Domy i apartamenty w Comacchio

Domy i apartamenty w Comacchio

Domy i apartamenty w Comacchio

Comacchio to miejscowość turystyczna położona w północno-wschodniej części włoskiego regionu Emilia-Romania, zaledwie 6 kilometrów od wybrzeża Morza Adriatyckiego. Miejscowość znajduje się u ujścia rzeki Reno do naturalnej Zatoki Comacchio, która jest siedliskiem ptactwa wodnego i wędrownego. Samo Comacchio rozłożone jest na trzynastu wyspach połączonych mostami, przez co nazywane jest czasami Małą Wenecją (również z powodu walorów estetycznych).

Nasza usługa „domy i apartamenty w Comacchio” to propozycja skierowana dla wszystkich miłośników słonecznych wakacji w pięknych i ciekawych miejscach. Oprócz tego, zamieszkując w Comacchio, zyskacie szybki dostęp do piaszczystych plaż Adriatyku, a jednocześnie unikniecie mieszkania w jednym z kurortów, w których trudno o zaciszną atmosferę. Comacchio spodoba się również amatorom architektury oraz historii, a położenie blisko trasy RA8 powoduje, że szybko dostaniecie się stąd także do najciekawszych miast regionu. Koniecznie należy też wspomnieć o walorach smakowych urlopu w Comacchio – jego otocznie bowiem stanowią obszary rolnicze, w tym m.in. winnice i gaje oliwne, w których produkuje się pyszne produkty. Sprawdźcie więc, co przygotowaliśmy dla Was pod hasłem "domy i apartamenty Włochy" w Comacchio.

 

Popularne domy wakacyjne w Comacchio

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Comacchio

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Comacchio

Loading...

Domy i apartamenty w Comacchio

Koniecznie już dziś sprawdźcie ofertę NOVASOL w Comacchio. Nasza propozycja to, w pełni wyposażone i samodzielne, domy i apartamenty w Comacchio i okolicy, w których spędzicie niezapomniane wakacje. Nasze kwatery bowiem, są całkowicie niezależnymi obiektami, które są udostępnione tylko Wam podczas trwania najmu. Oprócz tego, nasze domy wakacyjne w Emilia-Romania posiadają również wiele innych zalet: gwarantują prywatność i indywidualny charakter wypoczynku, posiadają własne i wyposażone kuchnie, są dostępne przez cały rok oraz zapewniają wypoczynek w komfortowych warunkach.

Nasze kwatery świetnie sprawdzają się jako bazy noclegowe, ale część obiektów posiada specjalne udogodnienia, które sprawiają, że można w nich również przyjemnie spędzić cały dzień. W Comacchio szczególną popularnością cieszą się takie obiekty wakacyjne jak:

  • Domy dla aktywnych – kwatery z dodatkowym wyposażeniem do ćwiczeń i gier.

  • Domy z basenem – obiekty w własnym basenem (lub współdzielonym z kilkoma apartamentami – szczegóły znajdziecie w opisach obiektu).

  • Domy przyjazne zwierzętom – kwatery, w których możecie spędzić wakacje z domowym zwierzakiem.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Comacchio

Wakacje w Comacchio

Rezerwując wakacje w Comacchio, czeka na Was bogaty pakiet trakcji oraz możliwości spędzania wolnego czasu. Oto kilka propozycji, gdzie warto zajrzeć podczas urlopu:

1.Comacchio – logicznym jest fakt, że rezerwując produkt „noclegi Włochy ” w Comacchio, należy najpierw sprawdzić atrakcje miasta – zwłaszcza, ze tych nie brakuje. Podczas urlopu podziwiać będziecie mogli, m.in.:

  • Katedrę Miejską – budynek z XVIII wieku

  • Pałac Bellini – w którym mieści się Galria Sztuki, Archiwum historyczne oraz biblioteka.

  • Muzeum poświęcone malarzowi Remo Brindisiemu.

  • Wieża zagarowa – z XIV wieku

  • Miejskie mosty – w tym najsłynniejszy, wchodzący w skład kompleksu Trepponti.

  • Liczne kościoły powstałe na przestrzeni ostatnich dziesięciu wieków.

2. Po Delta Park – centrum umieszczone tuż przy lagunie Comacchio. W nim, poznacie przekrój historii rybołówstwa w regionie oraz poznacie miejscowe zwyczaje.

3. Siedem wybrzeży – rezerwując „domy i apartamenty w Comacchio” poznacie atuty nadmorskich kurortów, które oddalone są o zaledwie 6 kilometrów. Nazwa „siedem wybrzeży” odnosi się do siedmiu kurortów, które oferują szerokie piaszczyste plaże z licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Oprócz tego, kurorty te mają do zaoferowanie mnóstwo ciekawych miejsc oraz bogatą ofertę gastronomiczną.

4. Ciekawe miasta – tu już wybór należy do Was. Na pewno, warto poświęcić dzień na zwiedzenie takich miast jak Ravenna, Ferrara czy Bolonia.