search

Wakacje w domu wakacyjnym w Søndervig

Noclegi w Sondervig

Sondervig to nadmorski kurort położony praktycznie w samym środku wybrzeża Zachodniej Jutlandii (sprawdźcie także nasz produkt „domki w Jutlandii Zachodniej”). Miejscowość położona jest pomiędzy piaszczystymi wydmami Morza Północnego, a słynnym fiordem Ringkobing. Daje to świetną okazję na wypoczynek nad wodą oraz aktywne spędzanie czasu.

Każdy kto szuka nowy i ekscytujących miejsc na niezapomniane wakacje, powinien koniecznie rozważyć opcję pt. wakacje w Sondervig. Dania to wciąż, w naszym kraju, niedocenione miejsce na urlop, a przecież ogrom atrakcji oraz możliwości spędzenia wolnego czasu jest tu ogromny. Dodać do tego należy również naturalne krajobrazy i świeże oraz rześkie morskie powietrze. Sondervig świetnie się także sprawdza jako nadmorski kurort i baza wypadowa do wycieczek po okolicy – charakterystyczna lokalizacja bowiem, pozwala na szybkie i łatwe dotarcie do najciekawszych miejsc całego Półwyspu Jutlandzkiego. Krótko podsumowując, spakujcie torby oraz walizki i wyruszcie na pełne wrażeń wakacje w Danii.

 Sondervig

Domy wakacyjne w Sondervig

Sondervig zaprasza na niezapomniany urlop, a my zapraszamy Was do naszych domów wakacyjnych w tym kurorcie i jego okolicy. W naszych kwaterach czeka Was wypoczynek w bardzo komfortowych warunkach i przytulnej atmosferze. Mało tego, nasz produkt „Jutlandia Zachodnia domy i apartamenty” to także gwarancja prywatności i spokojnego klimatu, a wszystko to w asyście kompletnego wyposażenia obiektów. Szczególnie osoby podróżujące z małymi dziećmi ucieszy fakt, iż każdy dom wakacyjny w Sondervig posiada własną, w pełni urządzoną kuchnie, w której można przygotować posiłek.

Nasza oferta w Sondervig jest również bardzo zróżnicowana. Możecie wybrać obiekt wakacyjny w różnych punktach miasta i jego okolicy, jak również różnej wielkości i standardzie. Nasze kwatery w Sondervig posiadają także dodatkowe udogodnienia, jak np. basen kryty, basen na świeżym powietrzu, sauna czy sprzęt do gier – wszystkie informacje znajdziecie w opisach obiektów. Zapraszamy!

 Sondervig

Wakacje w Sondervig

W Sondervig czekają na Was prawdziwe wakacje nad morzem. Długa, szeroka i piaszczysta plaża sprawia, że dla nikogo nie zabraknie na niej miejsca. Plaża w Sondervig jest szczególnie atrakcyjna dla najmłodszych, gdyż dno morskie opada tu bardzo łagodnie, a często na plaży tworzą się małe jeziorka, które również świetnie nadają się do zabawy. Atrakcją jest również drobny i delikatny piasek, który służy jako budulec w Festiwalu Budowli z Piasku – warto obejrzeć dzieła wykonane przez twórców przyjeżdżających tu z całego kraju.

Wybierając nasz produkt „Dania wakacje” będziecie mogli uprawiać sporty wodne. Zarówno na wodach morskich, jak i fiordu Ringkobing panują jedne z najlepszych w Europie warunków do uprawiania wind- oraz kitesurfingu. Dużą popularnością cieszą się tu również specjalne imprezy, które z biegiem lat stały się głównymi atrakcjami kurortu. Są to: wspólne oglądanie zachodów Słońca, poszukiwanie bursztynów (Ambersafari) oraz zimowe pływanie morsów.

 

Sondervig

Atrakcje w Sondervig i okolicy

Wakacje w Sondervig to jednak nie tylko plaża i morze. Miasto ma do zaoferowania dużo więcej. Rezerwując „domy w Danii” możecie poznać bunkry z czasów II Wojny Światowej, stare domostwa w centrum kurortu oraz cotygodniowe pchle targi. W kurorcie znajduje się również cenione pole golfowe, świetnie przygotowane szlaki piesze i trasy rowerowe, boiska do gier oraz parki linowe. Jeśli zaś wybierzecie się poza granice miasta, to koniecznie powinniście odwiedzić takie miasta jak Ringkobing, Hvide Sande czy Herning.