Domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni

Domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni

Domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni

Ostuni to przepiękne miasto położone we wschodniej części Apulii, pomiędzy dużymi ośrodkami: Brindisi oraz Bari, w południowej części Włoch (w tym miejscu, polecamy Wam zwrócenie uwagi na naszą ofertę „domy we Włoszech”). Miejscowość znajduje się ok. 8 kilometrów od ślicznego wybrzeża Adriatyku, a jednak jest uznawana za nadmorski kurort. Ostuni słynie także z pięknej białej zabudowy oraz budynków zwanych masserie, o których napiszemy w dalszej części.

Domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni to propozycja kwater dla osób, chcących połączyć wakacje nad morzem z możliwością zwiedzania. Bogactwo Ostuni, a także sąsiadujących z nim wiosek i miasteczek, sprawia, że amatorzy odkrywania ciekawych miejsc, będą bardzo usatysfakcjonowani. Z kolei 8 km do piaszczystych plaż Adriatyku nie jest nie wiadomo jaką przeszkodą do pokonania – zwłaszcza, że można skorzystać z wielu form dojazdu, a nawet wybrać się tam pieszo lub rowerem. Ostuni może być również bazą wypadową do zwiedzania Apulii i jej różnych typów wybrzeża. Dlatego też, z czystym sumieniem, polecamy Wam to miasto, jako świetną lokalizację na niezapomniane wakacje - czym prędzej więc, sprawdźcie ofertę "noclegi Włochy".

 

Popularne domy wakacyjne w Ostuni

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ostuni

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Ostuni

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni

Proponując Wam wakacje w Ostuni, polecamy Wam również skorzystanie z naszej oferty. Propozycja NOVASOL to kwatery wakacyjne, które są w pełni samodzielnymi i niezależnymi obiektami, w których wypoczniecie w prywatnych warunkach. Oprócz tego, domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni to kwatery, które są wyposażone, posiadają własną kuchnię (lub aneks), łazienkę oraz mają dostęp do niezbędnych mediów. Słowem, nasze kwatery z oferty „Apulia wakacje”, posiadają wszystko, co niezbędne do przyjemnego wypoczynku.

Pisząc o wakacjach z NOVASOL, nie sposób zapomnieć o specjalnych kwaterach, które są wyposażone w dodatkowe atrakcje. W Ostuni i okolicy, polecamy Wam, m.in.

  • Kwaterę z widokiem na morze – poranna kawa z pewnością będzie smakować o wiele lepiej, kiedy będziecie mogli spożywać ją, podziwiając błękit Adriatyku.

  • Dom dla aktywnych – obiekty, wyposażone w atrakcje dla osób aktywnych sportowo.

  • Dom dla rowerzystów – kwatery z rowerami, które możne bezpłatnie użytkować przez cały pobyt.

  • Apartament lub dom z basenem – najlepsza opcja dla osób, które chcą mieć możliwość kąpieli w prywatnej atmosferze.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni

Wakacje w Ostuni

Myśląc o urlopie w Ostuni, przygotujcie się na przyjemne doznania i niezapomniane wrażenia na pięknym wybrzeżu Adriatyku. Czeka tu na Was możliwość wypoczynku aż na 20-kilometrowym odcinku pełnym kąpielisk, wydm, bogatej roślinności oraz infrastruktury turystycznej. Warto dodać, że plaże Ostuni są uznawane za jedne z najpiękniejszych w kraju oraz są one, co roku, odznaczane Błękitną Flagą. Rezerwując kwaterę z katalogu „apartamenty Włochy”, poznacie takie miejsca jak:

  1. Lido Morelli – szeroka plaża piaszczysta

  2. Quarto di Monte – świetna plaża do snurkingu.

  3. Torre Pozzella – miejsce na wypoczynek z dala od tłumów.

Jednak to nie wszystko. Zakwaterowanie „domy i apartamenty wakacyjne w Ostuni”, da Wam niepowtarzalną okazję na poznanie atrakcji miasta i jego okolicy. Na historycznej starówce czekają na Was ciekawe budynki sakralne (Bazylika Miejska, Klasztor Karmelitów, Kościół św. Franciszka z Asyżu i wiele innych), punkty archeologiczne, mury miejskie, historyczne bramy oraz zabytkowe wille i domostwa. Z kolei za miastem, można podziwiać masserie, czyli antyczne ufortyfikowane gospodarstwa, w których, oprócz możliwości podziwiania unikalnej architektury, można również spróbować miejscowych specjałów i owoców. Poza tym, możecie również skorzystać z okazji i wybrać się do takich miast, jak Bari, Brindisi, Lecce, Gallipoli czy Taranto. To będą niesamowite wakacje we Włoszech.