Wakacje w Girondzie - domy wakacyjne

Pozwólcie sobie na odrobinę luksusu i wytchnienia spędzając wakacje we Francji. Miasto Bordeaux znane jest nie tylko w Europie, ale na całym świecie ze swoich wyśmienitych, przepysznych win, które uważane są za jedne z najlepszych. Jest ono stolicą francuskiego regionu Akwitania, który znajduje się w departamencie Gironde (Gironda). Jednym z ciekawych miejsc wartych odwiedzenia jest najdłuższa ulica handlowa w Europie, która nosi nazwę „Rue Sainte Catherine” (ulica Świętej Katarzyny). Turyści z całego świata chętnie przyjeżdżają tutaj na wakacje, a przy okazji korzystają z wielu oferowanych rabatów i okazji w tym magicznym mieście. Bardzo interesujące jest również stara, religijna część miasta, która nazywana jest Saint Michel (Święty Michał), gdzie zobaczyć można wyjątkowe cuda architektury, które tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Z kolei liczne muzea pozwalają na poznanie historii i kultury miasta. Domy wakacyjne w Girondzie to idealne rozwiązanie, aby na szybko znaleźć się w pobliżu tych ciekawych atrakcji.

Wakacje w Żyrondzie

Popularne domy wakacyjne w Gironda

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gironda

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Gironda

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gironda

Loading...

Warto zobaczyć

Absolutnie wartym zobaczenia jest tzw. „Dune du Pilat”, położona 7 km na południe od miejscowości Arcachon. „Dune du Pilat” jest wysoką na ok. 100 metrów i długą na 3 kilometry, najdłuższą piaskową wydmą w Europie. Po wejściu na nią ukazuje się zapierający dech w piersiach panoramiczny widok na niekończący się Ocean Atlantycki, a także na okoliczne lasy. NOVASOL proponuje, aby odwiedzić lokalne królestwa win, gdzie produkowane są na skalę światową najlepsze trunki swego gatunku. Znajdźcie Państwo chwilę na degustację tych lokalnych specjałów w jednej z licznych winnic. Wakacje w Akwitanii to świetny wybór, aby poznać prawdziwe smaki Francji, czy też poznać tamtejszą kulturę. Mnóstwo ciekawych atrakcji również czeka na Państwa wizytę podczas urlopu we Francji!

Urlop w Żyrondzie

Pełen serwis z NOVASOL

Wybierając się na urlop w Akwitanii z NOVASOL, zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, a my przygotujemy odpowiednią ofertę, która spełni Państwa wszelkie oczekiwania. Wystarczy podać nam kryteria, których oczekują Państwo względem domu lub apartamentu wakacyjnego. Nasza pomoc nie kończy się jednak na przygotowaniu oferty - będąc na miejscu mogą się Państwo z nami kontaktować w razie potrzeby, a nasi pracownicy znajdą satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie. Także we Francji NOVASOL posiada swoje biura lokalne, gdzie zasięgnąć można wszelkich informacji lub poprosić o pomoc. Mili gospodarze, którzy przeważnie mieszkają w tej samej miejscowości, co oferowany przez nich obiekt wakacyjny równie chętnie służą pomocą.

W NOVASOL dbamy o klientów, ale również o ich zwierzęta. Z ofertą „urlop z psem” mogą Państwo podróżować do wybranych obiektów ze swoimi czworonożnymi pupilami bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy wybrać w wyszukiwarce chęć przyjazdu z psem lub innym zwierzęciem domowym, a na liście pojawią się obiekty, które chętnie ugoszczą Państwa wraz pupilami