Wakacje w domu wakacyjnym w Vejers i okolicy

Vejers

Wakacje w domu wakacyjnym w Vejers i okolicy

Vejers to miejscowość turystyczna położona na południowo-zachodnim wybrzeżu półwyspu jutlandzkiego, około 20 kilometrów na południe od innego znanego ośrodka wakacyjnego Henne Strand (sprawdźcie także naszą ofertę „domy wakacyjne w Henne Strand”). Miejscowość słynie z długich i szerokich plaż oraz faktu, iż przy 22 mieszkańcach zarejestrowanych jest ponad 500 domków wakacyjnych.

Wakacje w Vejers to propozycja dla osób, które szukają ciekawych i nietuzinkowych kierunków na wypoczynek (a takim jest właśnie duńskie wybrzeże). Jest to również świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych oraz jazdy na rowerze. Podczas urlopu będzie także mogli poznać ciekawą i bogatą w atrakcje okolicę kurortu, czy nawet wybrać się na niezapomnianą przygodę do słynnego parku rozrywki Legoland. To będą niezwykłe wakacje w Danii.

Popularne domy wakacyjne w Vejers Strand

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Vejers Strand

Loading...

Semesterhus med pool i Vejers Strand

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vejers Strand

Loading...

Domki wakacyjne w Vejers

W Vejers mamy dla Was bardzo bogatą ofertę domków wakacyjnych, w których spędzicie niezapomniany urlop. Większość kwater to, typowe dla regionu, domki z drewna, które są kompleksowo i komfortowo wyposażone. Nasz produkt „wakacje Jutlandia Zachodnia” to także oferta, w której nacisk położono na ekologię oraz rozwiązanie wspierające ochronę środowiska i energooszczędność. Oprócz tego oferujemy Wam różnorodne obiekty wakacyjne, które z łatwością dostosujecie do własnych potrzeb. W Vejers posiadamy domki blisko plaży, domy z basenem, domy z sauną i wieloma innymi udogodnieniami. Na koniec podpowiemy Wam, że większość kwater w Vejers akceptuje pobyt z domowym zwierzakiem, także koniec z zostawianiem domowych pupili w kraju.

 

Vejers

Wakacje w Vejers

W Vejers poznacie definicję wypoczynku przez duże W. Na tutejszych plażach, z pewnością, naładujecie naturalne baterie oraz przeżyjecie niezapomniane chwile. Wybrzeże w Vejers oblewane jest wodami Morza Północnego i charakteryzuje się szerokimi i długimi plażami piaszczystymi – nie ma więc obaw, że zabraknie dla kogoś miejsca. Piasek jest bardzo drobny, a spadek dna bardzo delikatny, a więc są tu świetne warunki na wakacje z małymi dziećmi.

Wakacje w Południowej Jutlandii to również okazja na uprawianie sportów wodnych. Do Vejers co roku przybywają pasjonaci surfingu, windsurfingu, żeglarstwa oraz kitesurfingu. Na plażach są też dobre warunki do biegania, sportów motorowych, a wzdłuż wybrzeża poprowadzone są szlaki turystyczne. Warto tu również wspomnieć o możliwości uprawiania kolarstwa, bowiem Dania słynie ze świetnie przygotowanych tras rowerowych.

 

Vejers

Atrakcje w okolicy

Wybierając nasz produkt „domy wakacyjne w Vejers”, będziecie mieli niepowtarzalną okazję na poznanie największych atrakcji półwyspu Jutlandzkiego, który naprawdę ma się czym pochwalić. Swoją podróż powinniście zacząć od miasta Varde, które oddalone jest  o niecałe 20kilometrów. Czekają tu na Was liczne atrakcje i zabytki, tj.: Muzeum Miejskie, Muzeum Tirpitz (w schronie z czasów XX Wojny Światowej), miniatura miasta, ratusz miejski wraz z głównym placem i wiele innych. Następnie sprawdźcie propozycje, które będą idealnym dopełnieniem dla każdego, kto wybierze dom z oferty "noclegi Dania":

  • Park Narodowy Morza Wattowego – rezerwat wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

  • LEGOLAND – najsłynniejszy park rozrywki, który poświęcony jest niezwykle popularnym klockom LEGO. Atrakcja ta znajduje się w mieście Billund, w którym także powstał LEGO House oraz zoo w pobliskim Givskud.

  • Esbjerg – jeden z głównych ośrodków rybackich  w kraju. Można tu podziwiać ekspozycję Muzuem Morskiego, Muzeum miejskiego, Muzeum Malarzy oraz statek-muzeum na nabrzeżu.

  • Wyspa Fano – na niej można podziwiać festiwal latawców oraz naturalnie żyjące foki (tu też polecamy naszą ofertę „domki na Fano”).