L'Escala - apartamenty wakacyjne

Escala

L'Escala - apartamenty wakacyjne

L'Escala jest jednym z wielu miejsc w Hiszpanii, gdzie NOVASOL ma atrakcyjne domy i apartamenty wakacyjne. U nas są one rozmieszczone w najatrakcyjniejszych miejscach w Europie, również w Hiszpanii i La Escala. Wybraliśmy najlepsze z nich, aby mogli się Państwo zrelaksować w blasku słońca. Apartamenty wakacyjne w La Escala i okolicy - zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i znalezienia tego jedynego, wymarzonego apartamentu wakacyjnego.

Popularne domy wakacyjne w L'Escala

Loading...

Domy wakacyjne w La Escala

Kurort wakacyjny na wybrzeżu Costa Brava, w południowej części Zatoki Las Rosas, ok. 43 km na północ od Girony. Skaliste wybrzeże z małymi piaszczystymi zatoczkami skłania nie tylko do opalania, ale również do długich spacerów i wędkowania, a wąskie, strome uliczki użyczają cienia w upalne dni. W wypoczynkowej dzielnicy Els Riells znajdziecie Państwo promenadę i niewielki port jachtowy. W pobliżu wykopaliska archeologiczne Empúries. Warto spróbować sardeli, słynnego lokalnego przysmaku. NOVASOL posiada w całej Europie ok. 30 000 domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy.

Zapraszamy na wakacje na Costa Brava z NOVASOL! W NOVASOL czekają na Państwa wspaniałe, w pełni wyposażone domy i apartamenty wakacyjne na Costa Brava. Tutaj pośród malowniczych plaż i w otoczeniu cudownej przyrody odnajdą Państwo idealne warunki na urlop w Katalonii.