Caldes d'Estrac - apartamenty wakacyjne

Caldes d'Estrac jest jednym z wielu miejsc w Hiszpanii, gdzie NOVASOL ma atrakcyjne domy i apartamenty wakacyjne. U nas są one rozmieszczone w najatrakcyjniejszych miejscach w Europie, również w Hiszpanii i Caldes d'Estrac . Wybraliśmy najlepsze z nich, aby mogli się Państwo zrelaksować w blasku słońca.

Dom wakacyjny w Caldes d'Estrac i okolicy - mieszkając w domu wakacyjnym mają Państwo możliwość poznać lokalnych mieszkańców oraz odwiedzić interesujące miejsca w okolicy.

Caldes

Domy wakacyjne w Caldetas

Caldes d'Estrac leży na Północny Wschód od Barcelony i jest pięknie położone nad brzegiem Morza Śródziemnego, w otoczeniu gór porośniętych drzewami sosnowym. Ta urokliwa wioska ma wszystko, czego potrzeba Państwu na niezapomniane wakacje w blasku słońca z NOVASOL. W Caldes d'Estrac są dobre warunki na uprawianie sportów wodnych. Narty wodne, tenis, jazda konna, windsurfing to tylko niektóre atrakcje spośród wszystkich, którymi mogą Państwo urozmaicić sobie wakacje w Caldes d’Estrac. Samo miasto ma kilka zabytków, które należy zwiedzić, polecamy również skosztować pysznych tapas w lokalnych restauracjach i cieszyć się sjestą na plaży.

Caldes d'Estrac to doskonała destynacja na urlop na Cosa Brava.

Caldes

Bezpieczne wakacje w Europie

NOVASOL posiada w całej Europie szeroką gamę domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaj. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. Zapraszamy na wakacje do Katalonii z NOVASOL!