Domy i apartamenty w Bari

Bari to duża metropolia, która położona jest w środkowej części regionu Apulii, w połowie drogi pomiędzy Brindisi i Foggią (w tym miejscu polecamy zapoznanie się z ofertą „Foggia noclegi”). Bari to również jeden z najważniejszych portów w kraju, a jego znacząca rola pojawia się już w II wieku p.n.e. Bari wraz z okolicą to także ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny, uniwersytecki oraz turystyczny. Nic więc dziwnego, że co roku przybywają tu tłumy turystów, którzy mogą liczyć na piękne plaże oblewane wodami Adriatyku oraz mnóstwo atrakcji.

Domy i apartamenty w Bari to oferta dla ciekawych świata i lubiących odkrywać atrakcyjne miejsca na wakacje. Znajdziecie tu dosłownie wszystko, co potrzebne jest do satysfakcjonującego urlopu, a nawet więcej. Pewnym odstraszeniem może być fakt, że miasto znajduje się na głębokim południu półwyspu Apenińskiego, jednak z polskich lotnisk startuje coraz więcej połączeń lotniczych do Bari. Można więc wybrać się tu samolotem, a auto wynająć na miejscu lub skorzystać z komunikacji miejskiej i sił własnych nóg. Jedno jest nieuniknione – decydując się na obiekt z katalogu "apartamenty Włochy" w Bari - czekają na Was niezapomniane wakacje.

 

Domy i apartamenty w Bari

Domy i apartamenty w Bari

Z przyjemnością oferujemy Wam naszą propozycję wypoczynku w Bari i okolicy. Mamy tu dla Was zupełne przeciwieństwo hoteli oraz hosteli. NOVASOL, jako jeden z największych w Europie oferentów indywidualnych wakacji, proponuje Wam domy i apartamenty w Bari, które są udostępniane tylko Wam podczas trwania najmu. Oznacza to, że otrzymacie w pełni przygotowany oraz wyposażony obiekt wakacyjny, który jest całkowicie niezależny i samodzielny. Dlatego też, możemy w pełni zagwarantować Wam, że każda kwatera z katalogu „wakacje w Apulii” zapewni Wam prywatność, bezpieczeństwo oraz komfort wypoczynku.

W Bari i okolicy mamy dla Was różne typy domów i apartamentów, więc podejrzewamy, że każdy znajdzie obiekt spełniający wszystkie wymagania oraz potrzeby. My, ze swojej strony, polecamy Wam domy i aprtamenty z basenem. Zaletami posiadania własnego akwenu są:

 1. Pełna prywatność podczas opalania i kąpieli.

 2. Możliwość schłodzenia się w wodzie bez konieczności wyprawy nad morze.

 3. Wypoczynek w spokojnej atmosferze.

 4. Relaks w komfortowych warunkach, z dala od tłumów.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Bari

Wakacje w Bari

Zarezerwujcie kwaterę w Bari z katalogu „noclegi Włochy” i odkryjcie, jak niezwykłe mogą być Wasze wakacje. Szczególnie polecamy Wam wizytę w takich miejscach jak:

 • Plaża Pane e Pomodoro – główna plaża miejska. Głównie jest to plażą piaszczysta, ale są też odcinki kamieniste i żwirowe. Znajdziecie tu miejsca płatne oraz publiczne.

 • Plaża Mola di Bari – głównie kamienista, a wręcz skaliste kąpielisko. Polecane jest amatorom odkrywania podwodnego świata oraz uprawiającym sporty wodne.

 • Plaża San Francesco – największa plaża w Bari – idealna na relaks.

 • Katedra św. Sabina – jeden z symboli miasta. Obiekt pochodzi z XII wieku i prezentuje świetny przykład romańskiej architektury.

 • Bazylika św. Mikołaja – piękna budowla z XI wieku, którą znajdziecie w samym sercu starego miasta.

 • Mur miejski – fortyfikacja otaczająca starówkę. Można z niej podziwiać widoki na morze.

 • Zamek księcia Fryderyka II Szwabskiego

 • Fort Św. Antoniego Abate

 • Borgo Murattiamo – „nowe miasto” – tętniąca życiem i bogatą oferta sklepów i restauracji część miasta.

 • Pałace miejskieFizzarotti, Mincuzzi, Gemmis i wiele innych.

 • Miejski ogród botaniczny.

 • Muzea – Miejska Pinakoteka, Muzeum Archeologiczne, Cytadela Nauki, Muzeum Wodne i kilkanaście innych, z ekspozycjami bogatymi w eksponaty, muzeów czeka na Was!