Wakacje w Helberskov - domy wakacyjne

Sprawdź naszą ofertę w Helberskov

Wakacje w Helberskov - domy wakacyjne

Helberskov to niewielka turystyczna miejscowość, położona w Jutlandii Wschodniej.  Umiejscowiona jest nad wąską Zatoką Ajstrup (od południa) oraz Cieśniną Kattegat, która łączy Bałtyk oraz Morze Północne. Miejscowość można podzielić na dwie części: wieś Helberskov oraz miasteczko turystyczne Helberskov Strand. Całość tworzy świetne połączenie pól, lasów i oczywiście plaż. Jest to idealne miejsce na wypoczynek wśród sielskich krajobrazów, z dala od zgiełku i hałasu wielkich ośrodków miejskich. Jest to także propozycja dla osób, które szukają czegoś nowego i nieszablonowego. Helberskov może być również świetną bazą wypadową do pięknych i pełnych atrakcji miast Danii, takich jak Randers czy Aalborg. Sprawdźcie więc katalog "noclegi Dania" i w drogę!

Popularne domy wakacyjne w Helberskov

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Helberskov

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Helberskov

Loading...

Domki wakacyjne w Helberskov

W Helberskov, NOVASOL posiada bardzo bogatą ofertę domów wakacyjnych. Są to obiekty wybudowane w tradycyjnym, duńskim stylu – głównie z drewna oraz cegły. Wakacje w Jutlandii Wschodniej, to urlop w domach o dużej powierzchni, które są idealne dla dużych rodzin lub grup przyjaciół, wspólnie odkrywających nowe kierunki turystyczne. Duńskie obiekty to także, gwarancja jakości oraz pełnego wyposażenia. Większość domów wakacyjnych, posiada również dodatkowe udogodnienia jak np. basen wewnętrzny, sauna czy duży ogród. Wszystkie informacje, znajdziecie w opisie konkretnego obiektu. Do kwater NOVASOL w Danii, możecie również wybrać się z domowym zwierzakiem – właściciele większości domów, wyrażają na to zgodę. Nie ma więc, co dłużej się zastanawiać: jeśli chcecie wypocząć w wygodnym domu oraz w duchu „hygge”, wakacje w Helberskov na pewno Wam w tym pomogą.

Helberskov

Jak spędzić czas w Helberskov?

To zależy już tylko od Was! Możecie cały tydzień wypoczywać w domu wakacyjnym i jego basenie, a możecie także poznawiać okolice. Helberskov, to w głównej mierze plaże oraz atrakcyjne wybrzeże. Znajdziecie je zarówno nad fiordem Ajstrup, jak i nad Cieśniną Kattegat. Są to miejsca idealne na typowy plażowy wypoczynek, czyli korzystanie ze słońca oraz kąpiele. Tutejsze plaże, stanowią tak naprawdę, jedną, praktycznie niekończącą się całość. Ta cecha, pozwala na odbywanie długich, wręcz całodziennych spacerów wzdłuż wybrzeża. Znajdziecie tu także przystanie jachtowe, gdzie można wynająć łódź i wybrać się w rejs.

Wakacje w Danii, to także okazja na poznanie ciekawych miejsc, stworzonych przez naturę. Między Helberskov a Als, czeka na Was atrakcja nazywana Wyspą Als Rev. Jest to wyspa, która pojawia się podczas odpływu i znika podczas przypływu. Przez miejscowych, nazywana jest „Majorką”, a to ze względu na drobny jasny piasek, kontrastujący z błękitnym morzem. Na wyspę można dostać się i z niej wrócić, bez konieczności wchodzenia do wody. Wystarczy wybrać się na nią podczas odpływu. Jeśli jednak, Wasz spacer przedłuży się i zaskoczy Was przypływ, nie ma powodu do obaw, bowiem woda sięga wtedy do pasa osoby dorosłej.

 Jeśli wybierzecie się w głąb Półwyspu Jutlandzkiego, czekają na Was liczne wsie, miasteczka i duże miasta. W nich czekają na was liczne atrakcje, restauracje, tawerny oraz zabytki, pamiętające nawet czasy Wikingów.