Modena - apartamenty i domy wakacyjne

Modena apartamenty i domy

Modena - apartamenty i domy wakacyjne

Modena to jedno z najbardziej znanych miast w Italii. Swoją renomę zawdzięcza pięknym i cennym zabytkom, szybkim i słynnym samochodom (jak np. Ferrari i Maserati) oraz Luciano Pavarottiemu, znanemu śpiewakowi operowemu, który się tu urodził. Miasto Modena położone jest w północnej części Włoch (polecamy Wam również naszą ofertę „apartamenty Włochy”), w centralnej części regionu Emilia-Romania. Pierwsze ślady osadnictwa w Modenie pochodzą z czasów epoki żelaza, a pierwsze wzmianki o mieście pojawiły się w historii w II wieku p.n.e.

Nasza oferta „Modena apartamenty i domy wakacyjne” to propozycja komfortowego zakwaterowania dla miłośników kultury, historii oraz sztuki. Spędzicie tu, pełne wrażeń, wakacje w mieście, podczas których poznacie mnóstwo atrakcji i interesujących miejsc. Urlop w Modenie to także oferta skierowana do miłośników wypoczynku na łonie natury, ponieważ już kilka kilometrów za miastem, wznoszą się pierwsze szczyty należące do pasma Apenin Toskańsko-Emiliańskich, które słyną z bogactwa przyrody. Jeśli jednak i to będzie niewystarczające, to pamiętajcie, że z Modeny można szybko dostać się m.in. do Bolonii i Parmy, czyli kolejnych fascynujących ośrodków o bogatej historii. Sprawdźcie więc ofertę „noclegi Emilia-Romania” i w drogę po fantastyczną przygodę!

 

„Modena apartamenty i domy” – szczegóły oferty

Dlaczego chcemy Was przekonać do wakacyjnej oferty NOVASOL? To proste – ponieważ zależy nam, aby Wasz urlop był jak najbardziej satysfakcjonujący. My nie proponujemy Wam męczących wycieczek objazdowych czy mieszkania w zatłoczonych hotelach – NOVASOL ma Wam do zaoferowania całkowicie wyposażone domy i apartamenty na wakacje we Włoszech. Wszystkie nasze obiekty z katalogu „Modena apartamenty i domy” to kwatery, które, w całości, są dostępne tylko dla Was i Waszych bliskich. Dzięki temu zyskujecie komfort, wygodę, bezpieczeństwo, samodzielność oraz pełną prywatność. Oferując Wam kwatery mieszkalne dajmy wam również swobodę wyboru jak spędzić dzień, jak dojechać, gdzie jadać, itp. Całość prezentujemy Wam w bardzo atrakcyjnych cenach i z opieką naszych lokalnych serwisów. Zapraszamy!

 

Modena apartamenty i domy

Dodatkowe udogodnienia w kwaterach w Modenie

Oferta „Modena apartamenty i domy” to nie tylko gwarancja wymienionych w poprzednim akapicie cech, ale również propozycja dodatkowych atrakcji dla każdego. Wynika to z faktu, iż część obiektów posiada specjalne wyposażenie, które satysfakcję z urlopu podniesie do maksymalnego poziomu. Dzięki temu, możemy Wam zaproponować takie kwatery jak domy z basenem, domy z sauną, apartamenty w centrum miasta, kwatery dla aktywnych, obiekty akceptujące przyjazd ze zwierzakiem domowym i wiele innych. Szczegóły znajdziecie w opisach obiektów, a w razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta, który jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Jeszcze raz – zapraszamy!

Atrakcje w Modenie

Decydując się na obiekt z katalogu „Modena apartamenty i domy”, poznacie takie miejsca jak:

  • Piazza Grande – główny plac miasta, przy którym znajduje się zabytkowy ratusz oraz domostwa. Odbywają się tu również targi produktów rolnych i lokalnych specjałów, jak np. parmezan.

  • Katedra z dzwonnicą Ghiraldina – powstały w XII wieku obiekt, który wpisany jest listę dziedzictwa UNESCO.

  • Pałac Książęcy – barokowy budynek, w którym mieści się Muzeum Militariów.

  • Ogród Botaniczny

  • Muzeum Luciano Pavarottiego – mieszczące się w jego rodzinnym domu.

  • Muzeum Enzo Ferrari – gratka dla miłośników motoryzacji.

Te i inne atrakcje są na wyciągnięcie Waszej ręki. Wystarczy tylko zerknąć do oferty „noclegi Włochy”, wybrać kwaterę w Modenie i już można planować niezapomniany urlop.