Biarritz - domy i apartamenty wakacyjne

Pozwólcie sobie Państwo na odrobinę luksusu i wytchnienia spędzając urlop we Francji wybierając jedno z najpiękniejszych miejsc, jakim jest Biarritz. Miejscowość ta zdobyła wiele światowych odznaczeń za wysoki standard turystyczny oraz oczwiście przpiękne plaże, które są chętnie odwiedzane przez ludzi nie tylko z Europy, ale i z innych kontynentów. W NOVASOL jesteśmy specjalistami w wynajmie miejsc noclegowych w Biarritz i całej Francji, więc każdy znajdzie tu dla siebie wymarzone domy wakacyjne w Akwitanii. Rezerwacji można dokonać z dowolnego miejsca i o każdej porze całkowicie on-line.

Biarritz

Popularne domy wakacyjne w Biarritz

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Biarritz

Loading...

Domy wakacyjne w Biarritz

Położenie miejscowości Biarritz zachwyci każdego surfera oraz pozostałych miłośników innych sportów wodnych. Znajduje się ona nad wybrzeżem Atlantyku, gdzie warunki do uprawiania sportów są wprost idealne, a w dodatku posiada jedne z najpiękniejszych plaż, które można spotkać w Europie. Miasto słynie z ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, wspaniałej atmosfery oraz wysokiego standardu usług. W NOVASOL posiadamy szeroki wybór domów i apartamentów, które są miejscem wprost idealnym na wakacje w Akwitanii o każdej porze roku. Wielu naszych gości jest zachwyconych pobytem w domach wakacyjnych i bardzo chętnie, a nawet wielokrotnie wracają do niezapomnianego Biarritz. Połączenie wakacji nad morzem, gdzie plaże zachwycają swoim urokiem, z tętniącym życiem miastem, w którym atmosfera wprawia w błogi nastrój, a atrakcje kulturalne gwarantują świetną zabawę jest idealnym wyborem na spędzenie czasu wolnego dla całej rodziny.

Biarritz

Wybierz Biarritz na wakacje

Historia Biarritz sięga ok. 840 roku, kiedy to Wikingowie podbili to miejsce, ale jako kurort dla wczasowiczów został uznany dopiero od 1854 roku, za sprawą żony cesarza Napoleona III. Na początku była to odwiedzana przez kupców wioska rybacka, gdzie później powstał jeden z pierwszych hoteli, który nosił nazwę „Hotel du Palais“, co zapoczątkowało odwiedzanie tego miejsca w celach turystycznych. Z czasem Biarritz stało się miejscem powstawania królewskich domów Europy. Zaczęli tu przyjeżdżać ludzie z większej części naszego kontynentu, aby doświadczyć sportów nie tylko wodnych, ale np. popularnej gry w golfa. Dziś podróżnicy z całego świata z pełnym przekonaniem decydują się na wybór tego regionu, aby spędzić wymarzony czas z rodziną i przyjaciółmi lub romantyczne chwile z ukochaną osobą. Wielu z nich wybrało to miejsce na spędzenie nie tylko wakacji, ale także na zamieszkanie tutaj na stałe, ponieważ są tak zauroczeni jego pięknem i możliwościami rozrywki, czy też aktywności sportowych. Jeśli jednak Państwo wolą na początek poznać Biarritz- nie zwlekajcie i już dziś wybierzcie jeden z naszych domów lub apartamentów wakacyjnych w regionie Akwitania.