Domy i apartamenty wakacyjne w Vieste

Vieste to nazwa turystycznego kurortu, który położony jest na samym krańcu górzystego półwyspu Gargano znajdującego się w północnej części Apulii. Miejscowość znajduje się w prowincji Foggia, i od stolicy prowincji dzieli ją ok. 100 kilometrów. Całość znajdziecie w południowej części Włoch (jeśli zaś jesteście zainteresowani całą, krajową ofertą, sprawdźcie katalog „domy i apartamenty Włochy”). Vieste od wieków przyciąga artystów i miłośników zachwycających widoków, bowiem oferuje przepiękne wybrzeże składające się z klifów, plaż oraz formacji skalnych utworzonych przez wodę. Oprócz tego, jest to miejsce ważne pod kątem historycznym – był to bowiem ważny port wschodniej części półwyspu Apenińskiego.

Domy i apartamenty wakacyjne w Vieste to propozycja wypoczynku dla miłośników plażowania oraz osób, którzy poszukują pięknych miejsc na wycieczki. Vieste znajduje się na terenie Parku Narodowego Gargano, a więc i naturalnych, zielonych oaz tutaj nie zabraknie. Mało tego, cały półwysep jest górzysty i skalisty, także amatorzy wspinaczki również znajdą tu pole do popisu dla siebie. Vieste oferuje również wyposażone zaplecze turystyczne, które obejmuje chyba wszystkie atrakcje i przyjemności, a także ciekawe zabytki i interesujące miejsca. Jedno jest pewne – nikt tu się nie będzie nudził, także rozważcie to miejsce na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Vieste

Popularne domy wakacyjne w Vieste

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Vieste

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vieste

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vieste

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Vieste

Jeśli marzy Wam się urlop w przyjemnych warunkach i komfortowo zechcecie spędzić nie tylko noc, ale i dzień – koniecznie zapoznajcie się z ofertą NOVASOL. Znajdziecie w niej samodzielne kwatery wakacyjne, które zostały nam udostępnione nam przez ich właścicieli. Dzięki temu, wszystkie nasze domy wakacyjne w Apulii posiadają szereg udogodnień wyróżniających je spośród innych tego typu ofert. Wśród nich warto wymienić takie jak:

  • Lokalny serwis – rezerwując domy i apartamenty w Vieste, będziecie mogli skorzystać z pomocy naszych lokalnych oddziałów.

  • Prywatność – nasze zakwaterowanie to gwarancja, że cały dom lub apartament będą tylko do Waszej dyspozycji. Bardzo często również, np. przydomowa działka lub ogród są także tylko do Waszego użytku.

  • Brak ukrytych opłat – wszystkie informacje są wyraźnie widoczne na naszej stronie, także na miejscu nie będziecie zaskoczeni jakimiś niezgodnościami z ofertą.

  • Wyposażenie – każdy obiekt NOVASOL ma niezbędne meble i urządzenia, które pozwolą na komfortowy i bezpieczny pobyt.

  • Atrakcyjne ceny – znajdziecie tu domy na każdą kieszeń.

Niepodważalnym atutem oferty „apartamenty wakacyjne w Vieste” jest również duża różnorodność obiektów. Dlatego też, z dumą, oferujemy Wam kwatery takie jak: dom z basenem, apartament przy plazy, kwatera przyjazna zwierzętom i wiele innych. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Vieste

Wakacje w Vieste

Vieste to miejsce, które nikogo nie zawiedzie. Oto kilka powodów, aby wybrać właśnie tą lokalizację na następne wakacje:

  1. Plaże – Vieste oferuje długie, szerokie i piaszczyste plaże, które oferują relaks, kapiel w Adriatyku oraz liczne atrakcje. Warto tu nadmienić, że tutejsze kąpieliska są oznaczone Błękitną Flagą.

  2. Plaże poza Vieste – wybierając ofertę "domy we Włoszech", poznacie liczne zatoczki, które otoczone są skałami i klifami. Da to taki efekt, że oprócz relaksu w spokojnej atmosferze, nacieszycie oczy pięknymi widokami.

  3. Pizzomunno – to wysoka biała skała, która wyrasta nagle z piaszczystego podłoża – jest to jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia.

  4. Starówka na klifie – Vieste może pochwalić się średniowiecznym starym miastem z licznymi zabytkami, jak np. konkatedrą czy zamkiem.

  5. Park Narodowy Gargano – wybierając apartamenty wakacyjne w Vieste, poznacie najpiękniejsze miejsca tej części Apulii. Szczególnie polecamy wizytę w Puszczy Umbra.