Wakacje w domu wakacyjnym w Bork Havn

Bork Havn

Wakacje w domu wakacyjnym w Bork Havn

Bork Havn to miasteczko położone na południowym wybrzeżu akwenu Ringkobing Fiord, który jest fiordem tylko z nazwy (w rzeczywistości jest to płytki zalew). Całość znajduje się na wybrzeżu Zachodniej Jutlandii (sprawdźcie także nasz produkt „domy wakacyjne w Jutlandii Zachodniej”). Dawniej była to typowa osada rybacka, ale dziś jest to jeden z najbardziej popularnych kurortów i portów jachtowych w kraju.

Wakacje w Bork Havn polecamy amatorom wypoczynku nad wodą. Mnóstwo plaż i zacisznych zatoczek zaprasza na godziny relaksu na lądzie i w przyjemnych wodach. Bork Havn to również okolica pełna zielonych krajobrazów i ostoi dzikiej natury – świetnie się więc nadaje na urlop na łonie przyrody. Jest to także dość spokojne i zaciszne miejsce, w którym jak najbardziej poczuć można słynne hygge. Tak więc nie zastanawiajcie się już dłużej, tylko wybierzcie się na oryginalne wakacje w Danii.

 

Popularne domy wakacyjne w Bork Havn

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bork Havn

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Bork Havn

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Bork Havn

Loading...

Kwatery w Bork Havn

Bork Havn to charakterystyczna dla całego Półwyspu Jutlandzkiego osada, która cechuje się niską i ekologiczną zabudową. Dlatego też, NOVASOL może się tu pochwalić bogatym wachlarzem domków wakacyjnych, w których poczujecie się jak we własnym domu. Nasze obiekty wakacyjne gwarantują pełne wyposażenie, dodatkowe atrakcje (domy z basenem, sauną, ogrodem, placem zabaw - szczegóły znajdziecie w opisach obiektu), prywatność oraz dyspozycyjność praktycznie przez okrągły rok. Jeśli więc szukacie miejsca, w którym będziecie mogli zrelaksować się w ciszy i spokojnej atmosferze, to domki wakacyjne w Bork Havn będą idealnym rozwiązaniem.

 

Bork Havn

Wakacje nad wodą w Bork Havn

Spędzając wakacje w Bork Havn, będziecie mieli okazję na wypoczynek nad dwoma akwenami. Pierwszy to, wspomniany wyżej Ringkobing Fiord, a drugi to Morze Północne, które jest oddalone o kilka kilometrów. Jedyne co je odróżnia to fakt, iż nad morzem plaże zdają nigdy się nie kończyć, a nad zalewem czekają na Was małe (lecz równie atrakcyjne) kąpieliska. Co ważne, oba akweny mają bardzo łagodny spadek dna, a więc jest to miejsce, gdzie najmłodsi mają bezpieczne warunki zabawy w wodzie.

Rezerwując nasz produkt „Wakacje w Jutlandii Zachodniej”, będziecie mogli także uprawiać sporty wodne. Specyficzne warunki pogodowe przyciągają tu amatorów surfingu, windsurfingu, żeglarstwa oraz kitesurfingu z całej Europy. W Bork Havn i na wybrzeżu znajdziecie wypożyczalnie sprzętu oraz serwisy i szkółki, także nic nie stoi na przeszkodzie aby wypróbować czegoś nowego.

Bork Havn to również ciekawe miejsce dla wędkarzy. Zarówno z brzegu zalewu, jak i z jego wód można tu oddać się godzinom wędkowania. Złowicie tu m.in. szczupaka, śledzia, sieję czy okonia. Jeśli zaś szukacie mocniejszych wrażeń, to wybierzcie się na połowy w głąb morza.

 

Bork Havn

Wakacje w Bork Havn

Wybierając domek z naszej oferty „domy wakacyjne w Danii”, będziecie mogli poznać ciekawą okolicę miasta Bork Havn, jak np.

  • Skansen wikingów – na obrzeżach miasta znajduje się Bork Vikigehavn z oryginalnymi domostwami i budynkami z czasów Wikingów. Jest to oddział głównego skansenu Ringkobing-Skjern, który również warto odwiedzić.

  • Półwysep Tipperne – kilka kilometrów od Bork Havn położony jest półwysep, który jest ostoją ptactwa wędrownego. Są tu zarówno obszary udostępnione spacerowiczom jak i zamknięte, w celu ochrony ptactwa.

  • Ringkobing – miasteczko z zabytkowymi domostwami oraz barokowym kościołem z XV wieku.

  • Muzeum Tripitz – w miejscowości Blavand znajduje się muzeum usytuowane w bunkrze z czasów XX Wojny Światowej. Oprócz kolekcji militariów jest tu również bogata ekspozycja bursztynów. W Blavand polecamy także nasz produkt „domy wakacyjne w Blavand”.