Wakacje nad Dordogne - domy wakacyjne

Wakacje nad rzeką Dordogne

Wakacje nad Dordogne - domy wakacyjne

Jeśli zdecydują się Państwo na wakacje we Francji, to koniecznie należy wybrać gminę Dordogne znaną w całej Europie. To czarujące miejsce oferuje wiele dolin rzecznych, więc jeśli lubią Państwo kontakt z naturą i podziwianie jej piękna – to miasto stworzone jest dla Was! Najpiękniejszy jest odcinek rzeki o tej samej nazwie co miasto (Dordogne) na wysokości Souillac, aż do Limeul. Woda w rzece jest bardzo czysta i stwarza idealne warunki do pływania, ponieważ jej nurt jest słaby, a zejście łagodne. Kąpiele są zatem dozwolone i bez konieczności obawiania się o bezpieczeństwo (oczywiście z zachowaniem odpowiedniej ostrożności). Istnieje tu wiele oficjalnych plaż i kąpielisk bezpiecznych nawet dla dzieci. Inną ciekawą możliwością jaką daje Państwu piękna rzeka jest spływ kajakowy. Warto wybrać się z rodziną na wspólną wycieczkę w dół rzeki, wśród pięknych okoliczności przyrody. Z drugiej strony warto wsiąść w samochód i pojechać do Bordeaux, gdzie znajdują się przepiękne winnice, w których produkowane są znakomite wina i można ich skosztować na miejscu.

Popularne domy wakacyjne w Dordogne

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Dordogne

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Dordogne

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Dordogne

Loading...

Aktywne wakacje nad rzeką Dordogne

Domy wakacyjne w Dordogne położone są w bliskości natury i można z nich łatwo dostać się w ciekawe miejsca chętnie odwiedzane przez turystów. Nad rzeką Dordogne mogą Państwo spędzić niezapomniany czas z rodziną, przyjaciółmi lub romantyczne chwilę z ukochaną osobą tylko we dwoje. Wspaniałe spacery na świeżym powietrzu są nie tylko ucztą dla zmysłów, ale również wpłyną pozytywnie na Państwa zdrowie, o które dbamy coraz bardziej. Aktywne wakacje w Akwitanii to idealne rozwiązanie na spożytkowanie czasu wolnego. Nie czekajcie Państwo z decyzją dokąd pojechać, ponieważ dolina rzeki Dordogne jest rajem dla przyjezdnych. Zobaczyć tu można nie tylko zapierające dech w piersiach okoliczności przyrody, ale również liczne zabytkowe kościoły oraz pozostałe budowle, które są pamiątką po dawnych mieszkańcach i twórcach tego wspaniałego miasta.

Zwiedzanie Akwitanii

Do Akwitanii z psem

Innym aspektem podróży do Francji jest to, że nie muszą Państwo martwić się co zrobić ze swoim czteronożnym przyjacielem podczas wyjazdu na urlop. Coraz częściej zabieramy ze sobą w podróż swoje zwierzęta, gdyż są one również członkami naszych rodzin i chcemy dla nich jak najlepiej. Do wielu obiektów wakacyjnych NOVASOL mogą Państwo zabrać swojego pupila ze sobą! Nasze domy i apartamenty wakacyjne chętnie ugoszczą ich razem z Państwem, ponieważ są to równie mile widziani podróżnicy. Już dziś zarezerwujcie wymarzony dom lub apartament wakacyjny NOVASOL i zacznijcie pakować walizki – również swoich pupili, gdyż nie może ich tam zabraknąć. Wiele atrakcji, niesamowita przyroda oraz przepyszne przysmaki czekają na Państwa w dolinie rzeki Dordogne we Francji. Rezerwacji można dokonać samodzielnie, całkowicie on-line.