Domy wakacyjne w Saltum

Domy wakacyjne w Saltum

Domy wakacyjne w Saltum

Saltum to niewielka miejscowość turystyczna położona w środkowej części Północnej Jutlandii, pomiędzy miastami Lokken i Blokhus (w którym to mieście proponujemy Wam także ofertę „domy wakacyjne w Blokhus”). Saltum położone jest zaledwie kilka kilometrów od Zatoki Jammer, która wchodzi w skład Morza Północnego, ale osobna dzielnica (Saltum Strand) znajduje się już bezpośrednio nad wodą. Prócz tego, Saltum położone jest w pasie „Alp Jammerskich”, czyli wzgórz sięgających 100 metrów n.p.m., co jak na duńskie warunki jest już całkiem sporo.

Domy wakacyjne w Saltum to propozycja dla osób szukających ucieczki od codziennego życia w dużych miastach oraz chcących wypocząć w otoczeniu lasów, wiosek oraz morza. W Saltum znajdziecie również idealne warunki do naładowania naturalnych baterii, odetchnięcia czystym i świeżym powietrzem oraz do uprawiania aktywnej turystyki o dowolnym rodzaju. Z kwatery w Saltum można również uczynić wygodną bazę, z której będziecie mogli codziennie wyruszać na wycieczki po Jutlandii Północnej, która ma sporo do zaoferowania, zwłaszcza dla osób szukających nowych doznań. Także, rozważcie Saltum jako lokalizacją na swoje, następne udane wakacje w Danii.

 

Popularne domy wakacyjne w Saltum

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Saltum

Loading...

Semesterhus med pool i Saltum

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Saltum

Loading...

Domy wakacyjne w Saltum

W Północnej Jutlandii (podobnie zresztą jak i w całym kraju) najpopularniejszym rodzajem wypoczynku jest wynajem domów wakacyjnych. Dosłownie całe wybrzeże składa się ze specjalnych wiosek, na które składają się ekologiczne i ładne domki z pełnym wyposażeniem. Nie inaczej prezentują się domy wakacyjne w Saltum, które znajdziecie w katalogu NOVASOL. Wszystkie nasze kwatery z oferty „Jutlandia Północna wakacje” to właśnie takie kwatery, w których spędzicie przyjemne chwile w komfortowych warunkach. Dlatego, z przyjemnością Was do nich zapraszamy!

W tym punkcie chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na nasze domy wakacyjne akceptujące pobyt ze zwierzęciem. W kwaterze takiej, znajdują się specjalne udogodnienia, jak np. ogrodzona działka, które sprawią, że spędzicie tu przyjemne wakacje z psem, kotem, kanarkiem czy innym domowym pupilem.

Domy wakacyjne w Saltum

Wakacje nad morzem w Saltum

Podczas urlopu w Saltum, sporo niezapomnianych chwil czeka Was na pięknej plaży Saltum. Można powiedzieć, że tutaj plaża nigdy się nie kończy, bowiem wzdłuż całego wybrzeża ciągnie się szeroka, piaszczysta plaża, która czeka tylko na to, aby zapewnić Wam relaks nad wodą. Plaża w Saltum dumnie szczyci się oznaczeniem Błękitną Flagą. Oznacza to, że wybierając domy wakacyjne w Saltum, wypoczniecie na kąpielisku, które jest czyste, bezpieczne i przyjazne środowisku.

Wakacje nad morzem w Saltum to także okazja na bardziej aktywny wypoczynek nad wodą. Już na samej plaży można uprawiać bieganie, trekking, jazdę na rowerze czy jazdę konną. Z kolei na wodzie panują świetne warunki do uprawiania sportów wodnych.

 

Atrakcje w Saltum i okolicy

W Saltum i jego otoczeniu, znajdziecie wszystko to co potrzebne do urlopu, który będziecie później wspominać latami. Wybierając nasz produkt z katalogu „domy wakacyjne w Danii”, będziecie mieli okazję poznać takie miejsca jak:

  • Lille Norge – specjalny rezerwat obejmujący wydmy, lasy oraz zielone wzgórza tuż przy wybrzeżu. Spacer szlakiem turystycznym, dostarczy Wam pięknych wrażeń.

  • Farup Sommerland – wybierając domy wakacyjne w Saltum przeżyjecie rodzinne chwile w parku rozrywki Farup. Jest to największy tego typu obiekt oraz aquapark w kraju.

  • Aalborg – miasto pełne zabytków i atrakcji dla całej rodziny.

  • Skagen – najbardziej na północ wysunięte miasto w Danii. Polecamy w nim również ofertę „noclegi w Skagen”.