Domy i apartamenty w Lecce

Domy i apartamenty w Lecce

Domy i apartamenty w Lecce

Lecce to duży i znany ośrodek miejski położony w południowo-wschodniej części włoskiej Apulii, we Włoszech (polecamy Wam zapoznanie się z ofertą „Włochy noclegi”), praktycznie na samym końcu „obcasa” należącego do „włoskiego buta”. Lecce jest prawdziwą perłą architektury baroku i uznawane jest za najpiękniejsze miasto południowej części kraju, a niektórzy nawet nazywają go Florencją Południa.

Domy i apartamenty w Lecce to idealna oferta dla miłośników historii i zabytków, którzy lubią mieszkać w centrum historycznych miast i ich atrakcji. Jeśli więc uwielbiacie spędzać dni na wędrówkach, podczas których podziwiać można niezwykłe miejsca, to Lecce jest idealnie uszyte dla Waszych potrzeb. Oprócz tego, Lecce może być ciekawym pomysłem na wakacje nad morzem, bowiem do najbliższych kurortów Morza Adriatyckiego jest stąd ok. 12 kilometrów. Kolejny atutem miejscowości będzie z pewnością bogactwo oferty gastronomicznej oraz wszystkich elementów niezbędnych do zadowolenia nawet najbardziej wymagających turystów. Wszystkie te części składowe pozwalają stwierdzić niemal ze stuprocentową pewnością, że w Lecce czekają na Was niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Lecce

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Lecce

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Lecce

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Lecce

Loading...

Domy i apartamenty w Lecce

Aby w pełni wykorzystać urlop we włoskiej Apulii, konieczne jest znalezienie optymalnej bazy noclegowej, która oprócz zapewnienia dobrych warunków do snu, zapewni także komfortowe warunki wypoczynku w dzień. I dlatego właśnie, NOVASOL proponuje Wam produkt „domy i apartamenty w Lecce”. Kwatery z naszego katalogu, to gwarancja wygody, bezpieczeństwa, komfortu oraz miłych chwil. Zapewnią je kompletne wyposażenie, pełna autonomiczność kwater, dostęp do mediów, funkcjonalne kuchnie i dodatkowe udogodnienia. Mało tego, nasze kwatery w Apulii są objęte nadzorem ze strony naszych biur serwisowych, dzięki czemu, nasze obiekty wakacyjne są zawsze gotowe na Wasz przyjazd i w razie pytań, chętnie służą pomocą.

Opisując domy i apartamenty w Lecce, warto wspomnieć o specjalnych domach tematycznych. Posiadają one sdodatkowe cechy, które wyróżniają je z oferty, a poza tym mogą on zaspokoić akurat te wymagania, które są dla Was ważne. Na niezapomniane wakacje, szczególnie polecamy Wam:

 • Domy z ogrodem – w których, zrelaksujecie się w zielonej scenerii.

 • Domy z basenem – w których zaznacie przyjemnego orzeźwienia, podczas słynnych włoskich upałów.

 • Domy przyjazne zwierzętom – w tych kwaterach, możecie wypoczywać ze swoim domowym zwierzakiem.

 • Domy all inclusive – obiekty, w których do ceny najmu wliczono już opłaty za media, pościel, ręczniki oraz sprzątanie końcowe.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Lecce

Atrakcje Lecce

W Lecce czeka na Was prawdziwe bogactwo zabytków oraz ciekawych miejsc. Na liście punktów koniecznie wartych odwiedzenia, powinny się znaleźć, m.in.:

 • Rzymski amfiteatr – świetnie zachowana budowla z II wieku.

 • Hipogeum Palmieri – piękny przykład grobowca arystokratycznej rodziny. Podziwiać go można w ogrodzie pałacu Guarini.

 • Katedra miejska – powstała w XII wieku, ale w XVII wieku dodano do niej liczne barokowe zdobienia.

 • Bazylika Santa Croce – najpiękniejsza barokowa budowla w mieście.

 • Miejski zamek – postawiony przez Karola V.

 • Wieża Belloluogo – to z kolei świetny przykład średniowiecznego budownictwa.

 • Wieża Prati Magni – umiejscowiona w samym sercu miasta, jest symbolem średniowiecznych i renesansowych czasów.

Prócz wyżej wymienionych miejsc, każdy kto wybierze produkt „apartamenty Włochy”, będzie miał okazję odkryć mnóstwo kościołów, pałaców miejskich, placów z zabytkową zabudową, parków, skwerów, galerii oraz muzeów. Jakby tego było mało, to w pobliżu miasta znajdują się również naturalne rezerwaty, w których można podziwiać bogactwo flory i fauny. Dlatego, jeśli Wam czas pozwoli, wybierzcie się do Parku San Cataldo, sztuczne jezioro Idume czy regionalny Park Rauccio.