Apartamenty wakacyjne w Gallipoli

Apartamenty wakacyjne w Gallipoli

Apartamenty wakacyjne w Gallipoli

Gallipoli to turystyczny kurort, który co roku przyciąga rzesze turystów z całej Europy. Miejscowość położona jest na południowym krańcu włoskiej Apulii, zaledwie 6 kilometrów na zachód od znanego ośrodka Alezio, w południowej części Włoch (pełna oferta w słonecznej Italli, czeka na Was w folderze „domy i apartamenty Włochy”). Miasto Gallipoli położone jest na charakterystycznym wąskim półwyspie oraz wapiennej wyspie. Z tego też powodu, kurort podzielony jest na dwie części: historyczną (na wyspie) oraz nowoczesną (na lądzie). Obie te części połączone są zabytkowym mostem z XVII wieku, który, z pewnością, nie raz i nie dwa będziecie przemierzać podczas urlopu. Warto również dodać, że nazwa miasta pochodzi z greckiego słowa Kallipipolis, które oznacza „piękne miasto”.

Uzbrojeni w taką podstawową wiedzę, już możecie się domyślać do kogo skierowany jest nasz produkt, a mianowicie domy i apartamenty wakacyjne w Gallipoli. Jest to oferta polecana każdemu, kto pragnie spędzić wakacje nad morzem oraz mieć możliwość poznania ciekawych miejsc oraz zabytków. Gallipoli to również bardzo atrakcyjne miasto dla osób lubujących się w kurortowych rozrywkach oraz bogatym i intensywnym życiu nocnym. Pewnym mankamentem może być dość spora odległość od naszych granic, jednak ta perła Morza Jońskiego, warta jest dłuższej wyprawie, dlatego też typujemy to miejsce jak pewniak na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Gallipoli

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gallipoli

Loading...

Apartamenty wakacyjne w Gallipoli

NOVASOL również zachęca Was do urlopu w Gallipoli oferując Wam prywatne kwatery wakacyjne, które od lat cieszą się dużą popularnością. Jedną z ich zalet jest to, że, w przeciwieństwie do hoteli czy pensjonatów, są w pełni niezależne, a więc spędzicie urlop w indywidualnej atmosferze. Domy i apartamenty wakacyjne w Gallipoli z katalogu „Apulia wakacje” mają i inne zalety, jak chociażby:

  1. Zapewnienie prywatności,

  2. Kompleksowe wyposażenie obiektów,

  3. Własna kuchnia oraz łazienka,

  4. Atrakcyjne ceny najmu.

Wystarczy tylko wybrać odpowiadający Wam obiekt i gotowe! Już można pakować walizki na niezapomniany urlop.

 

Apartamenty wakacyjne w Gallipoli

Domy z basenem w Gallipoli

Sprawdźcie także nasze kwatery, które mają na wyposażeniu basen. Opcja ta szczególnie polecana jest osobom, które chciałby poopalać się oraz zażyć kąpieli z dala od zatłoczonych plaż, w otoczeniu zieleni i w prywatnej atmosferze. Wszystkie te cechy mają właśnie nasze kwatery z oferty "dom z basenem". Oprócz tego, prywatny akwen to atrakcja dla najmłodszych Gości naszych obiektów, która da chwilę wytchnienia rodzicom i możliwość relaksu np. przy ulubionej lekturze. Aby znaleźć domy i apartamenty wakacyjne w Gallipoli z basenem, wystarczy wybrać filtr „basen zewnętrzny”, a pokażą wam się przesortowane już obiekty. Zapraszamy!

 

Apartamenty wakacyjne w Gallipoli

Wakacje nad morzem w Gallipoli

Niewątpliwym atutem miejscowości Gallipoli jest piękne wybrzeże, oblewane turkusowymi wodami Morza Jońskiego. Kurort może pochwalić się aż dwudziestoma kilometrami piaszczystych plaż, także każdy znajdzie tu skrawek dla siebie. Rezerwując apartamenty wakacyjne w Gallipoli, będziecie mogli wybierać, od pełnych atrakcji, plaż w centrum po kąpieliska w otoczeniu natury. Spędzając wakacje nad morzem, będziecie także mogli uprawiać sporty wodne, nurkować, łowić ryby oraz wybrać się rejs, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

 

Apartamenty wakacyjne w Gallipoli

Atrakcje Gallipoli

Gallipoli ma do zaoferowania naprawdę sporo ciekawych miejsc, dlatego warto wcześniej zaopatrzyć się w lokalny przewodnik, aby nic nie stracić. Oprócz zabytków, każdy kto wybierze apartamenty wakacyjne w Gallipoli z oferty „domy we Włoszech” będzie miał okazję poznać bogatą infrastrukturę turystyczną, atrakcje dla całej rodziny, muzea oraz ofertę gastronomiczną, która jest kwintesencją kuchni włoskiej.