search

Wakacje w domu wakacyjnym w Bork Havn

Poznaj urocze Bork Havn

Na końcu fiordu Ringkøbing, otoczony lądem z trzech stron leży port Bork Havn. Mała przystań rybacka jest portem jachtowym, ale też dla portem dla wędkarzy. W Kaj można znaleźć mniejsze centrum handlowe ze sklepami i restauracjami. Region jest odpowiedni dla rodzin, która chciałaby pobyć w domowym zaciszu i spokojnej okolicy. Domy wakacyjne są położone w pobliżu fiordu Ringkøbing, blisko piaszczystych plaż, czystej wody – idealne na rodzinne wakacje. (Prosimy zwrócić uwagę na symbol plaż przy naszych domach wakacyjnych, jako wskazówka fiordu Ringkøbing).

Fiord jest jednocześnie, szczególnie atrakcyjny dla początkujących windsurferów, jak i bardziej zaawansowanych. To swoiste eldorado dla miłośników sportów wodnych ze względu na warunki wiatrowe i wodne. Morze Północne jest oddalone tylko o ok. 12 - 15 km. Ten obszar przy fiordzie Ringkøbing staje się coraz bardziej popularny dla urlopowiczów. Bork Havn (port Bork), Skaven i Stauning to małe, spokojne porty, do których chętnie przypływają zarówno miejscowi żeglarze, jak i urlopowicze. W głębi lądu znajduję się również teren domów wakacyjnych Hemmet. Dobre warunki kąpielowe panują nad całym fiordem. Plaże nie są tak szerokie jak przy wybrzeżu zachodnim, woda w tych miejscach nie jest zbyt głęboka a nurt nie jest silny, dlatego dzieci mogą kąpać się swobodnie. W całej okolicy jest duży wybór atrakcji i zabytków. Dom wakacyjny w Jutlandii Zachodniej jest zawsze dobrą bazą wypadową na wakacje.

Bork Havn

Domy wakacyjne w Bork Havn

Zakwaterowanie w Born Havn, jak wszytkie nasze domy wakacyjne w Danii, to gwarancja nieskrępowanego urlopu i pełnej swobody podczas wakacji. Domy te są w pełni wyposażone, dzięki czemu bez problemu możecie spędzać w nich rodzinne chwile, ktorych nie będzie nic ogranicząło. Tutaj jesteście Panami swojego czasu i sami decydujecie o tym, czy wybierzecie się na zwiedzanie atrakcji w okolicy, całodzienną wycieczkę rowerową, czy spędzicie relaksujące chwile przy grillu na tarasie własnego domu. Wybierzcie odpowiednie lokum w Bork Havn, w kótrym będziecie czuli się jak u siebie!