search

Wakacje w domu wakacyjnym w Søndervig

Odkryj Søndervig

Holmsland Klit (dun. Holmsland) i okolica Ringkøbing inspiruje do odpoczynku. Spacery wokół pięknego miasteczka z domkami i wybrukowanymi uliczkami lub wycieczka rowerowa z całą rodziną to idealny pomysł na wakacje.

Kąpielisko Søndervig tętni życiem. Tutaj przede wszystkim znajdują się warsztaty rzemieślnicze, kawiarnie, restauracje, wytwórnia świec i duży Beach Bowl-Centrum. W tym regionie również warto zobaczyć Holmsland Klit, wrzosowisko Lodbjerger.

Dalej w kierunku północy leży Vester Husby, stary teren plantacji, gdzie teraz znajdują się wszystkie domy wakacyjne, a na południu teren domów wakacyjnych Klegod i Nr. Lyngvig.

Nietknięta i starannie zadbana przyroda w regionie od Fjand po Vejlby Klit i Vrist, morze i wielokilometrowe, piaszczyste plaże, wydmowe i leśne tereny, ptasie rezerwaty, wioski i wioski rybackie. Okolica jest rajem dla wędkarzy - pstrągi, okonie, szczupaki i łososie.

Pomiędzy Hvide Sande na południu i Thyborøn rozciąga się na północy wspaniałe, w przeważającej części piaszczyste kąpielisko. Spacerując po plaży można odkryć piękne kamienie i małże oraz podziwiać wspaniałe zachody Słońca.

Okolica jest inspirująca i nadaje się doskonale na wypoczynek zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Można w wolnej chwili zorganizować wycieczkę wzdłuż fiordu i zobaczyć różne zabytki. Dom wakacyjny to idealna baza wypadowa na wakacje w Danii.

Sondervig