Bjerregård - domy wakacyjne

Dom wakacyjny w Bjerregard

Bjerregård - domy wakacyjne

Bjerregård leży pomiędzy Morzem Północnym a Ringkøbing Fjord. Obszar ten to bardzo popularny region wakacyjny i warto wybrać go, jeżeli planujecie wakacje w Danii. Od zachodu kusi świeże Morze Północne z falami, wiatrem i miękkimi wydmami, a na wschodzie można odwiedzić spokojniejszy Ringkøbing Fjord, gdzie są doskonałe warunki do kitesurfingu i windsurfingu. Fiord ten jest szczególnie popularny wśród surferów, gdyż poziom wody jest niski i pozwala sięgnąć dna prawie w każdym miejscu. Rodziny z dziećmi znajdą tu również dobre warunki, ponieważ plaże są czyste i bardzo przyjazne dla dzieci, a więc wynajęcie domku letniskowego to doskonały pomysł na aktywny wypoczynek w tej części Danii.

Popularne domy wakacyjne w Bjerregård

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bjerregård

Loading...

Semesterhus med pool i Bjerregård

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Bjerregård

Loading...

Atrakcje

W celu lepszego poznania regionalnej przyrody, najlepiej udać się na wycieczkę rowerową. Można, na przykład przejechać się na rowerze od Ringkøbing Fjord do Morza Północnego podziwiając jednocześnie malowniczy krajobraz. Bjerregård znajduje się w pobliżu rezerwatu Tipperne, gdzie można obserwować różne typy ptaków. Tipperne to półwysep w południowej części Ringkøbing Fjord, który jest rajem dla ptaków i miłośników przyrody. Okolice Bjerregård są również bardzo zróżnicowane. Około 80 km stąd znajduje się LEGOLAND, który zachwyci wszystkie dzieci. Na północ od Bjerregård, można odwiedzić szkołę surfingu i znaleźć idealne miejsca do wędkowania i sportów wodnych. Tutaj znajdziecie długie, przyjazne dla dzieci plaże z drobnym piaskiem, wydmami, wrzosowiskami i szumiącym Morzem Północnym.

Plaże w Danii

Plaże w okolicy Bjerregard:

  • Nymindegab: jest położona przy końcu Ringkøbing Fjord. Tutaj nad Morzem Północnym leży biała plaża piaszczysta i wysokie wydmy po jednej i drugiej stronie fiordu. Ruch samochodowy przy plaży jest niedozwolony.

  • Bjerregård, Skodbjerge, Haurvig i Årgab: drobnopiaszczyste plaże. Ruch samochodowy niedozwolony na plaży.

NOVASOL dysponuje bogatą ofertą domków wakacyjnych do wynajęcia na urlop w Bjerregård, które są atrakcyjne i dobrze położone. Ciesz się wakacjami w Jutlandii zachodniej w prywatnej atmosferze z dziećmi lub przyjaciółmi. Nasze apartamenty wakacyjne są idealną bazą wypadową w Danii. NOVASOL zajmuje się wynajmem domków wakacyjnych i apartamentów wakacyjnych od lat, wyróżniamy się dobrym serwisem i szerokim wyborem atrakcyjnych obiektów wakacyjnych - więcej szczegółów znajdziedzie pod hasłem "noclegi Dania". Zapraszamy!