Wakacje w domu wakacyjnym w Jegum Ferieland

Alquiler vacacional en Jegum Ferieland

Wakacje w domu wakacyjnym w Jegum Ferieland

Jegum Ferieland to właściwie nowy region z domami wakacyjnymi Novasol (a całą ofertę znajdziecie w katalogu "domy wakacyjne w Danii'), który jest położony trochę z dala od wybrzeża Morza Północnego, jednak tylko ok. 10 kilometrów od pięknych plaż wybrzeża zachodniego. Ten region jest bardzo popularny ze względu na plaże Henne Strand, Børsmose, Vejers i Blåvand.

Poza tym znajduje się niedaleko starych miasteczek jak Varde, Ringkøbing i Ribe. Z Jegum Ferieland jest tylko sześć kilometrów do Oksbøl, 15 kilometrów do Varde, 30 kilometrów do Esbjerg i 60 kilometrów do Legolandu.

W sezonie letnim tętni lokalny handel. Wszystko dzieje się wokół Jegum w Spielland z Hüpfburg, minigolfem, kortami tenisowymi i polem futbolowym. Poza tym sklepy spożywcze, restauracje, które są czynne codziennie prawie przez cały rok.

Nie tylko położenie i obszerna oferta spędzenia wolnego czasu czynią z Jegum cel wyjazdów wakacyjnych. Dom wakacyjny to idealna baza wypadowa na wakacje w Danii z rodziną i przyjaciółmi.

Popularne domy wakacyjne w Jegum Ferieland

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jegum Ferieland

Loading...

Semesterhus med pool i Jegum Ferieland

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jegum Ferieland

Loading...