Arenys de Mar - domy wakacyjne

Arenys de Mar

Arenys de Mar - domy wakacyjne

Hiszpania przyciąga licznie turystów z całego świata szczególnie w okresie wakacji. NOVASOL oferuje domy wakacyjne w Arenys de Mar i okolicy do wynajęcia – teraz także w Arenys de Mar na północ od Barcelony.

Popularne domy wakacyjne w Arenys de Mar

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Arenys de Mar

Loading...

Domy wakacyjne w Arenys de Mar

Arenys de Mar było przez lata miasteczkiem portowym na hiszpańskim wybrzeżu na północ od Barcelony. Połączenie z rybołówstwem i żeglugą morską pozostawiło znaczący ślad w mieście. Mogą tu Państwo codziennie zakupić nową porcję ryb od rybaków, którzy właśnie cumują łódkę do brzegu. Arenys de Mar jest bardzo zalecane, jako punkt na mapie wakacji w Hiszpanii. Istnieją tu ciekawe muzea, zabytkowe dzielnice, budynki, w tym kilka dobrze zachowanych wież, które były budowane kilkaset lat temu, aby chronić miasto przed atakami piratów. Nie mogą Państwo ominąć plaż wzdłuż brzegu w Arenys de Mar, które są piaszczyste i często oznaczone niebeską flagą, co w Hiszpanii oznacza doskonałą jakość wody do kąpieli. Spędzając wakacje na Costa Brava koniecznie zachęcamy do odwiedzenia uroczego miasteczka Arenys de Mar.

Bezpieczne wakacje w Europie

NOVASOL oferuje także w tej części Europy duży wybór domów i apartamentów wakacyjnych. Staramy się, aby Państwa pobyt tutaj był jak najbardziej udany i dokładamy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo u nas jak we własnym domu. Nasze domy wakacyjne w Katalonii położone są w doskonałych lokalizacjach, każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Każdy z obiektów wakacyjnych NOVASOL jest własnością prywatną i jest wynajmowany wyłącznie przez NOVASOL.