Domy i apartamenty w Foggia

Domy i apartamenty w Foggia

Domy i apartamenty w Foggia

Foggia to duże i znaczące miasto, które znajduje się w północnej części włoskiej Apulii, w południoweych Włoszech (sprawdźcie także naszą ofertę „apartamenty i domy we Włoszech”) na rozległym płaskowyżu Tavoliere. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym oraz rolniczym, a jego bogactwo zabytków sprawia, że również jest chętnie odwiedzane przez turystów. Foggia położona jest także ok. 40 kilometrów od wybrzeża Morza Adriatyckiego, a więc w mniej niż godzinę można stąd się dostać na relaksujący urlop na plaży.

Nasza oferta „domy i apartamenty w Foggia” to propozycja dla miłośników miejskich wakacji. Tutaj, znajdziecie mnóstwo zabytków, ciekawych miejsc oraz atrakcji, które sprawią, że całe dnie spędzicie na zwiedzaniu oraz dobrej zabawie. Jeśli zaś jesteście amatorami wiejskich wakacji, to wokół miasta znajdziecie obszary rolnicze, na których powstały gospodarstwa agroturystyczne, które z kolei chętnie goszczą turystów z całego świata. Foggia, z racji dużego znaczenia, jest świetnie skomunikowana z resztą kraju, także można stąd łatwo dostać się do ciekawych miast i miasteczek. Jak już wspomniano wcześniej, wybierając domy i apartamenty w Foggia, zamieszkacie ok. 40 minut jazdy autem od morza, także i amatorzy plażowego relaksu powinni być usatysfakcjonowani. Podsumowując, w Foggia czekają na Was atrakcyjne wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Foggia

Zapraszamy do naszych kwater wakacyjnych w mieście Foggia oraz jego okolicy. Czekają tu na Was, umeblowane i wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty, obiekty wakacyjne, w których poczujecie się nawet jak we własnym domu. Domy i apartamenty w Foggia, świetnie sprawdzają się jako bazy noclegowe, a także jako miejsca wypoczynku w ciągu dnia. Wszystko to okraszone jest atrakcyjnymi cenami oraz gwarancją bezpieczeństwa, komfortu oraz prywatności. Oprócz tego, nasz produkt „Apulia noclegi” to także duży wybór różnorodnych kwater. Czekają tu na Was m.in. domy z basenem, domy przyjazne zwierzętom, domy dla aktywnych i wiele innych.

Na koniec zostawiliśmy jeszcze jedną cechę naszych niektórych domów. Otóż, część z nich objęta jest programem all inclusive. Program ten sprawia, że na miejscu nie ponosicie już żadnych dodatkowych opłat z tytułu: zużycia mediów, sprzątania końcowego, pościeli z ręcznikiem. Dzięki temu, zostanie Wam więcej funduszy na atrakcje na miejscu. Zapraszamy!

Atrakcje w Foggia

Foggia w przeszłości była nawiedzana przez trzęsienia ziemi (wojny tez jej nie oszczędzały). Jednak, jakby na przekór temu, dziś można tu podziwiać prawdziwe bogactwo ciekawych miejsc powstałych na przestrzeni wieków. Jeśli więc, zarezerwujecie kwaterę z katalogu „apartamenty Włochy”, koniecznie sprawdźcie takie miejsca jak:

  • Katedra miejska – romańska budowla z XII wieku.

  • Pałac Dogana –jeden z najstarszych cywilnych budynków w mieście (XV wiek). Mieści się w nim galeria sztuki nowoczesnej.

  • Pałac Fryderyka II i towarzyszące mu zabudowania.

  • Liczne pałace miejskie – rozsiane są po całym mieście i prezentują architekturę zarówno z XIII jak i XX wieku.

  • Ogród miejski – drugi, co do wielkości ogród w południowych Włoszech.

  • Kościoły – jest ich tu aż 51!

  • Mury miejskie – obronna fortyfikacja z XVI wieku z wieloma zabytkowymi bramami.

  • Teatr Umberto Giordano

Oprócz tego, w mieście znajdziecie mnóstwo parków, placów otoczonych zabytkowymi domostwami, galerie sztuki, biblioteki oraz Muzeum Miejskie. Oczywiście, wszystko to okraszone jest ciekawymi sklepami, kafejkami, trattoriami, kawiarniami i wszystkim, co niezbędne do tego, abyście wrócili tu jeszcze nie raz. W imieniu właścicieli naszych obiektów wakacyjnych, zapraszamy raz jeszcze do Foggi, do anszych kwater z oferty "noclegi Włochy.