym spadkiem dna morskiego.

 3. Wody Adriatyku są bardzo czystymi wodami, także kąpiel w nich to sama przyjemność

 4. Od 1998 roku są odznaczone Niebieską Flagą, a więc są one bezpieczne, czyste i nie wypływają negatywnie na środowisko.

 5. Znajdziecie tu strefy płatne oraz darmowe – różnią się one bogactwem atrakcji oraz infrastrukturą.

Rezerwując domy i apartamenty w Misano Adriatico będziecie także mieli okazję na uprawianie sportów wodnych lub sprawdzenia swoich umiejętności na różnych wodnych atrakcjach. Dobre warunki pogodowe sprawiają, że można tu uprawiać windsurfing, żeglarstwo, kajakarstwo, paddle-boarding oraz nurkowanie. Oczywiście, każdy kto wybierze obiekt wakacyjny z oferty „domy wakacyjne Włochy” powinien spróbować swoich sił w snurkingu, który już przy samym brzegu daje możliwość obserwacji flory i fauny Adriatyku.

Wakacje w Misano Adriatico to nie tylko plaże, ale i inne możliwości spędzania wolnego czasu. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się promenada, która jest idealna do joggingu lub spacerów. Powstaje tu również szlak rowerowy, który ma współtworzyć specjalna trasę wzdłuż Adriatyku. Poza tym, znajdziecie tu liczne place do gier, jak np. do siatkówki plażowej. Jeszcze raz, zapraszamy!