Domy i apartamenty w Cattolica

Domy i apartamenty w Cattolica

Domy i apartamenty w Cattolica

Cattolica to słoneczny kurort turystyczny, położony w ciągu podobnych miejscowości w południowo-wschodniej części regionu Emilia-Romania, tuż przy granicy z regionem Marche i ok. 25 kilometrów na południe od innego, słynnego kurortu, a mianowicie Rimini (w którym możecie sprawdzić naszą ofertę „noclegi w Rimini”). Miejscowość nazywana jest Królową Adriatyku i jest jednym z najpopularniejszych kurortów na kontynencie.

Łatwo wywnioskować, kogo najbardziej zainteresuje oferta „domy i apartamenty w Cattolica”. Także, jeśli lubicie intensywne doznania, nie przeszkadzają Wam gwarne tłumy oraz lubicie być w centrum ciekawych wydarzeń, to ten kurort będzie dla Was idealny. Warto zaznaczyć, że tutejsze plaże odznaczone są Błękitną Flagą, a więc są nie tylko bezpieczne, ale i wspierają ochronę środowiska oraz naturalnych oaz. Oczywiście, nasze kwatery w Cattolica to propozycja także dla miłośników spokojniejszych klimatów, bowiem obiekty wakacyjne, położone są także na obrzeżach kurortu oraz w głębi lądu, skąd można szybko dotrzeć nad morze, ale relaks będzie się odbywał w sielankowej atmosferze. Dlatego też, zapraszamy wszystkich na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Cattolica

Loading...

Domy i apartamenty w Cattolica

Już dziś sprawdźcie naszą ofertę wakacyjną, która jest godnym następcą hoteli oraz pensjonatów. Nasze kwatery, w odróżnieniu od zbiorowych noclegów, oferują wypoczynek w prywatnej atmosferze oraz komfort i wygodę. Jakby tego było mało, wszystkie domy i apartamenty w Cattolica z katalogu „Emilia-Romania wakacje”, są również kompletnie wyposażone oraz są samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi, do których tylko Wy macie dostęp podczas trwania najmu. Na koniec dodajmy jeszcze, że największą popularnością w tym kurorcie cieszą się:

 • Apartamenty przy plaży – dla miłośników widoku na morze oraz mieszkania blisko atrakcji.

 • Domy z basenem – dla każdego, kto chce odpocząć nad wodą z dala od tłumu gapiów.

 • Domy przyjazne zwierzętom – w tych kwaterach możecie wypocząć z waszym domowym pupilem.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Cattolica

Wakacje nad morzem w Cattolica

W Cattolica zaznacie prawdziwego słonecznego relaksu. Tutejsze plaże oferują bowiem piaszczyste podłoże, błękitne wody Morza Adriatyckiego oraz łagodny spadek dna morskiego. Oprócz tego, kąpieliska są pod pełną kontrolą ratowników oraz są uznawane za jedne z najbezpieczniejszych w kraju. Rezerwując domy i apartamenty w Cattolica, będziecie mieli okazję na wypoczynek na dwóch rodzajach plaż:

 1. Płatnych – w cenę wliczony jest leżak, parasol oraz dostęp do bogatej infrastruktury oraz animacji dla najmłodszych. Idealna opcja na bezstresowe wakacje nad morzem.

 2. Bezpłatnych – gdzie można wypocząć na własnym sprzęcie, a infrastruktura jest mnie zróżnicowana, ale wciąż na wysokim poziomie.

Oprócz tego, wzdłuż plaż znajdziecie place do gier, liczne atrakcje dla dzieci, baseny, kluby nocne, restauracje i wszystko czego dusza zapragnie!

 

Domy i apartamenty w Cattolica

Atrakcje w Cattolica

Gdy Wasza skóra osiągnie już pożądany kolor, a kąpiele w Adriatyku trochę Wam się znużą, to polecamy Wam eksplorację miasta, gdzie czekają na Was liczne atrakcje. Otóż, rezerwując domy i apartamenty w Cattolica z katalogu “noclegi Włochy”, poznacie takie miejsca jak:

 • Tor motorowy – na którym odbywają się ważne wyścigi z serii MotoGp.

 • Miejskie akwarium Le Navi – drugie pod względem wielkości w kraju. Podziwiać w nim można rekiny, krokodyle, pingwiny, jaszczurki, zółwie i mnóstwo gatunków ryb.

 • Kościół św. Apolinarego – budowla z XIII wieku

 • Muzeum Królowej

 • Kościół św. Pio V z XIX wieku

 • Wieża Malatesta z XV wieku.

Oprócz tego, czekają tu na Was liczne sklepy, kramiki, festiwale, targi oraz bogata oferta gastronomiczna – tu nie będziecie się nudzić!