Begur - apartamenty wakacyjne

Begur-plaża

Begur - apartamenty wakacyjne

Begur jest jednym z wielu miejsc w Hiszpanii, gdzie NOVASOL ma atrakcyjne domy i apartamenty wakacyjne. U nas są one rozmieszczone w najatrakcyjniejszych miejscach w Europie, również w Hiszpanii i Begur. Wybraliśmy najlepsze z nich, aby mogli się Państwo zrelaksować w blasku słońca. Dom wakacyjny w Begur i okolicy będzie doskonałą bazą wypadową na organizowane przez Państwa wycieczki. Zapraszamy na wakacje w Hiszpanii.

Domy wakacyjne w Begur

Begur jest miasteczkiem wakacyjnym dla wymagających turystów, leżącym u stóp zrujnowanej twierdzy z XV wieku. Miasto oferuje fantastyczne restauracje, dużo domów wakacyjnych do wynajęcia i znakomite plaże, na których można poleniuchować. Nawet mieszkańcy pobliskiej Barcelony wolą tutaj spędzać swój urlop. Miasto urzeka pięknym położeniem nad Morzem Śródziemnym, w połowie drogi pomiędzy Barceloną a francuską granicą. Stary średniowieczny zamek, który góruje nad miastem robi niesamowite wrażenie i z niego mogą Państwo dostrzec zapierający dech w piersiach widok na malownicze miasteczko. Tutaj znajdą Państwo także najpiękniejsze plaże na wybrzeżu Costa Brava. Miasteczko to zostało wpisane na listę wyjątkowo malowniczych zakątków. Obok wcinają się w ląd malownicze zatoczki: Aiguafreda, Aiguaxellida, Fornells, Sa Tuna, Sa Riera, Cap de Begur i Aiguablava, przy której znajduje się Parador. Begur to wspaniały początek na Państwa wakacje na Costa Brava.

Begur-dom-wakacyjny

Bezpieczne wakacje w Europie

NOVASOL posiada w całej Europie szeroką gamę domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. Wakacje w Katalonii? Tylko z NOVASOL!